Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: siema Pany...

Gratki tym co zsinieli, to chyba z przepicia... :polew:

Jarko mogl robic rozne rzeczy, nawet nie chce wiedziec... Dejmon ma tytan zamiast kosci... ale Ty Ogru za co dostales... :polew:

Kerczi wez mi na spota ramki i naklejki bardzo Cie prosze... jesli bedziesz oczywiscie... ??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo top miała być ściema :polew:

wszystko zepsuł a chcieliśmy mieć fotę Nosfera z przejazdu :polew: :polew:
Opublikowano

bo top miała być ściema :polew:

wszystko zepsuł a chcieliśmy mieć fotę Nosfera z przejazdu :polew: :polew:

:ban::naughty:

Opublikowano

bo top miała być ściema :polew:

wszystko zepsuł a chcieliśmy mieć fotę Nosfera z przejazdu :polew: :polew:

:ban::naughty:

bo Go troch lubię[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:58_________________________________________________nie do wiary

http://www.tvn24.pl/-1,1592907,0,1,wypadek-autokaru-z-dziecmi,wiadomosc.html :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

na Balickiej się płaci, dzięki Nosfer :decayed:

fajna gierka :

http://amanita-design.net/samorost-2/

Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc :(

Opublikowano
:hi: lenie :gwizdanie:
Opublikowano

na Balickiej się płaci, dzięki Nosfer :decayed:

fajna gierka :

http://amanita-design.net/samorost-2/

Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc :(

przeszedłem całą :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:40_________________________________________________
debil, szkoda słów po prostu...
Opublikowano

na Balickiej się płaci, dzięki Nosfer :decayed:

fajna gierka :

http://amanita-design.net/samorost-2/

Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc :(

przeszedłem całą :naughty:

To sie pochwal co tam trzeba zrobic bo juz mnie to doprowadza... :wallbash:

Jedynka duzo prostsza jest...

Cale demo ?? Bo za full wersje trzeba placic chyba... ??

Opublikowano

a która to plansza, bo nie kojarzę żadnej żaby :mysli:

Opublikowano
:hi: grześ gratki kolorku.
Opublikowano

a która to plansza, bo nie kojarzę żadnej żaby :mysli:

a0ef6cee7d7e9b98m.jpg

Opublikowano

:hi: grześ gratki kolorku.

dzięki

Bruno już Ci piszę ;)[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________pies biega w kołowrotku za kością, musisz wziąść kość, przewiesić na drugą stronę żeby zaczął biegać w odwrotnym kierunku, wtedy żabie porwie kapelusz, na oparciu fotela jest przycisk wciskasz go i uwolni Cię z sufitu, dalej myśl sam :naughty:

Opublikowano

:hi: grześ gratki kolorku.

dzięki

Bruno już Ci piszę ;)[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________pies biega w kołowrotku za kością, musisz wziąść kość, przewiesić na drugą stronę żeby zaczął biegać w odwrotnym kierunku, wtedy żabie porwie kapelusz, na oparciu fotela jest przycisk wciskasz go i uwolni Cię z sufitu, dalej myśl sam :naughty:

To z psem zrobiłem, nie zauważyłem przycisku :gwizdanie: myślałem że z TV coś będzie, ale może dalej dopiero... dzięki Ogr :notworthy:

Opublikowano

spoko jak utkniesz to daj znać :wink4: ale to już prawie koniec dema :tongue4:

Opublikowano

Spoko gierka szkoda że tylko demo :naughty:

Opublikowano

Spoko gierka szkoda ze tylko demo :naughty:

5 usd i grasz dalej :decayed:
Opublikowano

:hi:

Cholera ale naspamowaliście :kox:

Dejmon i Ogr gratki :good:

Opublikowano

kozak kupujesz jednak [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 14:23_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item595654613_bmw_320d_kombi_xenon_sprowadzony_klimatronic.html

Opublikowano

na e90 to ja nie mam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.