Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to sie ma do swiecenia, bo w FK mi sie wypaliła soczewka i tak mi zregenerowali ze znowu słabo świecą bo pokurczyło niby proznioowo nakladana nowa warstwe odblysnika :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem jak to sie ma do swiecenia, bo w FK mi sie wypaliła soczewka i tak mi zregenerowali ze znowu słabo świecą bo pokurczyło niby proznioowo nakladana nowa warstwe odblysnika :chytry:

szukaj ori valeo nawet uzywek. pogadaj z wąskim moze bedzie cos miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to sie ma do swiecenia, bo w FK mi sie wypaliła soczewka i tak mi zregenerowali ze znowu słabo świecą bo pokurczyło niby proznioowo nakladana nowa warstwe odblysnika :chytry:

bierz depo jak nowe, ja mam i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak świeca te soczewki z Hidami, i ile je juz masz. Bo moje FK Automotive jedna soczewka padła po roku.. nadpaliła się, ale świeciły wykurwiście[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________450 obie z kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak świeca te soczewki z Hidami, i ile je juz masz. Bo moje FK Automotive jedna soczewka padła po roku.. nadpaliła się, ale świeciły wykurwiście[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 20:24_________________________________________________450 obie z kurierem.

poczekaj do jutra :gwizdanie: daj zarobić koledze i Czanowi :evil:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:07_________________________________________________

PD i 2800szt.? :gwizdanie: to chyba jakiś kit jest...

Prawda :decayed:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 21:08_________________________________________________Każdy ma jakiegoś :naughty: znachora :naughty: i każdy jeździ do niego.I dlatego ja nikomu nie polecam ani blacharza,lakiernika,mechanika -jak ktoś pyta to tylko odpowiadam że ja tam naprawiam.Wybór należy do pytającego

I tyle w temacie. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski w krk mam 440 za obie nowe depo, jak czan ma taniej to jutro dzwon, czan zarobi :polew::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski w krk mam 440 za obie nowe depo, jak czan ma taniej to jutro dzwon, czan zarobi :polew::cool1:

depo swieca b.ladnie, nie pamietam dokladnie jak dlugo ale z rok z hidami juz bedzie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale fajnie się czytało wasze dzisiejsze wypociny, trzymały w napięciu, jedni się kłócą, drudzy jadą po sobie, nie ma jak na KRK :evil::kox::decayed:

A tak po za tym to :hi:

nex kupuj Depo, ja mam od marca z hidami 6000K i świecą wypaśnie :wink4:

Ja dałem coś koło 420zł za komplet :)

Wąski zaraz napisze Ci PW o tym co mnie prosiłeś :)

Aha gdy by ktoś jeszcze nie widział to zapraszam ->http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ i żeby nie było jedna stronka jest z produktami TYLKO w M1 a druga na SolvayPark :)

Cuber rano w Pt wystawie Ci zlecenie na Sharpa to będziesz miał odłożony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , Kamil... ja tam nie wiem... nie znam się... Poproszę Piotrka żeby napisał co i jak było nie tak :cool1:

Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... :no:.

Jeśli chodzi o fakty, to :

- strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho)

- strona lewa:

1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... .

2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) :no:.

ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... .

PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" .

:hi:

ok

po pierwsze na sucho napewno bym nie złożył, nawet Ty Piotrze T. byłes przy tym i pytałes po bo daje ten smar miedziany

po drugie napewno nie kleiłbym gumki tłoczka, wiec nie wiem o co chodzi z tym klejem do szyb

ja jestem pewien ze wszystko było złozone prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie miłej nocki, ja uciekam w kimano bo 3h spałem ostatniej nocy a jestem po całym dniu pracy :)

:hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 00:23_________________________________________________http://fishki.net/comment.php?id=47031 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , Kamil... ja tam nie wiem... nie znam się... Poproszę Piotrka żeby napisał co i jak było nie tak :cool1:

Witam i stawiam się na prośbę Trzenia, chociaż akurat w tej sprawie wolałbym pogadać via fon lub na PW ... :no:.

Jeśli chodzi o fakty, to :

- strona prawa (przód i tył) poskładane są OK (ale bardzo szkoda, że na sucho)

- strona lewa:

1. Zacisk hamulcowy przedni - gumka osłonowa tłoczka rozdarta na ok. 2/3 obwodu, tłoczek praktycznie zatarty i oby po wyjęciu okazał się bez wżerów ... .

2. Zacisk hamulcowy tylny - gumka osłonowa rozdarta podobnie jak przednia i ktoś próbował to "wypełnić" klejem do szyb (lub bardzo podobną substancją) :no:.

ABSOLUTNIE ODCINAM SIĘ OD WYROKOWANIA KTO SPIEPRZYŁ ROBOTĘ I KIEDY SIĘ TO STAŁO ... .

PRZEDSTAWIAM JEDYNIE (!!!) STAN JAKI DZISIAJ ZASTAŁEM PODCZAS CZYNNOŚCI SMAROWANIA I KONSERWACJI UKŁADU HAMULCOWEGO W "Trzeńkowej A4-ce" .

:hi:

ok

po pierwsze na sucho napewno bym nie złożył, nawet Ty Piotrze T. byłes przy tym i pytałes po bo daje ten smar miedziany

po drugie napewno nie kleiłbym gumki tłoczka, wiec nie wiem o co chodzi z tym klejem do szyb

ja jestem pewien ze wszystko było złozone prawidłowo

zgadza się , czymś tam smarowałeś ale czym to nie wiem.. nie znam się :wink4:

może dałeś za mało i poprostu wyparował? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...