Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej nie gaś tylko ściemnij światło troszkę bo jeszcze nikt nie wejdzie na Krakowskie :polew:

Dobra koniec spamu :decayed:

Dobranoc :):hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no do k.... nędzy nie dość że allegro nie działa to jeszcze nasza-klasa też.

Ide spać,

dobranoc mówie sobie bo nikogo tu nie ma...

Opublikowano

heh, ale z was męczenniki są straszne

non stop narzekania :sick3:

Opublikowano

heh, ale z was męczenniki są straszne

non stop narzekania :sick3:

dokładnie Kamil :decayed: trzeba cieszyć się życiem all the time :evil: :evil: :evil:

:hi:

Podeślij mi na @ kilka twoich hdrów, takich najlepszych jakie masz :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 08:10_________________________________________________

a tam wiem ile wyjdzie :naughty: , zrobił wyjątek bo po benzynach robi :sick3: :decayed

wiadomo :polew:

może Grzesiek się kiedyś nawróci :wink4:

umówmy się że jak mnie objedziesz Tytus swoim poduszkowcem to od razu kupuję diesla :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Pany kto ma czarna b7 avant o Diabelskich numerach KR666GY bo wydawalo mi sie ze miala ramke klubowa...

Opublikowano

To sie nazywa rezanie :naughty:

23509ca9e83aa4f9.jpg

Wpadla mi obejma to musialem ja jakos z tamtad wygrzebac bo na Shelu nie mieli takich :gwizdanie:

Dzieki Tytus jeszcze raz za czas i zainteresowanie tematem, bronie sie rekami i nogami przed ta regeneracja turbo, ale z tego co czytam to chyba jakas plaga nas dotknela :angry:

Ojtam Trzeniek, czepiasz sie, za gruby nie jestem wiec pod autem sie miescilem nawet jak nie bylo podniesione :evil:

Podnosnik tam jest po to zeby bylo wygodniej grzebac za zgubiona obejma :decayed:

Wszystko obliczone i pod kontrola...

Robert patrzyles moze na ten zbiornik ?? Czy mozna do niego 2 pompki zalozyc ??

Opublikowano
:hi: bry wszystkim
Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

Heyka :hi: :hi:

Opublikowano

umówmy się że jak mnie objedziesz Tytus swoim poduszkowcem to od razu kupuję diesla :decayed

Hmm :mysli: moim Cię nie objadę bo zamula :gwizdanie:

ale Wąskiego... :naughty: myślę że dałbym radę :wink4:

poza tym "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."

Opublikowano

umówmy się że jak mnie objedziesz Tytus swoim poduszkowcem to od razu kupuję diesla :decayed

Hmm :mysli: moim Cię nie objadę bo zamula :gwizdanie:

ale Wąskiego... :naughty: myślę że dałbym radę :wink4:

poza tym "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."

:good:

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 10:56_________________________________________________Bruno nie mam na dwa śilniczki

Opublikowano

:hi:

Panowie, znacie jakis dobry program darmowy do Pitów :?:

Opublikowano
  • Autor

Pany kto ma czarna b7 avant o Diabelskich numerach KR666GY bo wydawalo mi sie ze miala ramke klubowa...

Ja mam podobna :naughty:

:hi:

Opublikowano

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 10:56_________________________________________________Bruno nie mam na dwa śilniczki

Noto lipton :gwizdanie:

Ale dzieki za sprawdzenie, musze cos innego wykombinowac...

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Wiem, że możesz to odbębnić w jeden dzień w kościele na Bronowicach. Ale to cała sobota z życia wyrwana

Opublikowano

siemano panowie :hi:

problem jest, potrzebuje jakiegoś znajomego księdza co by załatwił nauki przedmałżeńskie :naughty:

jak ktoś może cos poradzić to proszę na PW

Wiem, że możesz to odbębnić w jeden dzień w kościele na Bronowicach. Ale to cała sobota z życia wyrwana

Zeby było jasne to nie ja :wink4: ale dobry kolega szuka wiec pytam :), a w którym kościele????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.