Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żona powiedziała żebyśmy pouprawiali miłość jak na filmach.

Więc bzyknąłem ją w dupkę i spuściłem się jej na twarz.

Była zła.

Chyba oglądamy różne filmy...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

siemian jak zdrówko ?

A dzięki już troszke lepiej, ale Pingwinia grypa dalej troszke trzyma... :kwasny:

Opublikowano

Żona powiedziała żebyśmy pouprawiali miłość jak na filmach.

Więc bzyknąłem ją w dupkę i spuściłem się jej na twarz.

Była zła.

Chyba oglądamy różne filmy...

:bicz3:

Opublikowano

Żona powiedziała żebyśmy pouprawiali miłość jak na filmach.

Więc bzyknąłem ją w dupkę i spuściłem się jej na twarz.

Była zła.

Chyba oglądamy różne filmy...

:bicz3:

co za chlosta?! :)

Opublikowano

Żona powiedziała żebyśmy pouprawiali miłość jak na filmach.

Więc bzyknąłem ją w dupkę i spuściłem się jej na twarz.

Była zła.

Chyba oglądamy różne filmy...

:bicz3:

co za chlosta?! :)

:cool1:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 09:56_________________________________________________http://www.sport.pl/pilka/1,80056,6601190,Krakowska_Sensacja__Euro_w_4_polskich_miastach.html :evil:

Opublikowano

jesli to prawda to kicha po całości :angry::disgust::kwasny::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Dzien Dobry Wszystkim :hi:

No to czekamy na info odnosnie Euro2012 :cool1:

Opublikowano
:hi: Grześ
Opublikowano
  • Autor

:hi: Grześ

cześć Grześ :tongue4:

No to odpadł Kraków :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

kur..... to nie będzie autostrady na Ukrainę i dalej będę do domu jeździł (180km) po dziurach :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ku... czegoś tu jednak nie rozumiem, aaaaaaaa no tak jak zwykle polityka i Nasz Majchrowski którego nie darzą sympatią... a wydaje mi sie że Kraków chyba najlepiej jest przygotowany do Euro 2012..... ehhhhhhhhhhhh

Opublikowano

witam :disgust: , mam marne przeczucie odnośnie przyszłości Krakowskich stadionów , o stadionie Hutnika nie będe pisał bo skoro do tej pory Wisła się nie dogadała to będzie grać na Śląsku , Cracovia będzie miała naprawdę dużo szczęścia jeśli odświeżą jej stadion (absolutnie nie mam na myśli budowy nowego obiektu) , Wiślacy będą się cieszyć jeśli dokończone zostaną trybuny i powstanie parking od ul Reymonta , bo w przebudowę drogową okolicy stadionu przestałem wierzyć , podsumowująć krakowscy politycy dali d*py przy staraniach o euro w naszym mieście bo byli pewni swego i nie było lobbingu w tak ważnej sprawie , panu Majchrowskiemu już dziękujemy :angry:

Opublikowano

:hi:

No cóż , może to kwestia że za mały stadion :mysli: niby w Szwajcarii też grali na 30sto tysięcznych obiektach ale na skalę mistrzostw europy 30sto tysięczny stadion to wypierdek :gwizdanie:

no cóż , takie życie :decayed:

Opublikowano

:hi: Panowie wiecie ile Kraków na tym straci?

baza hotelowa, gastronomiczna, turystyczno-rozrywkowa,płatne parkingi, pamiątki z Krakowa, miliony euro poszło sie je..ć :wallbash:

wszyscy zacierali ręce ile to nie zarobią na Euro2012 a tu lipa :wallbash:

jak widze tą Gronkiewicz Waltz i jej lisi usmiech to mi sie nóz w kieszeni otwiera :disgust:

Majchrowski poległ na całej lini i ta dezyzja napewno nie obejdzie sie bez echa......

osobiście wierzyłem ze Kraków zamiast Poznania choc nic do tego miasta nie mam ale mysle ze Kraków ma troche więcej do zaoferowania ale

cóż poszło.....

Opublikowano
  • Autor

Jest jeszcze minimalna szansa ze Ukraina nie dostanie 4 miast tylko np. 3 lub 2 i wtedy Kraków wskoczy ale to dopiero chyba w Listopadzie sie okaze ;(

Opublikowano

Jest jeszcze minimalna szansa ze Ukraina nie dostanie 4 miast tylko np. 3 lub 2 i wtedy Kraków wskoczy ale to dopiero chyba w Listopadzie sie okaze ;(

nawet gdyby Ukraina dostała tylko 2 miasta to rozgrywki odbędą sie w sumie na 6 stadionach (4 Pol + 2 Ukr) , nie ma takiej mozliwosci zeby zwiększyli z 4 do 6 po Naszej stronie, to było wyraźnie powiedziane na konferencji prasowej. Wtedy tylko terminarz rozgrywanych meczy na jednym stadionie by sie zwiększył i to wszystko.

Opublikowano
  • Autor

a to tego nie wiedziałem, jedynie wywnioskowałem to z wypowiedzi Majchrowskiego wczoraj .....

no cóż jak zwykle Nas wyjeba..... :wallbash:

Opublikowano

Kraków w niczym nie ustępuje Warszawie a jednak stoimy w cieniu..... i niech ktos mi powie jak tu lubic tych Krawaciarzy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Kraków w niczym nie ustępuje Warszawie a jednak stoimy w cieniu..... i niech ktos mi powie jak tu lubic tych Krawaciarzy :cool1:

hmmm mysle ze to nie chodzi o Warszawe akurat w tym wypadku :gwizdanie:

No bynajmniej Ja sie nie czuje abym stal w ich cieniu a wręcz przeciwnie , twierdze ze to Oni stoją w Naszym Cieniu :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.