Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciasteczka lajtowe

Kinia TAK

to za malo zjadles :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: ale sie chu**wo czuje... ;( ;( ;(
Opublikowano

no :([br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:24_________________________________________________

ciasteczka lajtowe

Kinia TAK

to za malo zjadles :>

tak :(

Opublikowano
  • Autor

ale sie chu**wo czuje... ;( ;( ;(

mówiłem Ci juz wczoraj że to świńska grypa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale sie chu**wo czuje... ;( ;( ;(

mówiłem Ci juz wczoraj że to świńska grypa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo jakaś nowa odmiana - pingwińska :)

Opublikowano

ale sie chu**wo czuje... ;( ;( ;(

mówiłem Ci juz wczoraj że to świńska grypa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo jakaś nowa odmiana - pingwińska :)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

Jedzie rusek swoja lada po autostradzie i nagle zatrzymuje go dziwka:

-Cześć misiu, zrobie ci loda za free

-jasne mala, wskakuj

Laska mu obciaga a nagle mowi:

-Dawaj 100 zl bo gryze

Ten sie przestraszyl i dal

Pozniej jedzie niemiec BMW i ta sama dziwka go zatrzymuje

-Czesc, zlaskac ci za free

-Jasne,mloda wskakuj

Ta mowi po chwili i ze go ugryzie jak nie da jej 100 zl. Ten sie spekal i daje jej kase

Na trzeci dzień jedzie polak polonezem i wyskakuje ta sama dziwka

-Cze, ojebać ci kolbe za free ????

-Jasne mala

Ta po chwili puszcza swoj dobrze opracowany tekst:

-Dawaj 100 zl albo ci go odgryze

A polak na to:

-Dawaj 200 bo sikam[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 12:47_________________________________________________Przy skrzyżowaniu siedzi na koniu Strażnik Miejski.

Z naprzeciwka w jego kierunku jedzie na rowerku mały chłopiec.

Strażnik woła go do siebie.

- E, mały chodź no tu.

Chłopczyk podjeżdza, a strażnik pyta:

- Święty Mikołaj przyniósł ci ten rower?

- Tak.- Odpowiada chłopczyk.

- To napisz mu, żeby w tym roku przyniósł ci lampkę do tego roweru. I

zadowolony z siebie ukarał młodego mandatem za 50 złotych.

- A pan to od Mikołaja dostał tego konika? - pyta dziecko.

- Tak. - Odpowiada Strażnik Miejski.

- To niech pan napisze Mikołajowi w tym roku, żeby kutasa montował

konikowi między nogami, a nie na grzbiecie.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam wszystkich

mam pytanko, jechał ktoś ostatnio na pomorze ? jadę do Władysławowa i nie wiem kompletnie którędy jechać ani na co uważać, przydałaby się jakaś trasa, może ktoś obeznany narysuje mi na maps.google.pl ?

Opublikowano
  • Autor

witam wszystkich

mam pytanko, jechał ktoś ostatnio na pomorze ? jadę do Władysławowa i nie wiem kompletnie którędy jechać ani na co uważać, przydałaby się jakaś trasa, może ktoś obeznany narysuje mi na maps.google.pl ?

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=krak%F3w&loc2=W%B3adys%B3awowo%2C+&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=

Opublikowano

a jak bym chciał jechać przez Olkusz ? to dużo stracę czasu czy to porównywalnie jest ? bo mieszkam koło skały a nie w samym Krakowie :) i musiałbym się wracać w sumie,

aha i jeszcze jedno pytanko wyjeżdzam w weekend, czy jest jakaś "odpowiednia godzina" ?

Opublikowano
  • Autor

a jak bym chciał jechać przez Olkusz ? to dużo stracę czasu czy to porównywalnie jest ? bo mieszkam koło skały a nie w samym Krakowie :) i musiałbym się wracać w sumie,

aha i jeszcze jedno pytanko wyjeżdzam w weekend, czy jest jakaś "odpowiednia godzina" ?

hmmmm mozesz jechac przez Olkusz nie ma przeciez przeciwwskazań..... pora hmmm zalezy o której chcesz dotrzeć na miejsce

Opublikowano

:hi: wszystkim[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 15:52_________________________________________________

wzmacniacz + tuba ORI

do B7 :?: do B5 nie podejdzie :gwizdanie:

do b6, b7 pasi a do b5 nie wiem, znajac zycie pewnie nie...[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 15:52_________________________________________________

:hi:

Jarko zrób osobny wątek śmiechu warte :naughty: [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 08:32_________________________________________________Ma ktoś jakieś znajomości w biurze podróży :gwizdanie:

Waski ja mam good znajomosc...pisz pw jak cos...

Opublikowano

Pany, umówiłem się za 2 tyg na program w TTC, http://ttc.pl/

dobry wybór?? Miał byc aligator, ale nie da rady. CompSport to samo

Opublikowano
  • Autor

Żona wielokrotnie namawia męża, żeby skończył popijawy z kolegami.

Były już groźby, groźby ale mąż cały czas dzień w dzień wychodzi

z kolegami do baru i wraca po nocach pijany.

W końcu przestała mu mamrotać nad uchem.

Pewnego dnia mąż wrócił, po wizycie w barze,

prawie że na czworaka.

Żona położyła męża na kanapie, rozebrała go,

wzięła prezerwatywę, napluła w nią i włożyła mu w tyłek.

Rano uradowana żona wstaje idzie do kuchni

i widzi, że jej mąż pali nerwowo papierosy.

Żona zapytała:

- Kochanie jak ci minął wczorajszy wieczór z kolegami?

Na co mąż nerwowo wrzasnął:

- Ja nie mam kolegów!

Opublikowano

Przejeżdża Hrabia obok jeziora i widzi ze rybak złapał złotą rybkę.Zabija rybaka, a rybka do niego:

-Spełnię twoje trzy życzenia jak mnie wypuścisz.

-No dobra.Pierwsze: Chcę być nieśmiertelny.

-Jesteś nieśmiertelny.

-Chcę żeby mój koń był nieśmiertelny.

-Twój koń jest nieśmiertelny.

-Chcę mieć genitalia jak mój koń.

-Masz genitalia jak twój koń.

Przyjeżdża do zamku a sługa do niego:

-Panie gdzieś ty był?Ja żem się o ciebie tak za***iście martwił.

-Nie gadaj tylko walnij mnie toporem!

-Nie panie ja bym mógł cię nim tak za***iście zabić.

-Walnij, bo jak nie to ja cię walnę!!!

Walnął go, ale Hrabia cały czas żyje.

-Panie ale ty jesteś za***iście nieśmiertelny.

-To nic walnij mojego konia.

Walnął, a koń ciągle stoi.

-Panie ale twój koń jest za***iście nieśmiertelny.

-To nic zajrzyj pod moją zbroje.

Zagląda.

- o Panie ale za***ista c*p.a.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.