Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo nic nie dostalem na gg.

Na ktory numer piszesz?? 2100970?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja sobie popijam teraz wybrową. zdrowie Pany

naparstkami ?? :decayed:

nie , pingwina skrzydełkami :polew:

Opublikowano

nie kuś Boseron... Zaraz sobie też coś zamówie...

Ja dzisiaj pije bo jak do auta wchodze to wku...a mnie urwany zawias schowka... a raczej jego brak bo jest teraz caly wymontowany... Jutro rezanko u Zielucha[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________boseron... powiedział co wiedział...

Nie zapominaj że gdyby nie ja to pewnie nigdy byś sie nie dowiedział że masz skłądane lustra :>

Opublikowano

Pablo nic nie dostalem na gg.

Na ktory numer piszesz?? 2100970?

jak sie chcecie umówić do kina wystarczy do siebie na spocie zagadać :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pablo nic nie dostalem na gg.

Na ktory numer piszesz?? 2100970?

Tak na ten nr, znowu Ci nie doszło :?: :polew:

Opublikowano

nie kuś Boseron... Zaraz sobie też coś zamówie...

Ja dzisiaj pije bo jak do auta wchodze to wku...a mnie urwany zawias schowka... a raczej jego brak bo jest teraz caly wymontowany... Jutro rezanko u Zielucha[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 00:08_________________________________________________boseron... powiedział co wiedział...

Nie zapominaj że gdyby nie ja to pewnie nigdy byś sie nie dowiedział że masz skłądane lustra :>

fakt dobrze ze sie o nie przypadkowo oparłeś :decayed:

Opublikowano

Pablo nic nie dostalem na gg.

Na ktory numer piszesz?? 2100970?

jak sie chcecie umówić do kina wystarczy do siebie na spocie zagadać :decayed:

Ale żeś jebnął teraz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: :polew: :polew:

Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sieman poczekaj zaraz wyśle jeszcze raz info :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Pablo nic nie dostalem na gg.

Na ktory numer piszesz?? 2100970?

jak sie chcecie umówić do kina wystarczy do siebie na spocie zagadać :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: :polew: :polew:

Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew: :polew: :polew:

a Ty skąd to wiesz...... aaaaa faktycznie ostanio czyściłeś mi lufe :naughty:

Opublikowano

Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: :polew: :polew:

Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew: :polew: :polew:

a Ty skąd to wiesz...... aaaaa faktycznie ostanio czyściłeś mi lufe :naughty:

OSZ KURF :shocked::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj to dowaliłeś... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj to dowaliłeś... :polew: :polew: :polew:

Chyba ty doj**ałeś :polew: :polew: :polew::shocked: :shocked: :shocked::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: :polew: :polew:

Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew: :polew: :polew:

a Ty skąd to wiesz...... aaaaa faktycznie ostanio czyściłeś mi lufe :naughty:

:kox:

Opublikowano

Bosi może Ty się z kolegami umawiasz do kina :polew: :polew: :polew:

Macie takie duuże służbowe rewolwery :polew: :polew: :polew:

a Ty skąd to wiesz...... aaaaa faktycznie ostanio czyściłeś mi lufe :naughty:

:polew:

Opublikowano

to bylo do Boserona... Ech te jego marzenia...

Opublikowano

Siemian nie mozemy w takim razie juz byc kolegami :)

Opublikowano

to prędzej trzeba na Boserona uważać... :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.