Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem to czysta głupota i brak elementarnych zasad bezpieczeństwa...

nie wiem kto tam leży ale mógł przynajmniej koło zapasowe wsunąć pod próg...

w dodatku zamiast wyciągnąć wykładzinę z bagażnika i na niej się położyć to leży na ziemi... brawo za pomysłowość ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie ja spadam jutro wstaje o 6 do pracy ,a jeszcze pół filmu do końca da dvd,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. uwazajcie na rondach, rozowe Yarisy lataja po 130 jednym slajdem przez cale rondo :kox:

Hehe ale teraz już w domku siedze więc można spokojnie jezdzić :>

Podczas tej przejażdzki miałem spalanie średnie 16.9 w silniku 1.0...

To kiedy KERCZI obalamy tą flaszeczkę którą wygrałem?? :naughty: :naughty:

Trzeniu współczuje z turbinką.. ale to prędzej czy później nas wszystkich czeka (odpukać)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:25_________________________________________________boseron przecież noc jeszcze młoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ja widziałem jak kolega w leonie mocował tak wąż od turbo. Mial co prawda auto zabezpieczone dwoma pieńkami ale i tak to g... dało jak auto spadło, na szczęscie ok 3 sek. po tym jak skończył i się wysunął spod auta.Pieńki się zresztą przerwóciły i kolega miał 2 progi do roboty. Mało brakowało a by miał 2 ręce i pare żeber, w najlepszym wypadku. Od tego czasu nie wejde tak pod auto na podnośniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nie ja wchodziłem :) fotki tylko robiłem :) chciał to wszedł i wyszedł, jego sprawa :)

Mykam spać, narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea...

Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea...

Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Jak to?

Cos mi to nie swita...to jak sie miesci cooler??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309

tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309

tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi

No to zwracam honor...tyle ze teraz upadł moj swiatopoglad :))) Czyli ze drugi cooler mozemy sobie wmoncic bez zmiany zderzaka?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że on poprostu fotke z allegro skopiował. Bo na forum ma podany śląsk a na allegro Rzeszów...

Rzeszów nie jest na śląsku :) :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________no co za gnoje na allegro...

Człowiek sobie przegląda a tu nagle wyskakuje przerwa konserwacyjna od 2 do 3...

To co ja będe teraz kur... robił :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...

Wszyscy już poszli kimać :kox:

Ja też już idę bo przed 7 wstaję więc wypada :decayed:

Miłej nocki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie to wychodzi na to że znowu ja będe dzis gasił światło... narazie jeszcze jestem.

Narazie Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...