Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trzeniek , zadne komplety tylko sztuki,

zadowolicie sie kazdy po jednej jak dostanie??

no to teraz pojechałes :polew: jak mozna zamówic 5 ramek :wink4: , nawet do pary nie jest :decayed::wink4:

ja w takim razie moge moją jedną odstąpic komus kto tez ma jedną :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra oddam Wam jedna moja :chytry:

2x nex

1x ozi

1x perfidny

i koniec.pl[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 16:22_________________________________________________no OZI niektorzy maja blende z przodu :)

Opublikowano

nie no spoko KERCZI, to ja zamowie na nastepna edycje, zreszta juz jest. Jak juz uwazacie

Opublikowano

Dobra oddam Wam jedna moja :chytry:

2x nex

1x ozi

1x perfidny

i koniec.pl

nie no w taki razie ja moge odstąpic tą jedną moją co by do pary miał ktos co nie ma wogóle ramek klubowych. ja mam stare wiec nie ma tragedii.[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 16:25_________________________________________________a KERCZI ty chyba i tak potrzebujesz tylko 1 do b7 no nie ????? :mysli:

Opublikowano

ja bede robil za tydzien nowe bo te sa naprawde lipaaaa :( To moge komus zrobic

Opublikowano

ja bede robil za tydzien nowe bo te sa naprawde lipaaaa :( To moge komus zrobic

ja jestem chętny, a jak robisz to mozna tam jeszcze jakos wcisnąć nick klubowy.

Opublikowano

ale sobie słodzicie panowie :gwizdanie: :kox: btw: Legia Legia Legia........ :polew: :polew: ps. tylko nie mówcie że dolewam oliwy do ognia :gwizdanie:

Opublikowano

joł :hi:

co tam słychac ?

ja mam narazie sesje i tak jakos brak ochoty na wszystko

chociaz mogłbym sie dzisiaj poscigac na rybkach :gwizdanie:

Opublikowano

joł :hi:

co tam słychac ?

ja mam narazie sesje i tak jakos brak ochoty na wszystko

chociaz mogłbym sie dzisiaj poscigac na rybkach :gwizdanie:

w soboty tez sie gonia? dawniej jezdzilem w piatki popatrzec to bylo jak pod m1 aut :decayed:

Opublikowano

joł :hi:

co tam słychac ?

ja mam narazie sesje i tak jakos brak ochoty na wszystko

chociaz mogłbym sie dzisiaj poscigac na rybkach :gwizdanie:

w soboty tez sie gonia? dawniej jezdzilem w piatki popatrzec to bylo jak pod m1 aut :decayed:

nie, w sobote tam raczej nikogo nie ma

Opublikowano

Niegrzeczne chłopczyki :evil::bicz::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sokol jak tam po wizycie na Śląsku ? :gwizdanie:

Opublikowano

aaaaaaa to sokol dlatego chce sie poscigac :D aligator? :naughty:

Opublikowano

Sokol jak tam po wizycie na Śląsku ? :gwizdanie:

spoko, naprawde w porządku koles, pogadac z nim mozna

no i robi dobre programy :evil:

aaaaaaa to sokol dlatego chce sie poscigac :D aligator? :naughty:

taaa :decayed:

Opublikowano

sokol mozemy sie poscigac :naughty: :naughty: hehe. CO wykrzesałeś z tego motorku?

Opublikowano
  • Autor

no to pochwal sie co Ci wyszło :naughty: jakis wykresik :gwizdanie:

Opublikowano

sokol mozemy sie poscigac :naughty: :naughty: hehe. CO wykrzesałeś z tego motorku?

raczej sobie odpuść , sokół ma dużo więcej :gwizdanie:

brawo Kamil :good:

i napisz ile masz bo jak nie to sam powiem :tongue4:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:00_________________________________________________skurw.syny talibany zabiły POLAKA :wallbash: ;(

Opublikowano
[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 19:00_________________________________________________skurw.syny talibany zabiły POLAKA :wallbash: ;(

i to krakowiaka :no:

Opublikowano

wykresvw9.jpg

na seryjnym turbie

zmienie turbo na brd + wtryski 230 i powinno byc 190 - 200 KM :evil:

ale narazie pojezdze tak

Opublikowano

pięknie :good::decayed:

no ale chłopak zna się na robocie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.