Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hej

tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie :)

pewnie będziemy :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej

tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie :)

pewnie będziemy :naughty:

no mysle ze z Was nocne marki :naughty:

Opublikowano

hej

tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie :)

pewnie będziemy :naughty:

pewnie tak :)

Opublikowano

hej

tez sie pisze na kielbaski pod hala:) jakos po 22 podjade jesli jeszcze bedziecie :)

pewnie będziemy :naughty:

no mysle ze z Was nocne marki :naughty:

I to jeszcze jakie :naughty::polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 17:05_________________________________________________Ktoś to oglądał :?: http://www.zajefajna.com/pl-go-fast-2009-vt17434.htm

Opublikowano

Będę

Dzieje się dzisiaj co na rybitwach ??

Opublikowano

Będę

Dzieje się dzisiaj co na rybitwach ??

Jeśli pogoda się taka utrzyma to na pewno coś się będzie tam działo, pogadaj z nexem :naughty:

Opublikowano

Będziemy na pewno dłużej jak 22.00...

Tajemnicy co knuje nie zdradzę przez forum :wink4: jak ktoś nie da rady to w niedzielę na spocie sie zapewne dowie :good:

BTW na Rybitwach ostatnio policjantów sporo, kumpel nawet mandat dostał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tajemnicy co knuje nie zdradzę przez forum :wink4: jak ktoś nie da rady to w niedzielę na spocie sie zapewne dowie

Jarko jak nie bedzie nic ciekawego to stawiasz kiełbaski wszystkim :kox:

Opublikowano

Szkoda ze mam daleko do krk bo bym na grilla podjechal ;( Moze w niedziele podbije na spota :mysli:

Opublikowano

Tajemnicy co knuje nie zdradzę przez forum :wink4: jak ktoś nie da rady to w niedzielę na spocie sie zapewne dowie

Jarko jak nie bedzie nic ciekawego to stawiasz kiełbaski wszystkim :kox:

jak będzie ciekawie to Wy mi postawicie :naughty::kox:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 18:38_________________________________________________

Szkoda ze mam daleko do krk bo bym na grilla podjechal ;( Moze w niedziele podbije na spota :mysli:

blisko masz :naughty:

Opublikowano

Witam

Koledzy wyszło na to że mam przpływkę jest walnięta powiedzcie mi czy kupić w serwisie ori bosch czy może być zamiennik PIERBURG?

Opublikowano

ori BOSH

ja dziś nie dam rady podjechac pod hale bo jestem w Krzeszowicach i zostaje tu do jutra. W niedziele też mnie nie będzie tą i przyszłą na pewno bo mam zaplanowane ciag dalszy proszenia :hi:

więc jarko zdradz tajemnice :naughty:

Opublikowano
:banan2:
Opublikowano

dajcie linka do tej piosenki co tak majaczy koles :decayed:

Opublikowano

trueogre - wielkie dzięki. Tak zapakowałeś, że można by to wystrzelić z katapulty, a doleciałoby bezpiecznie :notworthy:

Już się wyprychałem, żeby się zamarynować na jutro - wszystkie laski w Firmie moje ... to znaczy zawsze były moje, ale jutro to już grupowo będą lecieć :D

Opublikowano

No tak ale ori bosch kosztuje w aso 558 zł jak sie strą odda i nie można kupić samego wkładu tylko całą przpływkę. ;(

Opublikowano

Co ciekae że po odpięciu wtyczki z przepływki nie wyskoczył żaden błąd ani komuniakt.

Opublikowano

Witam

Koledzy wyszło na to że mam przpływkę jest walnięta powiedzcie mi czy kupić w serwisie ori bosch czy może być zamiennik PIERBURG?

pierburg to przeciez tez oryginał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.