Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, FANTOMAS napisał:

255 x 35% = 89,25mm wysokość kordu

235 x 40% = 94 mm wysokość kordu

średnica opony większa o około 1 cm auto będzie stało wyżej o ok 5 mm

 

bo cały czas myślę oo tych nowych felach co mi podlinkowałeś a one mają 8j i nie było by chyba potrzeby kupować opon 255 tylko może 235?

Edytowane przez D4NTE

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, D4NTE napisał:

bo cały czas myślę oo tych nowych felach co mi podlinkowałeś a one mają 8j i nie było by chyba potrzeby kupować opon 255 tylko może 235?

Ja mam zimę na 8" 235/45/19 i u mnie to nominał

Opublikowano
1 minutę temu, FANTOMAS napisał:

Ja mam zimę na 8" 235/45/19 i u mnie to nominał

czyli guma 235/40/19 powinna spokojnie wystarczyć

Opublikowano

Na 8j spokojnie zakładasz 235/35r19 i jest spoko, 235/40 będzie balon :wink:

Opublikowano

Cuber a Ty sprzedałeś w końcu ta A3ke? który Ty tam miałeś rok?

Opublikowano
2 godziny temu, KERCZI napisał:

Cuber a Ty sprzedałeś w końcu ta A3ke? który Ty tam miałeś rok?

Z tego co mi wiadomo to sprzedał tylko się jakoś nie chwali 

Opublikowano
Na 8j spokojnie zakładasz 235/35r19 i jest spoko, 235/40 będzie balon :wink:
To jest odpowiednik 255/35?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wejdę wam trochę dyskusję, bo chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów z Krakowskiego rejonu. Cześć! :dance:

Edytowane przez Krzysztof.95

Opublikowano
Wejdę wam trochę dyskusję, bo chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów z Krakowskiego rejonu. Cześć! :dance:
Hello!

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak wygląda sprawa z wjazdem na parking galerii kazimierz? Nie jest on przypadkiem płatny w dni robocze?

Opublikowano
Jak wygląda sprawa z wjazdem na parking galerii kazimierz? Nie jest on przypadkiem płatny w dni robocze?
Powyżej 2h godzin zaczyna się opłata. 3cia godzina dopiero 2zł

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wejdę wam trochę dyskusję, bo chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów z Krakowskiego rejonu. Cześć! :dance:
:hi:

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 minuty temu, Shadow napisał:

Powyżej 2h godzin zaczyna się opłata. 3cia godzina dopiero 2zł

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki. W takim razie luz blues. Dawno tam nie byłem i zdążyłem takie rzeczy zapomnieć. :D

Opublikowano
5 hours ago, D4NTE said:

To jest odpowiednik 255/35?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Tu nie chodzi o zamiennik tylko o to, ze dla 8 cali to idealny rozmiar :wink: Popatrz w necie jak układają się podane przez Ciebie rozmiary na 8calach: https://tyrestretch.com/

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, KERCZI napisał:

Cuber a Ty sprzedałeś w końcu ta A3ke? który Ty tam miałeś rok?

2009 rok 1,4 TFSI w sumie to identyczna jak ta Twoja z linku z tym ze u mnie był czarny sufit ale cena zdecydowanie inna ;) 

Opublikowano
2009 rok 1,4 TFSI w sumie to identyczna jak ta Twoja z linku z tym ze u mnie był czarny sufit ale cena zdecydowanie inna [emoji6] 



A przebieg?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
  • Autor

142 tys km oryginal i w dodatku totalny bezwypadek ;) 

Opublikowano
142 tys km oryginal i w dodatku totalny bezwypadek [emoji6] 



To tutaj jest to samo!!! Długo wisiała?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Opublikowano
  • Autor
Teraz, KERCZI napisał:

 

 


To tutaj jest to samo!!! Długo wisiała?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

Jak na moje sprzedaże aut to długo bo ponad 3 tygodnie  :(

 

 

Opublikowano
Jak na moje sprzedaże aut to długo bo ponad 3 tygodnie  [emoji20]
 
 



Benzyna i to pewnie dlatego...NO nic zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.