Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No mam nadzieje ze nowe VIP-y Krakowskie postawią :gwizdanie:

damy radę :decayed:

jak zwykle :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boseron warunki narciarsie bajka. Jutro ostatni dzień jazdy, ale może i dobrze bo już mnie wszystko boli. Przez cały tydzień była super pogoda, słoneczko i temp. koło -1.

W niedzele postaram się dotrzeć na spota ale nie obiecuje bo dopiero w sobote w nocy wracam do Bielska.

Zastanawiam się nad zmianą kól na letnie ale to będzie zależne od pogody i od tego czy wejdą (tam mam et45 i boje się że po zmianie hamulców na 321 będzie trzeba dodać dystans- a tak btw. ile kosztują dystanse i gdzie je kupić?)

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Siemian letnie to sobie może jeszcze daruj na jakies 2 tygodnie :gwizdanie:

Opublikowano

No mam nadzieje ze nowe VIP-y Krakowskie postawią :gwizdanie:

damy radę :decayed:

Ty nie wątpie :decayed:

Opublikowano

dobra wszyscy znikneli to i ja uciekam, do jutra Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

dobranoc :hi:

Opublikowano

dobra wszyscy znikneli to i ja uciekam, do jutra Panowie :hi:

:hi:

Opublikowano

dobra wszyscy znikneli to i ja uciekam, do jutra Panowie :hi:

:hi:

Opublikowano

Graty Pany.

Letnie out jeszcze do polowy kwietnia :/

Boseron pogadaj jutro z Mloda co by Cie na jedno puscila... ;p

Opublikowano

Graty Pany.

Letnie out jeszcze do polowy kwietnia :/

Boseron pogadaj jutro z Mloda co by Cie na jedno puscila... ;p

pogadam , Kerczi bedziesz miał więcej mapówek to mozesz mi przywieść tez na spota i jezeli ktos ma do tych normalnych lampek tez bo za cholere nie wiem gdzie je kupić

Opublikowano

Graty Pany.

Letnie out jeszcze do polowy kwietnia :/

Boseron pogadaj jutro z Mloda co by Cie na jedno puscila... ;p

pogadam , Kerczi bedziesz miał więcej mapówek to mozesz mi przywieść tez na spota i jezeli ktos ma do tych normalnych lampek tez bo za cholere nie wiem gdzie je kupić

:szukaj::decayed:

Opublikowano
:hi: Wszystkim
Opublikowano

Siemian letnie to sobie może jeszcze daruj na jakies 2 tygodnie :gwizdanie:

co tu się ku..... dzieje już moderuje moderatora [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 08:21_________________________________________________

same VIPy...nie ma komu ch*ju powiedziec :polew:

:good: jeden normalny chłop [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 08:22_________________________________________________

Ogruś Gartulacje :kox::naughty:

lizus :polew: a było nie.....

Opublikowano

witajcie Pany.

Spadam na nartki.

Jak tak mówicie to sobie jeszcze odpuszcze letnie na jakiś czas...

Opublikowano

Ależ się posmyraliście po napletkach przez ostatnie dwie strony :kox: :gwizdanie:

Dołączam się z Gratulacjami :good::wink4: Bez rewelacji jest ten SINY kolor :confused4: ale jeszcze nie takie totalne dno.. :wink4:

T.Ogr -- o prezencie pamiętam, tylko wyobraź sobie, że nie jest to podane na tacy.. :kwasny:

Z resztą co za prezent.. :dontknow: Raczej ciekawy upominek od kolegi z innego regionu :wink4:

Ps.

Tak na marginesie to będę dzisiaj w Krakowie.. Pozwijajcie dla mnie fotoradary i włączcie zielone światła.. :cool1:

Opublikowano

Ależ się posmyraliście po napletkach przez ostatnie dwie strony :kox: :gwizdanie:

Dołączam się z Gratulacjami :good::wink4: Bez rewelacji jest ten SINY kolor :confused4: ale jeszcze nie takie totalne dno.. :wink4:

T.Ogr -- o prezencie pamiętam, tylko wyobraź sobie, że nie jest to podane na tacy.. :kwasny:

Z resztą co za prezent.. :dontknow: Raczej ciekawy upominek od kolegi z innego regionu :wink4:

Ps.

Tak na marginesie to będę dzisiaj w Krakowie.. Pozwijajcie dla mnie fotoradary i włączcie zielone światła.. :cool1:

zapraszam na kawę

Opublikowano

zapraszam na kawę

Dzięki ! :friends:

Będę u Was dopiero około 23-24.00, jadę dzisiaj do Livigno na dechę :drool: :thumbup:

Zgarniam z Kraka resztę ekipy :) Może w drodze powrotnej..

Opublikowano

Tylko cuś lekko nieaktualna ta mapa :polew: :polew:

Nie ma już drogi 777 - w tym przebiegu idzie DK 79, na IV Obwodnicy Autostradowej brak całego odcinka od węzła Zakopiańska do węzła Wielicka :laghing2:

No i II obwodnicy też coś brakuje :wink4:, że o III nie wspomnę :decayed:

Opublikowano

bo top miała być ściema :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.