Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sieeeeema :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

nie ja już mam nowy :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:42_________________________________________________

sieeeeema :cool1:

siema ziom [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________

wstyd i jak nas mają lubić :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

zazdrości :naughty:

Opublikowano

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Jak tam po zlociku? :)

Opublikowano

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Strach sie bac :decayed::polew:[br]Dopisany: Marzec 26, 2009, 07:06:56 _________________________________________________

:hi:

Jak tam po zlociku? :)

Bardzo pozytywnie :banan::yeee:
Opublikowano

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Ktoś tu ma problema? :vava::yeah: Zapraszamy do Krakowa, Wąski młodzi mają problem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak tam po zlociku? :)

Bardzo pozytywnie :banan::yeee:

:good:
Opublikowano

Nex ale kiedy oni byli młodzi

Opublikowano

Wąski pionków nie rusza , do takich zadań jest Kepasa :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________robi to za pączki :polew:

Opublikowano

Wąski pionków nie rusza , do takich zadań jest Kepasa :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________robi to za pączki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam Wszystkich , moje subiektywne zdanie na temat wyczynów jarosława

pewien gość rezał mi immo do nowych kluczyków scyzoryków i pogadaliśmy sobie troszkę i się okazało że jeśli nie masz odcięcia na wtyczce do kompa w samochodzie to klient po otwarciu drzwi podłącza się przez wtyczkę do kompa w samochodzie i nie potrzebuje kluczyka żeby furacza odpalić w czasie który potrzebuje na uruchomienie programu w laptopie czyli około 60 sekund , więc 10 minut jarosława to pic na wodę , jedyny ratunek przed złodziejami to gps ale w kontenerze czy podziemnych garażach nie działa, czy odcięcia wtyczki kompa , zapłonu , silnika itp , po prostu wszystko co spowalnia uruchomienie samochodu jednocześnie zniechęcając złodzieja

więc podsumowując działają wszelkie nietypowe chaupnicze blokady bo wszystkie autoryzowane zabezpieczenia złodzieje mają opanowane do perfekcji , więcej nie będe już pisał bo wystarczająco podpadłem "środowisku"

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Opublikowano

Witam Wszystkich , moje subiektywne zdanie na temat wyczynów jarosława

pewien gość rezał mi immo do nowych kluczyków scyzoryków i pogadaliśmy sobie troszkę i się okazało że jeśli nie masz odcięcia na wtyczce do kompa w samochodzie to klient po otwarciu drzwi podłącza się przez wtyczkę do kompa w samochodzie i nie potrzebuje kluczyka żeby furacza odpalić w czasie który potrzebuje na uruchomienie programu w laptopie czyli około 60 sekund , więc 10 minut jarosława to pic na wodę , jedyny ratunek przed złodziejami to gps ale w kontenerze czy podziemnych garażach nie działa, czy odcięcia wtyczki kompa , zapłonu , silnika itp , po prostu wszystko co spowalnia uruchomienie samochodu jednocześnie zniechęcając złodzieja

więc podsumowując działają wszelkie nietypowe chaupnicze blokady bo wszystkie autoryzowane zabezpieczenia złodzieje mają opanowane do perfekcji , więcej nie będe już pisał bo wystarczająco podpadłem "środowisku"

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

tzw 8 pin :naughty:

Opublikowano

najlepiej zamontować kurek na wężu paliwowym i po zostawieniu samochodu gdziekolwiek wczołgiwać się pod niego i zakręcać wajche :decayed: gwarantowane że nie odpalą :decayed:

Opublikowano

najlepiej zamontować kurek na wężu paliwowym i po zostawieniu samochodu gdziekolwiek wczołgiwać się pod niego i zakręcać wajche :decayed: gwarantowane że nie odpalą :decayed:

laweta

Panowie kupcie

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6897037

Opublikowano

zostaw , zawieziesz themona na ślub :kox: apóźniej się go spali i kasa z AC :decayed:

Opublikowano

kontynując/kończąc wątek

zawsze są dwie strony medalu , pomimo wykorzystania technologii w złym celu powinniśmy być dumni że polacy potrafią stworzyć urządzenia których nie mają jeszcze inni ( no może poza bondem ) ale to już inna bajka

bo Polak potrafi , tyle że sytuacja zmusza nas do wykorzystywania innowacji w nielegalnych procederach

Opublikowano

kontynując/kończąc wątek

zawsze są dwie strony medalu , pomimo wykorzystania technologii w złym celu powinniśmy być dumni że polacy potrafią stworzyć urządzenia których nie mają jeszcze inni ( no może poza bondem ) ale to już inna bajka

bo Polak potrafi , tyle że sytuacja zmusza nas do wykorzystywania innowacji w nielegalnych procederach

inni też potrafią [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________

zostaw , zawieziesz themona na ślub :kox: apóźniej się go spali i kasa z AC :decayed:

:blink:

nie ma sprawy [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________Jak zdrówko ?

Opublikowano

Uprzątnij garaż na sobotę na 8:00 - będę :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:06_________________________________________________kiepsko , dzisiaj już tylko 38,4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.