Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dziwisz się ?

no własnie sie dziwie :mysli:

Opublikowano

no ja już wróćiłem. Na Kazimierzu stała ładna b6 avant czarna z grillem od s-linea na rejestracji KMY.

Co tu dziś taka cisza...

Opublikowano

No ja juz po grubej ilosci ballantinesa i ledwo co zyje...czas spac...spijce dobrze

Opublikowano

no czemu nikt nic nie pisze... nie ma co czytać i jest nudno...

Opublikowano
  • Autor

no czemu nikt nic nie pisze... nie ma co czytać i jest nudno...

hmmmm czasami tak bywa :gwizdanie:

:hi: dobrej nocki

Opublikowano

no to i ja się zbieram bo jutro kolo 14 trzeba wstać... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

kur.... zablokowali mi w pracy pewne strony www miedzyinnymi nasze forum bo stwierdzili ze nie pracuje tylko tu siedze i co.... i dalej bede siedział bo znowu wszystko działa( nie ma takiej rzeczy zebym nie obszedł zabezpieczeń) :notworthy: zatem..

dziendobry wszystkim i wieczorkiem moge zobaczyć meczyk przy piwku na kazimierzu

Opublikowano

Witam Panowie i Panie , moja niunia była ostatnio bardzo grzeczna więc w nagrodę chcę w niej wnętrze odświeżyć (tapicerka , fotele i kanapa) , i tu pytanie do WAS , szukam myjni gdzie uczynią do dokładnie i rozsądnie , dlatego proszę o kilka adresów, tymczasem pozdrawiam i życzę udanego dnia

Opublikowano

Siemanko Panowie :hi:, nareszcie piatek :oklaski:

Perfidny chyba zapomniales o naszej umowie :gwizdanie:

Schemat kabelkow do silniczka i adres i tel lakiernika :)

Opublikowano

Witam

od kilku dni cisza :gwizdanie:

ale tutaj ruch dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej :)

Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej :)

To się cieszę :)

Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej :)

To pewnie druga reke juz nadwyrezyles :polew:
Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej :)

To pewnie druga reke juz nadwyrezyles :polew:

jak narazie wszystko ok :)

Opublikowano

dziwisz się ?

Themon jak ręka? kiedy Ci wyciągają śruby?

Zdrówka i szybkiego gojenia :good:

Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej :)

To pewnie druga reke juz nadwyrezyles :polew:

jak narazie wszystko ok :)

:good:

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6216806,Stadion_Wisly_juz_tylko_na_zielono.html

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich :hi:

dzisiaj Piatek tygodnia koniec i początek :naughty:

Opublikowano

:siema:Cuber

Ale mam klina z ta turbina :wallbash: :wallbash:

Dzwonilem do zakladu jakiegos grzybka:

http://www.grzybek.com.pl/kontakt.html

I gosc chce za turbo po regeneracji 2k zl

A za zregenerowanie mojej jesli caly uklad jest w porzadku to chce 1k zl

Najlepsze jest to ze on tego nie robi u siebie i wysyla gdzies... wiec pewnie kilka dni bede musial zostac bez niuni :angry:

A z kolei na ul. Kosocickiej gosc chce 800zl za regeneracje i trwa to 3 dni, z wymiana uszczelniaczy i innych dupereli...

http://moto.allegro.pl/item534340499_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html

Jakie sa Wasze opinie na temat podanych zakladow ??

A moze znacie jakis zaklad co w 1 dzionek mi to zrobi ???

W sumie chyba wymontuje turbo i wezme do czyszczenia, jesli to nie pomoze to wtedy oddam ja komus pod opieke :evil:

Jesli juz dojdzie do czyszczenia turbo to czym mam ja czyscic i co czyscic a czego nie ruszac ??

Zaznaczam, ze opisy przeczytalem co sa na forum a tych obcojezycznych nawet nie zaczynalem...

Opublikowano

Bruno czytaj forum :naughty:

Opublikowano

zapuszkowany_Punkty_3114356.jpg[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 12:56_________________________________________________co sadzicie o takim wydechu???

P.S. Cuber fotele zmienie, a wydech nie do mnie :polew:

Golf_ABT_foto0_3115492.JPG

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.