Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szykowac tam jaki chleb :rolleyes::decayed:

u nas się nie cedzi, pijamy markowe alkohole :kox:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hahaha:
Opublikowano

omg ile spamu :zemdlal: ufff w koncu

:hi:

Opublikowano

lata ktos juz na letnich , czy moze cala ekipa?? :gwizdanie: :)

Tak ale u Was to zapewne zima [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________

o co tu chodzi :gwizdanie:

Ciągną temat od kilku stron i dalej nikt nie wie o co chodzi :decayed:

i o to chodzi zeby nikt nie wiedzial o co chodzi :kox:

i to mi się podoba :tongue4:

pitole to , wtym tygodniu bedą juz trampki :)

Opublikowano

lata ktos juz na letnich , czy moze cala ekipa?? :gwizdanie: :)

Tak ale u Was to zapewne zima [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________

o co tu chodzi :gwizdanie:

Ciągną temat od kilku stron i dalej nikt nie wie o co chodzi :decayed:

i o to chodzi zeby nikt nie wiedzial o co chodzi :kox:

i to mi się podoba :tongue4:

pitole to , wtym tygodniu bedą juz trampki :)

ja poczekam jeszcze chwile

Opublikowano

Themon jesteś jutro w domu koło 16?

Opublikowano

Nieoznakowana bordowa Vectra jezdzi po Mogilskiej takze uwazac.. :naughty:

trzeba bylo spisac numery:) coby nas bordowe vectry nie straszyly :kox:

logi zrobione trzeba bedzie je ladnie obrobic i wrzucic na forum, podziekowac tx-didi :good:

i pozdro dla ekipy z dzisiejszej rezarnia (tak to sie zwie?) :kox:

Opublikowano

no blisko, rezania :)

a co porezaliscie ?

Opublikowano

no blisko, rezania :)

a co porezaliscie ?

siemian cos przerabial z kolega z bielska (wymiana sufitu i bokow):) przy okazji Diddi sobie załozyl diodowe zarowki przy tablicach. Ja w pore ucieklam i nic nie porezałam :polew:

Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się :evil:
Opublikowano

no faktycznie Grzesiu masz racje :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się :evil:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

jak zobaczylam pol auta rozebranego :decayed: to wole przelozyc ten pierwszy raz :polew:

Opublikowano
  • Autor

to wole przelozyc ten pierwszy raz

hmmm jak na pierwszy raz to daj znac zjawimy sie z Ogrusiem i powiemy co i jak :kox:

Opublikowano

to wole przelozyc ten pierwszy raz

hmmm jak na pierwszy raz to daj znac zjawimy sie z Ogrusiem i powiemy co i jak :kox:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.