Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, KERCZI napisał:

Fajny patent dzisiaj spotkałem . Ladowanie telefonu na pin in to by Audi


f6849bb4820b32e7a58bc161414408c2.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Juz 3-4 lata temu widzialem takie szafy w UK w centrach handlowych :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A z kolei w warszawie sa autobusy wyposazone w ladowarki usb :)

Opublikowano

To widzisz ja taki nie światowy jestem w takim razie :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano
A z kolei w warszawie sa autobusy wyposazone w ladowarki usb [emoji4]


Radziu w Krakowie tez są
Opublikowano
5 godzin temu, boseron napisał:

Pany dziekuje za zyczenia , kod sie zmienil z 3 na 4 chyba czas sie pakowac .....

Fanti teraz to juz tylko zostaje kupic basenik co by buty byly suche emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Łukasz myślę , że basenu nie zapełnisz ale jakaś przedłużka np. kawałek wężyka zwiększy zasięg i załatwi sprawę 

Opublikowano
13 godzin temu, KERCZI napisał:

Fajny patent dzisiaj spotkałem . Ladowanie telefonu na pin in to by Audi


f6849bb4820b32e7a58bc161414408c2.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

a w środku pewnie siedzi rusek i hakuje 

Myślę , że ktoś wcześniej czy później wpadnie na pomysł żeby dokładać w takich publicznych ładowarkach swoje przejściówki itp. "gadżety" dzięki którym będą mogli modzić w telefonach a większość ludzi nawet nie jest świadoma jakie ma ustawienia w telefonie i do czego daje dostęp w telefonie po mini USB
Teraz praktycznie każdy ma aplikację do banku wirtulaną kartę w telefonie itd. 
Skończy się zabawa w naklejane kamer na bankomatach a zaczną hakowania właśnie w ten sposób tak myślę , że wkrótce będzie

Opublikowano
a w środku pewnie siedzi rusek i hakuje 
Myślę , że ktoś wcześniej czy później wpadnie na pomysł żeby dokładać w takich publicznych ładowarkach swoje przejściówki itp. "gadżety" dzięki którym będą mogli modzić w telefonach a większość ludzi nawet nie jest świadoma jakie ma ustawienia w telefonie i do czego daje dostęp w telefonie po mini USB
Teraz praktycznie każdy ma aplikację do banku wirtulaną kartę w telefonie itd. 
Skończy się zabawa w naklejane kamer na bankomatach a zaczną hakowania właśnie w ten sposób tak myślę , że wkrótce będzie
Panie pierwsze co to otwarte sieci w centrach handlowych do których każdy się łączy..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
a w środku pewnie siedzi rusek i hakuje 
Myślę , że ktoś wcześniej czy później wpadnie na pomysł żeby dokładać w takich publicznych ładowarkach swoje przejściówki itp. "gadżety" dzięki którym będą mogli modzić w telefonach a większość ludzi nawet nie jest świadoma jakie ma ustawienia w telefonie i do czego daje dostęp w telefonie po mini USB
Teraz praktycznie każdy ma aplikację do banku wirtulaną kartę w telefonie itd. 
Skończy się zabawa w naklejane kamer na bankomatach a zaczną hakowania właśnie w ten sposób tak myślę , że wkrótce będzie



TOMEK Ty to masz jednak manie prześladowcza...;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
7 minut temu, KERCZI napisał:

 

 


TOMEK Ty to masz jednak manie prześladowcza...;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

niestety Mania i jego filmiki mnie prześladują cały czas a po ostatnim wtorku nie mogę się pozbierać piję tylko wodę i jem tylko cytrusy

Opublikowano
On 2/20/2018 at 2:10 PM, ruks said:

Cześć wszystkim, trochę mnie tu nie było.
 

Mnie chyba ciut dłużej. ;)

 

:hi:Do zobaczenia na najbliższym spocie jak samochód nie będzie u lakiernika.

Opublikowano

Panowie, z jakiego auta to kolo? Jak go szukac? Jakas nazwa?

20180222_220658.jpg

Opublikowano
Panowie, z jakiego auta to kolo? Jak go szukac? Jakas nazwa?
20180222_220658.jpg


A5 Twin spoke rim. Nie mam pojęcia jak na polski. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano
2 minuty temu, Radekst napisał:

Panowie, z jakiego auta to kolo? Jak go szukac? Jakas nazwa?

20180222_220658.jpg

siemka

To je Panie kolego z S6 koło. Pokazywałem Wam takie kiedyś na spocie...

Opublikowano

80-s6wheels_bf826b889c43a621fd47f08f6d7b

Opublikowano

Nie da się ukryć.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dzieki chlopaki! :friends:

Ladnie lezalo to kolo na B8. Musze sobie zrobic jakis VT zeby miec poglad jak to bedzie u mnie wygladac.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Mój hymn...Ramzes mi nagrał
Na urodziny




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
Mój hymn...Ramzes mi nagrał
Na urodziny





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
ale czemu śpiewa "czarne audi" ?
powinien " szkoda że brązowe"
[emoji6]
Opublikowano
ale czemu śpiewa "czarne audi" ?
powinien " szkoda że brązowe"
[emoji6]



Zawsze to lepsze niż moonlight shadow atramentowy wpadający w fioletowy z poświatą nardo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.