Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry wszystkim :hi: Ale k... mam kaca i łeb mnie napier.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema:

To ciesz sie ze tylko leb... :gwizdanie:

Hehe... fajny spoiler :kox: U mnie po Muszynie jezdzi podobny :polew: Co za ludzie... :wallbash: Skad oni to biora... :polew:

768966a0dd3fe925med.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawdziwy docisk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale szatan.. :evil::polew:

Opublikowano

Prze c**j nie trąbka :?: :?: :?: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 14:49_________________________________________________Dajcie na TVN 24 marsz tolerancji na rynku i wszyscy chcą ich za***ać i ledwo niebiescy ich bronią :polew:

Opublikowano

Jarko byłem dzisiaj poszło PW :)

Opublikowano

E tam :) nie padało koło błoń :naughty:

Opublikowano

pada na czyżynach :confused4:

Opublikowano

Robi sie nam temat meteorolgiczny :decayed: Opady,grad,burze :polew:

Opublikowano

Ogladacie Milionerow..? :polew: Niezly kretyn.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Powtorka we wtorek o 13 chyba polecam.. :polew: :polew: :polew: :polew: :wallbash:

Opublikowano

Na kolejne igrzyska w starożytnym Rzymie, postanowiono przygotować jakiś nowy, za***isty numer. Najlepsza wśród propozycji okazała się walka murzyna z lwem, przy założeniu, że lew, po krótkiej walce, rozszarpuje murzyna, ku uciesze zgromadzonej publiczności. Wybrano więc odpowiedniego lwa, odpowiedniego murzyna, ale tuż przed walką organizatorzy zaczęli zastanawiać się, patrząc na murzyna, czy aby taki wielki i umięśniony murzyn, nie da rady lwu. Po krótkiej naradzie postanowiono zakopać go do pasa w ziemi, w celu obniżenia szans na wygrana. Lecz kiedy popatrzono, na do połowy wkopanego w ziemię murzyna, wydał im się jeszcze większy, więc wkopano go w ziemię po szyję...... I tak rozpoczęła się walka. Tłum szalał z radości. Z klatki wypuszczono wielkiego, wygłodzonego lwa, który kiedy tylko zobaczył głowę murzyna, ruszył do ataku. Przerażony murzyn w ostatniej chwili przechylił głowę, lew potknął się, walnął łbem o bandę areny i legł nieprzytomny.

A wtedy rozwścieczony lud zaczął krzyczeć:

-WALCZ UCZCIWIE CZARNUCHU![br]Dopisany: 16 Maj 2009, 19:19_________________________________________________Wszedł terminator pod prysznic i upadło mu mydło.

Pochylił się... Nagle komunikat systemu:

Wykryto nowy sprzęt, trwa instalacja....[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 19:21_________________________________________________Dwaj bracia dostali prezenty na gwiazdkę. Jeden dostał wypasionego laptopa a drugi podróbę klocków lego. I ten co dostał laptopa mówi do brata:

- ha ha ha chyba kogoś rodzice nie kochają,

na to brat odpowiedział:

- he he he chyba ktos tu ma raka.

Opublikowano

U mnie wogóle nie padało jak już meteorologicznie piszemy :decayed:

Opublikowano

od matecznego aż do wieliczki było mokro koło 14.00, a teraz przez suche stawy przeszła delikatna chmurka z deszczem :decayed:

Opublikowano

a w bielsku wlasnie wyszło sloneczko... :>

Opublikowano

może podpiszemy umowę z tvn meteo :polew:

Opublikowano

Burza w NH :decayed:

burza1.jpg

burza2.jpg

burza3.jpg

widok z mojego balkonu :gwizdanie:

Opublikowano

ładnie, dużo zieleni :wink4:

Opublikowano

Bry wszystkim :hi: Ale k... mam kaca i łeb mnie napier.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:siema:

To ciesz sie ze tylko leb... :gwizdanie:

Hehe... fajny spoiler :kox: U mnie po Muszynie jezdzi podobny :polew: Co za ludzie... :wallbash: Skad oni to biora... :polew:

768966a0dd3fe925med.jpg

Z przykrością stwierdzam, że jest to burak podkarpacki, już parę razy go widziałem, ma również za***iste spinery-tylko troszkę się zacinają i kręcą jakby miały czkawkę, i tzw. dyfuzor przypominający bronę, prowadzony przez bliskiego krewnego Leppero często w towarzystwie lodziary, mam nawet jeszcze foto tej bryki, koło lokalu Slawqa zresztą

agrobmwhx1.jpg

Opublikowano

Kozackie rezanie :)

Opublikowano

Audi+Abt+R8.002.Mini1L.jpg

nawet tablica by spasila... :)

Opublikowano
:)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.