Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: no to zaczynamy zabawe
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6237525,Zielone_swiatlo_dla_plazy_nad_Wisla.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:31_________________________________________________

Robert, tez Ci turbo padlo ??

Jak lopatki sa z... to przeladowywuje tak jak moja co ja teraz mam :(

Tylko dla mnie wielka tajemnica jest co bym tam zastal w srodku jak bym rozebral swoja :polew:

Nie - mam taką [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:32_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6237152,Stadion_Cracovii_powstanie_na_kredyt.html[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 11:34_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1584856,0,1,google-pomaga-sledzic-ludzi,wiadomosc.html

Opublikowano

powitał. :hi: :hi: Jak to dobrze się porządnie wyspać... :> :> :>

Opublikowano
:hi: Boseron jak nogi? działają dzisiaj? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No to wiosna Nam sie robi :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 12:33_________________________________________________Wam tez gg nie działa ?

Opublikowano

no , mnie nie działa gygy

Opublikowano

nie działa gg Cuber

Opublikowano
  • Autor

heh myślalem ze tylko u mnie coś jest nie tak :decayed:

Opublikowano

co tu dziś tak cicho? Ja się dzisiaj dowiedziałem że mam do wymiany przekładnie kierowniczą, kończy mi się przegub i mam prawdopodobnie zj**...ne sterowanie EGRem

Opublikowano
  • Autor

no to Lipa Siemian :thumbdown:

Opublikowano

nio lekka lipa... a to wszystko przy przebiegu 90kkm...

Opublikowano

KERCZI dostałeś ramki?

Opublikowano

:hi: Boseron jak nogi? działają dzisiaj? :naughty:

dzis jest ok czyli wwniosek ze sie opierd....łem :naughty:

siemian skoro co wieczór idziesz sobie pojeździć to moze za bardzo dajesz jej w palnik i zużycie materiałów wzrasta......

Opublikowano

nio lekka lipa... a to wszystko przy przebiegu 90kkm...

hmmm dziwne...

auto masz od nowośći? może wcale nie ma 90kkm

to jest wręcz nieprawdopodobne aby przy takim przebiegu wystąpiła taka usterka... ja mam 220kkm i spokój

Opublikowano

moim zdaniem autko ma grubo ponad 90kkm. Mam drugie tyle a sam widziales roznice w srodku, co pradwa to nie jest zadna zaleznosc, ale zawsze jakis punkcik do zastanowienia...[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:03_________________________________________________

KERCZI dostałeś ramki?

Nie dostalem

Opublikowano

Przebieg był sprawdzany i jest na 100% prawdziwy.Zresztą potwierdziło to też paru mechaników z chłopakami z CompSportu włacznie. KERCZI wiesz że wnętrze nie jest u mnie wyznacznikiem bo było całe wymieniane...

Myśle że wszysko zależy od stylu jazdy. Troche męcze auto.

Jak kiedyś jezdziłem e klasą przez miesiąc to padła automatyczna skrzynia biegów przy przebiego 70 tys.

Co do przegubów to słyszałem że jest to słaba strona a4.

Zresztą kolega mk4 ma auto z przebiegiem 139tys i miał już wymieniane i przeguby i chłodnice recyrkulacji spalin...

W ASO mi powiedzili że mieli pare przypadków że przy 50k km się rozsypała przekładnia... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 20:23_________________________________________________idzie ktoś dzisiaj do miasta?? :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

Siemian dawaj VIN na pw , sprawdzimy hehehe pod warunkiem ze był przytagrany z DE :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.