Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim :hi:

Odebralem sobie rano turbinke, wyglada niezle, mam nadzieje ze tak tez dziala :decayed:

Mycie zaplanowalem na jutro, a dzis mam w planach rezanie spryskow, ale roznie to z planami bywa... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie zrobiles tych spryskow w tamta sobote?

Opublikowano

Siemian jak cos to photoshop ;p

No srednio, ale ten motorek wiecej jak 220 na prostej nie poszedl :/

Twoj ile Ci teraz ciagnie? Tesciles??

A co sie stalo ze Ty na forum i nie odsypiasz nocnych przejazdzek??

Opublikowano

KERCZI bedziesz mial 2 ramki dla mnie jak dojda?

Opublikowano

KERCZI bedziesz mial 2 ramki dla mnie jak dojda?

DOSZLY WCZORAJ WIECZOR

Jesli Obiecywalem Tobie to tak, bo zostaly mi 3szt ale nie pamietam dla kogo, ale powiem Wam ze ja robie sobie nowa dla siebie bo jakosc pozostawia wieeeele do zyczenia :(

Opublikowano

kercz

KERCZI bedziesz mial 2 ramki dla mnie jak dojda?

DOSZLY WCZORAJ WIECZOR

Jesli Obiecywalem Tobie to tak, bo zostaly mi 3szt ale nie pamietam dla kogo, ale powiem Wam ze ja robie sobie nowa dla siebie bo jakosc pozostawia wieeeele do zyczenia :(

KERCZI dla mnie były jedne :)

Opublikowano

Cuber, ja jak zaczalem pewnego wieczoru ogladac jego filmiki tak nie odszedlem od kompa poki nie zobaczyłem wszystkich :polew: :polew:

dla mnie gosc jest thebeściak :naughty: Odcinek Remi jako Kangur mnie zmiażdżył :polew: :polew: :polew:

gdzie to jest bo nie mogę znaleść :przebiegly:

ale dzisiaj za***ista pogoda :kox:

Opublikowano

taaa teraz sie kazdy wpycha :naughty:

Opublikowano

Kerczi a co z tymi ramkami jest nie tak?

Opublikowano

taaa teraz sie kazdy wpycha :naughty:

nie wpycha tylko przypomina :decayed:

Opublikowano

Trzeniek http://www.nimportequi.com/

lewy dolny róg co kopie do wody kolesia :polew:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Sama ramka a raczaej plastik z ktorej jest zrobiona tragedia, nadruk tez watpliwej jakosci, zobacie zreszta jutro sami.

No to juz wszyscy wszystko wiedza,

NEX 2szt

OZI 1szt

Trzeniu nie zapomnij czegos dla mnie :)

Opublikowano

ten Remi to jakaś masakra :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to jak to jest w koncu KERCZI ja mam u ciebie 1 ramke czy jeden komplet????

Opublikowano

Sama ramka a raczaej plastik z ktorej jest zrobiona tragedia, nadruk tez watpliwej jakosci, zobacie zreszta jutro sami.

No to juz wszyscy wszystko wiedza,

NEX 2szt

OZI 1szt

Trzeniu nie zapomnij czegos dla mnie :)

hola hola panowie , jedną ramkę Kerczi miałeś mnie odstąpić , na spocie wtedy gdy dziewczyny sie pojawiły pierwszy rezerwował nex ja byłem następny więc albo ktoś bierze za dużo albo ktoś się w kolejkę wjumał , czyżby czyżyk

Opublikowano

Kerczi miałeś zamówić 5 kompletów a nie 5 szt...

1,2 Kerczi

3,4 Ozi

5,6 Perfidny

7,8 Nex

9,10 m.czekaj

Opublikowano

Trzeniu Ty juz nie kombinuj :polew: zreszta jak mi nie dacie to dalej bede smigał na club :decayed: Cuber zrob cos :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniek , zadne komplety tylko sztuki,

zadowolicie sie kazdy po jednej jak dostanie??

Opublikowano

ja 2 potrzebuje bo mam eu :confused4:. Jedna mnie nie zbawi.

KERCZI teraz doczytalem o hidach, nie mam juz, tzn nie dzownilem do tego chłopa nawwet teraz, ale nie miał ostatnio juz wogole bo dolar poszedł

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.