Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kozak kupujesz jednak [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 14:23_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item595654613_bmw_320d_kombi_xenon_sprowadzony_klimatronic.html

Ladne sztuki, szczegolnie podoba mi sie ta granatowa na tych czarnych alu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 14:45_________________________________________________Ogr, tu sa podobne gierki w sam raz na piatek w robocie :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że e46 nadal się trzymają w cenie co prawda ja swoją sprzedałem rok temu 330d 2000r z pełnym wyposażeniem i uszkodzoną za 36tyś, jazda 330d nie do opisania :tongue4:

Opublikowano

widze że e46 nadal się trzymają w cenie co prawda ja swoją sprzedałem rok temu 330d 2000r z pełnym wyposażeniem i uszkodzoną za 36tyś, jazda 330d nie do opisania :tongue4:

et tam

Opublikowano

Z zewnątrz ładna ale nie kombi, tylko coupe :gwizdanie:

Środek w ogóle mi się nie podoba, w porównaniu z B6 jest przepaść.

widze że e46 nadal się trzymają w cenie co prawda ja swoją sprzedałem rok temu 330d 2000r z pełnym wyposażeniem i uszkodzoną za 36tyś, jazda 330d nie do opisania :tongue4:

To przejedz się 3.0 TDI w B7 :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 15:43_________________________________________________Panowie oglądał ktoś na kompie -> http://www.multikino.pl/krakow/pokaz,film,4035.html lub http://www.multikino.pl/krakow/pokaz,film,4050.html dziś premiery w Multikinie i trzeba coś wybrać.

Opublikowano

Pablo na królewnę śnieżkę :polew:

Opublikowano

Panowie oglądał ktoś na kompie -> http://www.multikino.pl/krakow/pokaz,film,4035.html lub http://www.multikino.pl/krakow/pokaz,film,4050.html dziś premiery w Multikinie i trzeba coś wybrać.

Czemu sie do Ciebie nie da dodzwonić :bicz3:

Opublikowano

Z zewnątrz ładna ale nie kombi, tylko coupe :gwizdanie:

Środek w ogóle mi się nie podoba, w porównaniu z B6 jest przepaść.

widze że e46 nadal się trzymają w cenie co prawda ja swoją sprzedałem rok temu 330d 2000r z pełnym wyposażeniem i uszkodzoną za 36tyś, jazda 330d nie do opisania :tongue4:

To przejedz się 3.0 TDI w B7 :naughty:

Pablo, sam jesteś przepaść

mi sie akurat wnetrze podoba

i nie mów co lepiej za***rdala bo ani tym ani tym nie jechałes :wink4:

po chipie masz podobne moce

http://www.youtube.com/watch?v=asRSOIbKBRw&feature=related

Opublikowano

Z zewnątrz ładna ale nie kombi, tylko coupe :gwizdanie:

Środek w ogóle mi się nie podoba, w porównaniu z B6 jest przepaść.

widze że e46 nadal się trzymają w cenie co prawda ja swoją sprzedałem rok temu 330d 2000r z pełnym wyposażeniem i uszkodzoną za 36tyś, jazda 330d nie do opisania :tongue4:

To przejedz się 3.0 TDI w B7 :naughty:

Pablo, sam jesteś przepaść

mi sie akurat wnetrze podoba

i nie mów co lepiej za***rdala bo ani tym ani tym nie jechałes :wink4:

po chipie masz podobne moce

http://www.youtube.com/watch?v=asRSOIbKBRw&feature=related

No to jak Ci się wnętrze podoba to coś jest nie z Tobą bo nie słyszałem osoby która by twierdziła że jest lepsze wnętrze w E46 niż w B6 ale widocznie się zajawiłeś :wink4:

Tak się składa że dwoma jezdziłem i dodatkowo Q przemawia za wyborem 3.0TDI :gwizdanie:

Opublikowano

jako pasażer to wiesz gdzie takie przejazdzki mozesz sobie wsadzić :decayed:

Opublikowano

jako pasażer to wiesz gdzie takie przejazdzki mozesz sobie wsadzić :decayed:

Pasażera to tyś nie widział chyba :decayed:

Oba prowadziłem, nie takimi pazdziochami się jezdziło :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:11_________________________________________________Cuber przemów mu do rozumu co lepsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i nie mów co lepiej za***rdala bo ani tym ani tym nie jechałes :wink4:

po chipie masz podobne moce

http://www.youtube.com/watch?v=asRSOIbKBRw&feature=related

ale Oni przeciez z górki jadą :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:15_________________________________________________

Cuber przemów mu do rozumu co lepsze

Pablo, jeden lubo ogórki a drugi ogrodnika córki

Te bejce sa całkiem całkiem z zewnątrz ale fakt srodek mi sie tez nie podoba .

Opublikowano

Pablo :!: telefon...

Opublikowano

Pablo :!: telefon...

Przecież jestem cały czas pod komem, Dla wszystkich: Teraz siedzę cały czas pod plusem a więc 693... w orange w tej chwili nie używam.[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:28_________________________________________________jarko poszło :wink4:

Opublikowano

jarko poszło :wink4:

doszło :decayed:

Opublikowano

jarko poszło :wink4:

doszło :decayed:

To dopsze :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jarko poszło :wink4:

doszło :decayed:

To dopsze :decayed: :decayed: :decayed:

zaraz będę d zwonił... szykuj się :naughty:

Opublikowano

Dobra panowie ja mykam.

Do póznego wieczoru :)

:hi:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 16:34_________________________________________________

jarko poszło :wink4:

doszło :decayed:

To dopsze :decayed: :decayed: :decayed:

zaraz będę d zwonił... szykuj się :naughty:

Przygotuję się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko dobre :polew:

Opublikowano

Jarko dobre :polew:

2.06 kogoś mi przypomina :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.