Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moim zdaniem to czysta głupota i brak elementarnych zasad bezpieczeństwa...

nie wiem kto tam leży ale mógł przynajmniej koło zapasowe wsunąć pod próg...

w dodatku zamiast wyciągnąć wykładzinę z bagażnika i na niej się położyć to leży na ziemi... brawo za pomysłowość ... :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jeszcze jedno foto :gwizdanie:

542c850810b90f6d.jpg

Opublikowano
:hi: Panowie ja spadam jutro wstaje o 6 do pracy ,a jeszcze pół filmu do końca da dvd,
Opublikowano

P.S. uwazajcie na rondach, rozowe Yarisy lataja po 130 jednym slajdem przez cale rondo :kox:

Hehe ale teraz już w domku siedze więc można spokojnie jezdzić :>

Podczas tej przejażdzki miałem spalanie średnie 16.9 w silniku 1.0...

To kiedy KERCZI obalamy tą flaszeczkę którą wygrałem?? :naughty: :naughty:

Trzeniu współczuje z turbinką.. ale to prędzej czy później nas wszystkich czeka (odpukać)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:25_________________________________________________boseron przecież noc jeszcze młoda...

Opublikowano

Jarko kto jest na zdjęciu?

Opublikowano

Bruno :)

Opublikowano

Bruno :)

czyli to ten sam gość co potrafi oparzyć się nawet zimną wodą... Bruno :no::thumbdown:

Opublikowano

jarko ja widziałem jak kolega w leonie mocował tak wąż od turbo. Mial co prawda auto zabezpieczone dwoma pieńkami ale i tak to g... dało jak auto spadło, na szczęscie ok 3 sek. po tym jak skończył i się wysunął spod auta.Pieńki się zresztą przerwóciły i kolega miał 2 progi do roboty. Mało brakowało a by miał 2 ręce i pare żeber, w najlepszym wypadku. Od tego czasu nie wejde tak pod auto na podnośniku.

Opublikowano

Przeciez to nie ja wchodziłem :) fotki tylko robiłem :) chciał to wszedł i wyszedł, jego sprawa :)

Mykam spać, narka :hi:

Opublikowano

KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea...

Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

KERCZI coś mnie oszukujesz że nie było 2.0 TFSI bez s-linea...

Tak samo były 2.0 tdi 170km w zwykłej wersji... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Jak to?

Cos mi to nie swita...to jak sie miesci cooler??

Opublikowano

w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309

tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi

Opublikowano

w takim razie musi się mieścic. Patrzyłem na necie na odydwa modele i są bez s-linea

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:39_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7515309

tu masz bez s-line[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 01:41_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7576087 tu 2.0 tfsi

No to zwracam honor...tyle ze teraz upadł moj swiatopoglad :))) Czyli ze drugi cooler mozemy sobie wmoncic bez zmiany zderzaka?! :)

Opublikowano

wydaje mi się że on poprostu fotke z allegro skopiował. Bo na forum ma podany śląsk a na allegro Rzeszów...

Rzeszów nie jest na śląsku :) :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 02:00_________________________________________________no co za gnoje na allegro...

Człowiek sobie przegląda a tu nagle wyskakuje przerwa konserwacyjna od 2 do 3...

To co ja będe teraz kur... robił :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

:hi:

Faktycznie coś lipton z tymi linkami :gwizdanie:

Opublikowano

no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...

Opublikowano

no to co Pablo wydaje mi się że znowu zostaliśmy sami... gdzie wszyscy?? chyba nie śpią jeszcze...

Wszyscy już poszli kimać :kox:

Ja też już idę bo przed 7 wstaję więc wypada :decayed:

Miłej nocki :hi:

Opublikowano

no nie to wychodzi na to że znowu ja będe dzis gasił światło... narazie jeszcze jestem.

Narazie Pablo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.