Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam polerke jakbyś chciał do kompletu ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, KERCZI napisał:

Mam polerke jakbyś chciał do kompletu ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

a umiesz sie nia dobrze posługiwac ? 

Opublikowano

Skoro tak wszyscy myślą nad zmianą kół to warto mieć poprawną technikę:

c73fa24f4263ebd9f5f07fcb0713084f.jpg

---

Powitać :hi:

DANTE co Ty masz za kierę ?! Pasek na środku.. szport. dziś zauważyłem jak się mijaliśmy :decayed: 


 

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

:hi:
To jest celownik :decayed:

b10db85a36a3b32fc30d571b8c7e96cc.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
31 minut temu, D4NTE napisał:

:hi:
To jest celownik :decayed:

b10db85a36a3b32fc30d571b8c7e96cc.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Fajne, fajne :kox:

Opublikowano
12 godzin temu, KERCZI napisał:

Mam polerke jakbyś chciał do kompletu ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

dzięki mam swoją wiertarkę

 

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Dosyć ciekawie wygląda to koło na A6.c4056ff446c35871e226396f4982c4d3.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
dzięki mam swoją wiertarkę
 



Pamietaj żeby włączyć udar...wtedy są lepsze efekty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
Dosyć ciekawie wygląda to koło na A6.c4056ff446c35871e226396f4982c4d3.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka





Tylko czemu takie wklęsłe???


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
Godzinę temu, KERCZI napisał:

 

 


Pamietaj żeby włączyć udar...wtedy są lepsze efekty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

no ja mam tylko z udarem bo robię to SDS-em

Opublikowano
Dosyć ciekawie wygląda to koło na A6.c4056ff446c35871e226396f4982c4d3.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Wzór fajny bo z R8 ale do A6 przez et jest zbyt płaskie [emoji53]

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
12 godzin temu, D4NTE napisał:

Wzór fajny bo z R8 ale do A6 przez et jest zbyt płaskie emoji53.png

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Ale o czym Ty mówisz. Jakie R8??

Przecież to wzór z A6 C7 (4G0601025G). Z tego co wiem to żadne inne audi takiego wzoru nie miało. W R8 są b.podobne (420601025AK ), ale jednak to nie te :)

Co więcej w R8 nominalnie największa felga występowała w 19", a ta na zdjęciu wygląda na 20".

Opublikowano

Aaaa no i niestety tak wygląda nominał E46 w A6 :kwasny:

Moim zdaniem dramat! Dlatego trza dystanse :guma:

Opublikowano
Ale o czym Ty mówisz. Jakie R8??
Przecież to wzór z A6 C7 (4G0601025G). Z tego co wiem to żadne inne audi takiego wzoru nie miało. W R8 są b.podobne (420601025AK ), ale jednak to nie te [emoji4]
Co więcej w R8 nominalnie największa felga występowała w 19", a ta na zdjęciu wygląda na 20".
Może źle to ująłem ale ogólnie chodziło mi o to, że w A6 są zbyt płaskie i nie robią takiej roboty w 20 calach co w starszym R8 w 19 które są wypukłe. Bardzo możliwe że są to inne wzory ale na foto bardzo są podobne.
Przykład b8 na 20 z A6
cab16624c14d725c5fd1eaf76edc89ad.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
34 minuty temu, D4NTE napisał:

Może źle to ująłem ale ogólnie chodziło mi o to, że w A6 są zbyt płaskie i nie robią takiej roboty w 20 calach co w starszym R8 w 19 które są wypukłe. Bardzo możliwe że są to inne wzory ale na foto bardzo są podobne.
Przykład b8 na 20 z A6
cab16624c14d725c5fd1eaf76edc89ad.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

felgi są b. podobne to fakt:

image.png

Ale nawet jakbyś założył do A6 fele z R8 to i tak były by "wklesle" bo w R8 ET jest 43...

 

Oczywiście mówimy o przednich felgach z R8 bo tył to 11 cali :D

Edytowane przez lennox

Opublikowano
29 minut temu, lennox napisał:

felgi są b. podobne to fakt:

image.png

Ale nawet jakbyś założył do A6 fele z R8 to i tak były by "wklesle" bo w R8 ET jest 43...

 

Oczywiście mówimy o przednich felgach z R8 bo tył to 11 cali :D

Nie zagłębiałem się w dokładne parametry co do szer i et ale te koła przede wszystkim kojarzyły mi się jako bardziej masywne od tych z C7.

Patrząc na przedstawione wyżej foto tak jest :wink: szkoda że do S5 nie wypuścili czegoś w tym stylu. 9j z et 33 zrobiłby pewnie super różnicę.

Opublikowano
3 minuty temu, D4NTE napisał:

Nie zagłębiałem się w dokładne parametry co do szer i et ale te koła przede wszystkim kojarzyły mi się jako bardziej masywne od tych z C7.

Patrząc na przedstawione wyżej foto tak jest :wink: szkoda że do S5 nie wypuścili czegoś w tym stylu. 9j z et 33 zrobiłby pewnie super różnicę.

ET33 przy 9j to za dużo. Wystawały by. To różnica o 13mm + 1/4" czyli ~20mm.

Do A6 jedynie mogą podejść od A8 bo tam jest ET 37 choć i tak nie do końca bo 9J to za dużo.

U @FANTOMAS by fajnie leżały felgi z takim ET.

Opublikowano

No ja ze względu na małżowinkę to myślałem o czymś takim

np. te   Rotor 19"/ 9" ET33

 

Opublikowano
5 godzin temu, FANTOMAS napisał:

No ja ze względu na małżowinkę to myślałem o czymś takim

np. te   Rotor 19"/ 9" ET33

 

Ryzykowne, ze względu na szerokość felgi. Opona będzie nieznacznie szersza...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.