Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale mi sie nie chce jechac jutro na uczelnie :disgust:

Opublikowano

Elo wszystkim :hi:

bo słyszałem Pablo w podróży poślubnej :decayed:

Mironku mi tam jeszcze nie w głowie podróże poślubne :D

Pomyliłeś mnie z Grześkiem :)

Opublikowano

Miron nic nie pomylił :wink4:

Zapraszamy na poziom niebieski :good:

Opublikowano

na niebieskim są niebiescy :polew:

Opublikowano
  • Autor

na niebieskim są niebiescy :polew:

:naughty:

Opublikowano

na niebieskim są niebiescy :polew:

To lepiej niz zieloni :gwizdanie:
Opublikowano

ja dzisiaj jestem poszukiwaczem i żeby umilić wam czas zapytam gdzie mogę kupić zaślepki spryskiwaczy na zderzak albo zestaw spryskiwaczy , bo zderzak kupiłem ale ma dziury :tongue4: więc panowie zarzućcie tu jakimś dobrym linkiem dla mnie :naughty:

Opublikowano

Tyrknij do Bruna, On wie co i jak :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ostatnio znajomy podesłał mi dowcip:

Klient w burdelu nie był zadowolony z usług jednej z pracownic i wzbraniał się zapłacić pełną należność.

Jako że nie najmłodsza już panienka nalegała i nie była skłonna do ugody, spór znalazł swój finał przed sądem.

Prowadzący sprawę sędzia już na wstępie stwierdził lekko strapiony:

- Szanowni Państwo, mamy pewien problem. Dzisiaj mamy u nas w sądzie "Dzień otwartych drzwi" i za chwilę pojawi się tu na sali wycieczka z gimnazjum. W związku z tym proszę, ze względu na młodzież, o założenie, że dzisiejsza sprawa ma charakter nie obyczajowy a mieszkaniowy.

Czyli, mówiąc krótko, chodzi o lokal do wynajęcia...

Stronom procesu nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z sugestią sądziego i już po chwili, w obecności młodzieży, zaczyna się

przesłuchanie stron. Zagaja sędzia:

- Oskarżony, proszę nam wyjaśnić, dlaczego nie uiścił pan opłaty za wynajęty lokal?

- Proszę Wysokiego Sądu - tłumaczy klient - wbrew zapewnieniom wynajmującej okazało się, że chodzi tu o zaniedbany lokal w starym budownictwie, o typowo dużym metrażu i nadmiernej wilgoci.

- To są znaczące zarzuty - podsumował sędzia - co druga strona na to?

- Proszę sądu - zaczęła prostytutka - to że mój lokal to żadna "nówka" to widział lokator jeszcze przed wprowadzeniem. Ale wypraszam sobie mówić tu o jakiejś ruinie!. Wilgoć pojawiła się już po tym jak lokator się wprowadził, a zarzut że lokal zbyt obszerny to czysta kpina. Widział kto za duże mieszkanie?!.

Meble, po prostu, za małe ze sobą przytaszczył

Opublikowano

halo Pany, spicie??[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 22:58_________________________________________________Jarko masz dla mojej Pani polarek?

Opublikowano

Jarko masz dla mojej Pani polarek?

Czytaj forum :evil::wink4:

W poniedziałek ma mi gość wysłać, jak sie uda to na następnego spota będą.

Opublikowano

Jarko masz dla mojej Pani polarek?

Czytaj forum :evil::wink4:

W poniedziałek ma mi gość wysłać, jak sie uda to na następnego spota będą.

łoki :))[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 23:05_________________________________________________gdyby ktos cos gdzies... :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=550207017

Opublikowano

KERCZI wez to zdjecie pomniejsz,a najlepiej zmien :)

Opublikowano

KERCZI wez to zdjecie pomniejsz,a najlepiej zmien :)

lejce mi sie poje**ly :)[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 08:53_________________________________________________Nex masz jeszcze hidy do halogenow?

Opublikowano

Witam wszystkich jak tam w tym tygodniu ile osób się oferuje na spocik

Opublikowano

ja BEDEEE

Opublikowano

Remi Gaillard jest niemozliwy :decayed: Oglądałem wszystkie jego filmiki jak ktos obejrzy jeden to bedzie ogladal za koleja tak wciaga. Koles poprostu miazdzy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.