Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja kolejne auto też klekot... benzyna jest dla leszczy :naughty:

ciekawe czym teraz jeździsz :decayed: i czym pojedziesz po swojego klekota :tongue4:

hahahahahaha zapalniczką :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolejne auto też klekot... benzyna jest dla leszczy :naughty:

ciekawe czym teraz jeździsz :decayed: i czym pojedziesz po swojego klekota :tongue4:

1.2 daje rade :decayed: wczoraj mnie pod górę TIR wyprzedzał... czy to jest właśnie ten plus benzynki? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , Kamil... ja tam nie wiem... nie znam się... Poproszę Piotrka żeby napisał co i jak było nie tak :cool1:

Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... :no:.

Jeśli chodzi o fakty, to :

- strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho)

- strona lewa:

1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... .

2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) :no:.

ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... .

PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" .

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w krakowie takiego jeszcze nie poznałem, a objeździłem mnostwo serwisów.

Co najśmieszniejsze mechanicy tu nie maja zielonego pojęcia o uturbionych autach. Pamiętam jak jeszcze na początku nie wiedziałem o co kaman z autem i jeździłem po serwisach mówiąc że nie mam mocy, to kazali wymieniać świece itp. Jak bym im powiedział Wastegate to by chyba zwariowali. Nie mówie że każdy tu jest taki, ale dla mnie prawdziwy mechanik to gość który wie jak w danym aucie odkręca się poszczególny element i zna jego budowe, a nie uczy sie na nim

no to widocznie nie trafiłes do niego. gosc potrafi na jeden rzut oka lub po objawach podanych przez telefon zdjagnozowac auto ze stajni VWAG, co najlepsze prawie wszystko okazuje sie trafione, przynajmniej tak było w przypadku mojego auta, no i oczywiscie wie jak co zrobic i jak co działa i jest 5km odemnie :decayed:

gadasz i gadasz zamiast podac dane goscia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam KOCHAM DIESLE i żadne gówniane PB do mnie nie przemówi :gwizdanie:

gówniane to jest ON....sama nazwa wskazuje "gnojówka"

a ja w krakowie takiego jeszcze nie poznałem, a objeździłem mnostwo serwisów.

Co najśmieszniejsze mechanicy tu nie maja zielonego pojęcia o uturbionych autach. Pamiętam jak jeszcze na początku nie wiedziałem o co kaman z autem i jeździłem po serwisach mówiąc że nie mam mocy, to kazali wymieniać świece itp. Jak bym im powiedział Wastegate to by chyba zwariowali. Nie mówie że każdy tu jest taki, ale dla mnie prawdziwy mechanik to gość który wie jak w danym aucie odkręca się poszczególny element i zna jego budowe, a nie uczy sie na nim

no to widocznie nie trafiłes do niego. gosc potrafi na jeden rzut oka lub po objawach podanych przez telefon zdjagnozowac auto ze stajni VWAG, co najlepsze prawie wszystko okazuje sie trafione, przynajmniej tak było w przypadku mojego auta, no i oczywiscie wie jak co zrobic i jak co działa i jest 5km odemnie :decayed:

gadasz i gadasz zamiast podac dane goscia :naughty:

gosc ma na imie Janusz i ma warsztat na ulicy bodajze mokrej o ile dobrze pamietam nazwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , Kamil... ja tam nie wiem... nie znam się... Poproszę Piotrka żeby napisał co i jak było nie tak :cool1:

Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... :no:.

Jeśli chodzi o fakty, to :

- strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho)

- strona lewa:

1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... .

2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) :no:.

ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... .

PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" .

:hi:

a ja podpisuje się pod tym że hamulce robiłem tylko u Kamila :gwizdanie:

nikt inny tego nie dotykał... 30kkm Piotr rozbierał koła aby sprawdzić stan układu hamulcowego i wszystko było ok :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , Kamil... ja tam nie wiem... nie znam się... Poproszę Piotrka żeby napisał co i jak było nie tak :cool1:

Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... :no:.

Jeśli chodzi o fakty, to :

- strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho)

- strona lewa:

1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... .

2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) :no:.

ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... .

PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" .

:hi:

a ja podpisuje się pod tym że hamulce robiłem tylko u Kamila :gwizdanie:

nikt inny tego nie dotykał... 30kkm Piotr rozbierał koła aby sprawdzić stan układu hamulcowego i wszystko było ok :przebiegly:

bo to kraków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do mechaników z krakowa są dodatkowe koszta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do mechaników z krakowa są dodatkowe koszta :decayed:

troche przesadzasz... :cool1:

zresztą w nowej hucie pewnie są lepsi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz do mechaników z krakowa są dodatkowe koszta :decayed:

troche przesadzasz... :cool1:

moze, ale jakos sie na nich wyznałem :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:29_________________________________________________aha, a ciekawe ktory w krk ma prawdziwego Vaga i sie z nim przejedzie sprawdzić bryczke :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą kazdy z nas ma zaufanego mechanika, u którego naprawia auto i niech tak zostanie

sokół :bicz::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...

okazuje się że można zj***ć coś czego tak naprawdę zj***ć się nie da :decayed:

sokoł Ty fajko , klękniesz do miecza za ten błąd w sztuce :naughty:

:polew: o kufa fajkę wyplułem na dywan

Tylko sobie miszkania nie podpal :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozzi, ty masz te lampy? bo juz nie poamietam i czy depo http://moto.allegro.pl/item533739582_reflektor_audi_a4_99_nowy_lewy.html

bo dobra cena i nie wiem czy nie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozzi, ty masz te lampy? bo juz nie poamietam i czy depo http://moto.allegro.pl/item533739582_reflektor_audi_a4_99_nowy_lewy.html

bo dobra cena i nie wiem czy nie kupic

nie takie to chyba brunonh sobie załozył bo to DEPO nowe, a ja mam uzywki ale ori valeo :) no ale wyglądają prawie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...