Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski pionków nie rusza , do takich zadań jest Kepasa :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________robi to za pączki :polew:

:polew: :polew:

o jeerzuuuu...

Ktoś tu ma problema? :vava::yeah: Zapraszamy do Krakowa, Wąski młodzi mają problem :decayed: :decayed: :decayed:

Uuuhuuhuuu .. Suli mamy pierwszego chętnego :cool1:

Ale spoko damy im 2x 5zł i aparat, żeby sobie wrzacali w smoka wawelskiego i mamy ich z głowy na pół dnia..

W tym czasie My pójdziemy na lachony :naughty: ... i kebab :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LACHONY w Krakowie są piękne kobiety :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________

Uprzątnij garaż na sobotę na 8:00 - będę :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:06_________________________________________________kiepsko , dzisiaj już tylko 38,4

po co

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

w końcu się odrobiłem ze wszystkim :decayed:

Opublikowano

LACHONY w Krakowie są piękne kobiety :evil: :evil: :evil:

Kali kochać, Kali mieć.. :polew:

Opublikowano

cześć Grzesiu :hi:

sprawdz jutro ten IC do mnie Robcio , nie da się jeździć , tak świszcze :wallbash: no i kratkę naprawimy :decayed: psuju :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

LACHONY w Krakowie są piękne kobiety :evil: :evil: :evil:

Kali kochać, Kali mieć.. :polew:

małolat :evil:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:15_________________________________________________

w końcu się odrobiłem ze wszystkim :decayed:

z czym

Opublikowano

Nosfer cwaniak , a na zlocie mówił że od zawsze chciał być Krakusem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

cześć Grzesiu :hi:

sprawdz jutro ten IC do mnie Robcio , nie da się jeździć , tak świszcze :wallbash: no i kratkę naprawimy :decayed: psuju :gwizdanie: :naughty:

no ale nic nie mówiłeś abym załatwiał

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:16_________________________________________________

Nosfer cwaniak , a na zlocie mówił że od zawsze chciał być Krakusem :gwizdanie: :decayed:

PYZA :polew: :polew:

Opublikowano

no to teraz mówię :wink4: sprawdz jutro proszę czy masz

Opublikowano

no ze wszystkim, z perfumami i innymi sprawami, teraz tylko sofa i laptopik :decayed:

btw - skąd najlepiej ściągać filmy ??

Opublikowano

Nosfer cwaniak , a na zlocie mówił że od zawsze chciał być Krakusem :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew:

Żebyś mi poszedł po kielona i karkówkę :decayed::naughty:

Ja tam jestem Medalik.. Amen :notworthy::evil:

_________________________________________________

no ze wszystkim, z perfumami i innymi sprawami, teraz tylko sofa i laptopik :decayed:

btw - skąd najlepiej ściągać filmy ??

www.peb.pl www.nedds.pl www.chomikuj.pl

Opublikowano

no to teraz mówię :wink4: sprawdz jutro proszę czy masz

no ja wiem że ja nie mam ,mogłeś powiedzieć wcześniej :evil:

Opublikowano

btw - skąd najlepiej ściągać filmy ??

z Balickiej :evil:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:20_________________________________________________

no to teraz mówię :wink4: sprawdz jutro proszę czy masz

no ja wiem że ja nie mam ,mogłeś powiedzieć wcześniej :evil:

spręż się to dostaniesz na pączka :polew:

Opublikowano

no dobra namówiłeś mnie :polew: :polew:

Opublikowano

no dobra namówiłeś mnie :polew: :polew:

Łasuch :decayed:

Opublikowano

co za program o 20 na Polsacie :shocked:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:24_________________________________________________

no dobra namówiłeś mnie :polew: :polew:

Łasuch :decayed:

wiesz ilu mam gości

Opublikowano

wolę TVN i "Na Wspólnej" :decayed:

Opublikowano

wolę TVN i "Na Wspólnej" :decayed:

:polew:

A ja TV Trwam[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:25_________________________________________________Boseron :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/z_cyklu_niemieckiej_poezji_bmw_e46_cabrio-t72595.0.html;new#new

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.