Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jest jakaś wygrana za to? Jakiś prezencik :polew: :polew:

jak wszystko wypijemy - masz bilet wstępu do skupu butelek :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe, to trzeba do tego jeszcze dodać flaszeczkę którą KERCZI mi jest winien... :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Śpita ?

Dzieki Themon za goscine :wink4:

Kerczi jak zwykle KOX :kox: dzieki za podwózke do domku ,

Boseron , nie pij tyle tych soczków pomarańczowych :decayed:

Opublikowano

Dzieki Pany za impreze,

Cuber podziekuj Karolinie a nie mnie ;p

Impreza miazga

Themon Ty nie mozesz tyle pic bo na ludzi sie rzucasz :)

No i milo w koncu bylo poznac Boseronka :)[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 10:25_________________________________________________Siemian przyjedz na impreze to Ci postawie ta flaszeczke, u mnie w garazu jak jestes samochdem to przeciez sie nie napijes :)

Opublikowano

sieeeeeeeema :hi:

Opublikowano

cześć

nikogo nie ma

[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 10:43_________________________________________________ale pustki chyba wszyscy kaca leczą po sobocie :naughty:

Opublikowano

to nie zrobiles tych spryskow w tamta sobote?

Myslisz, ze to taie proste ?? W tamta sobote pomierzylem wszystko i posprawdzalem co pasuje a co bede musial przerabiac :gwizdanie:

Wczoraj zamontowalem spryskiwacze na blachach mojego pomyslu i teraz sie zastanawiam nad zbiornikiem:

1.Czy grzac taki od A6 z dwoma miejscami na pompki,

2.Czy w swoim starym wypalic dziure i tam zamontowac pompke do spryskiwania reflektorow??

Poki co jezdze bez zbiornika i nadkola, wiec na spocie dzisiaj bede konsultowal dalsze posuniecia...

Opublikowano

kurcze - cisza jak nigdy - jesteście wieczorkiem czy nie bardzo - bo nie chce mi się dymać 120 km w jedną strone żeby postać 30 min w gronie 2 aut :disgust:

Opublikowano

oczywiscie ze jestesmy, bedzie nas duzo as always.

Przyjezdzaj

Opublikowano

kurcze - cisza jak nigdy - jesteście wieczorkiem czy nie bardzo - bo nie chce mi się dymać 120 km w jedną strone żeby postać 30 min w gronie 2 aut :disgust:

2, może 3 :gwizdanie:

przecież nie liczy się ilość :decayed:

_________________________________________________

ależ mnie k... łeb napier... :disgust:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

Opublikowano

Jarko musisz być bo chciałem wymienić polar na zielony :decayed:

Dawaj :wink4: co to dla Ciebie 120 km :tongue4: jak dla byka kartofel :naughty: [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:50_________________________________________________Kamil :good:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Pany poszukuję dobrego ortopedy i rehabilitanta :) [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:52_________________________________________________

:decayed:

czyli jesteś :gwizdanie:

Opublikowano

eeecccchhhhhhhh żeby jeszcze wczorajsza pogoda była :kwasny:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 11:53_________________________________________________ale jestem , jestem

Opublikowano

eeecccchhhhhhhh żeby jeszcze wczorajsza pogoda była :kwasny:

u Nas jest :tongue4: a u Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

że też mnie wczoraj pokusiło fure umyć - przejadę 50 km i będzie takie jak wczoraj przed myciem :wallbash:

Opublikowano

że też mnie wczoraj pokusiło fure umyć - przejadę 50 km i będzie takie jak wczoraj przed myciem :wallbash:

wystarczy 5 :decayed:

Opublikowano

Cuber, Kerczi dzieki za odwiedziny :)

Opublikowano

spoko KERCZI jeszcze wypijemy tą flaszeczke...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.