Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ozi czytaj forum :rant::polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ozi czytaj forum :rant::polew:

Szukaja Cię :gwizdanie:

Weź się za obowiązki :bicz3:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 17:08_________________________________________________No, w końcu :good:

Opublikowano

Jarko :notworthy:

Opublikowano

lata ktos juz na letnich , czy moze cala ekipa?? :gwizdanie: :)

Opublikowano

JA mam od soboty letnie :)

Opublikowano

Jarko :notworthy:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

lata ktos juz na letnich , czy moze cala ekipa?? :gwizdanie: :)

No juz pare osób smiga na lecie :gwizdanie:

Opublikowano

lata ktos juz na letnich , czy moze cala ekipa?? :gwizdanie: :)

Tak ale u Was to zapewne zima [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________

o co tu chodzi :gwizdanie:

Ciągną temat od kilku stron i dalej nikt nie wie o co chodzi :decayed:

i o to chodzi zeby nikt nie wiedzial o co chodzi :kox:

i to mi się podoba :tongue4:
Opublikowano

Spoty to nie brazylijska telenowela, tutaj jak jeden opuscisz to nie jestes w temacie przez caly tydzien... :gwizdanie:

Opublikowano

12 -letni synek, pyta ojca

- Tato, a co właściwie robi się w agencji towarzyskiej?

Ojciec mocno zakłopotany odpowiada:

-Synku, ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć, że robi się tam

człowiekowi dobrze za pieniądze. Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film biegnie do owej agencji i dzwoni

do drzwi. Otwiera mu zdziwiona pani:

- A co ty chłopczyku chciałeś?

-No, chciałem, żeby mi zrobić dobrze, mam nawet pieniądze! Pani

poprosiła chłopca do środka, następnie zaprowadziła do kuchni,

ukroiła trzy duże pajdy świeżego chleba, posmarowała masłem, miodem i podała chłopcu. Chłopiec wpada do domu i krzyczy;

- Mamo, tato byłem w agencji towarzyskiej. Ojciec o mało co nie spadł z

krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły.

-I co?! - pytają nieśmiało rodzice

- Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem...

.......Matka zemdlała.[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:57_________________________________________________Robert dzięki za kawę :cool1:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor
:nabijasie:
Opublikowano

Nieoznakowana bordowa Vectra jezdzi po Mogilskiej takze uwazac.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nieoznakowana bordowa Vectra jezdzi po Mogilskiej takze uwazac.. :naughty:

Ty lepiej byś sie zjawił na jakimś spocie a nie , przyjeżdzasz do kraka i udajesz ze cie nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

A przywitasz mnie ladnie w niedziele..? :naughty:

Opublikowano

A przywitasz mnie ladnie w niedziele..? :naughty:

takiego przywitania długo nie zapomnisz :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________

Nieoznakowana bordowa Vectra jezdzi po Mogilskiej takze uwazac.. :naughty:

siedziałem jej dziś na d*pie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

A przywitasz mnie ladnie w niedziele..? :naughty:

takiego przywitania długo nie zapomnisz :naughty:

własnie miałem to samo napisać :decayed:

Opublikowano

A przywitasz mnie ladnie w niedziele..? :naughty:

takiego przywitania długo nie zapomnisz :naughty:

własnie miałem to samo napisać :decayed:

Co nowy na spocie, znowu KFC :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co nowy na spocie, znowu KFC

i nie tylko KFC :decayed:

Opublikowano

Szykowac tam jaki chleb :rolleyes::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.