Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za wami to nie idzie nadążyć. Jak przez tydzień 4 posty ktoś napisze to jest dobrze a tu nagle 2 strony w jeden dzień :facepalm:

 

Wniosek prosty, jak jest ruch w handlu autami to i forum żyje. Także BOSERON, teraz Twój ruch! :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale Boski juz sprzedał furę  ;) 

Opublikowano

Kto dzisiaj na spocie...chyba się w końcu wybiorę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano
20 minut temu, Cuber napisał:

Ale Boski juz sprzedał furę  ;) 

O proszę, nic się nie chwalił :decayed:

Możliwe że to nie był dil życia i to dlatego :grin:  Łukasz :peace:

Pewnie już Q5 śmiga

Opublikowano
2 godziny temu, KERCZI napisał:

Kto dzisiaj na spocie...chyba się w końcu wybiorę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

KERCZIAK wyżej pisałem które auta będą i do tego jeszcze dodajmy 1 x nowy Leon FR :decayed:

Przyjeżdżaj :naughty:

:hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, PABLO napisał:

KERCZIAK wyżej pisałem które auta będą i do tego jeszcze dodajmy 1 x nowy Leon FR :decayed:

Przyjeżdżaj :naughty:

:hi:

To może ja przyjadę A4 bo jeszcze go mam,  będzie chociaż jeden symbolicznie

Opublikowano
5 godzin temu, Radekst napisał:

E tam, nie zakladam, nic nie bde modzic

Każdy z nas tak mówił jak kupował :grin:

Opublikowano

A czy ja moge sluzbowym wpasc i ponagrywac troche [emoji6]

Wogole to powitac Wszystkich po nieobecnosci [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Wiedziałem, że to wrzucisz:decayed:
Także Panowie uważajcie w Krk na słynną już nową trójkę :grin:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Dodam ze to komis kolegi mojego i moze zejsc jeszcze z ceny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Pany mam pyranie co sadzicie o tym ogloszeniu ?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a5-salonpl-lift-2-0t-zadbany-skora-gwarancja-ID6zycQN.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Jak kolegi to co mamy sadzić? Przecież powie Ci co w trawie piszczy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano

Koledzy..:decayed:

Opublikowano

Kolega za duzo powiedziane bo tylko Pablo ma kokegow wszedzie [emoji6]. Znajomy a dokladniej szwagier kumpla z pracy , poleca to auto ale ktory handlarz nie poleca tego co mu na placu stoi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Myslalem Kerczi ze kto jak kto ale Ty potrafisz ze zdjec ocenic historie pojazdu i wypadkowosc co juz w przeszlosci mialo miejsce , ale widocznie na stare lata pogorszyl Ci sie wzrok [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powiem Ci Boski ze niejednokrotnie się nie pomyliłem oceniając ze zdjęć jak to miało miejsce w przeszłości...ale tez potrafię wyciągać wnioski z tejże samej przeszłości...i zwyczajnie szkoda mi baterii w telefonie na oceny...bo koniec końców namiszosz jak dziad w gruszkach i kupisz okazje...tak wiec powstrzymam się od komentarzy...na stare lata człowiek mądrzeje ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Opublikowano

Myslalem ze na tym forum ludzie wrzucaja rozne egzemplarze aby ktos kto sie zna mogl cos doradzic , bo to ze jestes fachowcem i masz doswiadczenie nikt nie neguje ale skoro szkoda Ci bateri w telefonie to niepotrzebnie zabierasz glos wogole ktory nic nie wnosi do tematu i nijak pomaga w wyborze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Przepraszam ze w ogole wrzucilem tu linka tej A5 zasmiecam tylko forum....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

BOSERON wyluzuj majty bo uwierają ;-)

Po 1. Wrzuciłeś A5 na forum A4 - ludzie nie znają się tutaj na A5

Po 2. I tak nie kupisz tego auta wiec faktycznie szkoda baterii

Po 3. Fajnego sportbacka ma TOMEK Kujawski - jeśli jeszcze nie sprzedał...

Po 4. Odpisałbys na smsa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Opublikowano

https://automeritum.otomoto.pl/

http://allegro.pl/audi-a4-avant-s-line-individual-exclusive-quattro-i7148848927.html

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-quattro-s-line-magneticride-scuba-led-alkantara-acc-aso-fv-vat23-ID6z6Je7.html

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-quattro-stronic-acc-bangolufsen-pano-skora-pamiec-serwis-aso-fv-vat23-ID6z7iRo.html

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-quattro-scuba-panorama-skora-3xac-ksenon-serwis-aso-fv-vat23-ID6zvfBx.html

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-avant-quattro-ksenon-led-3xac-panorama-serwis-aso-faktura-vat23-ID6ySZOD.html

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-rs-challenge-ksenon-kessy-panorama-canton-serwis-aso-faktura-vat23-ID6yX4ZT.html


dziękuje dobranoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.