Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się :evil:

osz kur.. , ostro :decayed::polew:

no chyba że ktoś lubi ze zwierzętami no to jest Siemian :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jarko co spam tu siejesz co ???

Opublikowano
:hi: witam nowa kolezanke.
Opublikowano
  • Autor

:hi: witam nowa kolezanke.

hmmm jaka tam nowa stara znajoma :decayed:

Opublikowano

:hi: witam nowa kolezanke.

hmmm jaka tam nowa stara znajoma :decayed:

tzn ????? jasniej prosze

:)

Opublikowano

to wole przelozyc ten pierwszy raz

hmmm jak na pierwszy raz to daj znac zjawimy sie z Ogrusiem i powiemy co i jak :kox:

trzymam za slowo :kox::good:

Opublikowano

<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?

<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?

:decayed:

Opublikowano

:hi: witam nowa kolezanke.

hmmm jaka tam nowa stara znajoma :decayed:

tzn ????? jasniej prosze

:)

nowa? ze niby ja?:) ale witam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Marcinku jak byś bywal na spotach częsciej to byś wiedział i zapewne poznał Kinie :gwizdanie:

Opublikowano

<unknown> jak bedzie po angielsku 'Jezus Chrystus na smierc skazany'?

<kitty> 'Jesus Christ Prison Break'?

:decayed:

:polew: :polew:
Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się :evil:

no chyba że ktoś lubi ze zwierzętami no to jest Siemian :naughty:

oj chlopaki jedziecie :decayed::evil:

osz kur.. , ostro :decayed::polew:

Opublikowano

Marcinku jak byś bywal na spotach częsciej to byś wiedział i zapewne poznał Kinie :gwizdanie:

Staram sie jak moge , ostatnio nawet się udaje, nie mam blisko niestety i nie zawsze dam rade, wiesz jak jest. :wink4:

1800 strona spotów :hi::hi: :hi: :hi::good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

bedziemy pic jak bedzie 2 tys :naughty:

Opublikowano

oj chlopaki jedziecie :decayed::evil:

osz kur.. , ostro

nie ma się co rozdrabniać Kinia :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Jarko co spam tu siejesz co ???

co Ty mnie tak poganiasz tu i uwdzie :mysli:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:21_________________________________________________

bedziemy pic jak bedzie 2 tys :naughty:

nawet jak nie bedzie to też bedziemy pić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko bo spam siejesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba było spróbować jak to jest :decayed:

z kim Kamil z kim :gwizdanie: zastanów się :evil:

osz kur.. , ostro :decayed::polew:

no chyba że ktoś lubi ze zwierzętami no to jest Siemian :naughty:

http://www.dziennik.pl/swiat/article272987/Geje_pingwiny_kradly_dzieci.html

Opublikowano

Jarko bo spam siejesz :polew: :polew: :polew:

ciężko pracuje :evil:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:33_________________________________________________

:shocked: mówił ze narty jedzie... A tu co chwila jakieś newsy :disgust:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:34_________________________________________________To do jutra :hi: znaczy się dzisiaj :decayed:

Opublikowano

dobranoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.