Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No i wskoczyło 2000 :>

no to Stawiasz :naughty:

Panowie weźmy tez pod uwagę ze Spot w Niedziele daje Nam tez możliwosci np. grilla klubowego i innych tego typu atrakcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber tak naprawde wszystko zalezy od godziny spota bo i w tygodniu mozna zrobić grila przeciez :mysli: tylko ze w niedziele jest inny klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna zrobic grilla , ale spot przeciez jak ma byc w tygodniu to nie moze byc o godzinie 18-stej bo wiele osób o tej godzinie jeszcze w pracy siedzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna zrobic grilla , ale spot przeciez jak ma byc w tygodniu to nie moze byc o godzinie 18-stej bo wiele osób o tej godzinie jeszcze w pracy siedzi :gwizdanie:

fakt :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam plan zeby Was pogodzic, bedziemy pierwszym okregiem ktory zmiazdzy system i bedzie mial dwa spoty w tygodniu :)

jeden w czwartek zaczniemy od spota o 20 przejezdzajac przez rybki i konczac na kielbaskach a w niedziele jak do tej pory :)

p.s. mnie tam dzien i godzina bez znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 2 spoty to też jest myśl. Wtedy bym już bywał na 3 spotach tygodniowo... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadali :naughty: zamykam wątek bo widzę ze niema sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio przybiega do mamy i mowi:

- Mamo, mamo, widzialem jak tatus robil cos z pokojowka.

- Tak, a co takiego?

- Najpierw ja całowal, a potem dotykal... Potem poszli do gabinetu, rozebral ja i wsadzil...

- Dobrze, synku, w niedziele, podczas kolacji opowiesz to, zeby wszyscy wiedzieli.

Nadeszla niedziela, rodzina przy stole i mama daje znak Jasiowi zeby zaczął mowic.

Jasio:

- No wiec tatus całowal i dotykal pokojowke, pozniej zabral ja do gabinetu, rozebral i wsadzil... Wsadzil... Mamo jak się nazywa to co ssiesz szoferowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadali :naughty: zamykam wątek bo widzę ze niema sensu

Wąski nie zamykaj , niech zdecyduje wiekszość społeczna w końcu mamy demokracje, poddane pod głosowanie i poczekajmy na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadali :naughty: zamykam wątek bo widzę ze niema sensu

Wąski nie zamykaj , niech zdecyduje wiekszość społeczna w końcu mamy demokracje, poddane pod głosowanie i poczekajmy na wynik.

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a Ty z czego ha ? nie wierzysz w demokracje :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a Ty z czego ha ? nie wierzysz w demokracje :gwizdanie: :wink4:

Gdzie Wy macie w Polsce demokracje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiałem napisac 30tys posta wiec piozdrawiam ekipe krakowską :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:02_________________________________________________nie zle tu jedziecie z produkcją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiałem napisac 30tys posta wiec piozdrawiam ekipe krakowską :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:02_________________________________________________nie zle tu jedziecie z produkcją :decayed:

są lepsi ale dziękujemy :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:09_________________________________________________ja w ankiecie Wonskiego opowiedziałem się za utrzymaniem niedzieli, w sumie mam podobną opinię co Siemian, ale jesli coś działoby się w tygodniu to również chętnie zajadę - tylko tu może się pojawić problemat częściej niż własnie w ndz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonskiego

:naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:22_________________________________________________

chiałem napisac 30tys posta wiec piozdrawiam ekipe krakowską :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:02_________________________________________________nie zle tu jedziecie z produkcją :decayed:

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiałem napisac 30tys posta wiec piozdrawiam ekipe krakowską :evil:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:02_________________________________________________nie zle tu jedziecie z produkcją :decayed:

są lepsi ale dziękujemy :decayed::tongue4:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:09_________________________________________________ja w ankiecie Wonskiego opowiedziałem się za utrzymaniem niedzieli, w sumie mam podobną opinię co Siemian, ale jesli coś działoby się w tygodniu to również chętnie zajadę - tylko tu może się pojawić problemat częściej niż własnie w ndz:P

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wonskiego

:naughty: :naughty: :naughty:

aha :polew:

nie, nie jestem dyslektykiem ani syfiarzem językowym, brat wujeczny mój też ma ksywę Wonski - tylko, że od kiedy pamiętam własnie przez 'ON' więc z przyzwyczajenia, wybaczcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...