Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja dzisiaj nie wpadnę na kebaski bo rozpier.... sobie nogę na Kryspinowie. Smacznego wszystkim :drool:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Pany za miłego spontan spota :)

Opublikowano

miło było :hi:

spora ekipa :good:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:40_________________________________________________Pany, jak ktoś ma blisko to by podjechał i zapytał:

ul. Balicka 100, IIp, pokój nr 8

Telefon/Fax: 012 661-53-90

Telefon komórkowy: 501 562-400

Telefon komórkowy: 606 620-168

Tam jest coś co Nam się przyda :naughty:

Opublikowano

miło było :hi:

spora ekipa :good:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:40_________________________________________________Pany, jak ktoś ma blisko to by podjechał i zapytał:

ul. Balicka 100, IIp, pokój nr 8

Telefon/Fax: 012 661-53-90

Telefon komórkowy: 501 562-400

Telefon komórkowy: 606 620-168

Tam jest coś co Nam się przyda :naughty:

a od ktorej godziny?? bo ja tam jutro rano bede

Opublikowano

Tajemniczo brzmi.. :rolleyes:

Opublikowano

a od ktorej godziny?? bo ja tam jutro rano bede

Nie jest napisane... nie wiem... jak będziesz to podjedź i sprawdź, może będzie akurat czynne :)[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 23:59_________________________________________________

Tajemniczo brzmi.. :rolleyes:

:naughty:

Opublikowano

Po co wam znaki drogowe.. :naughty:

Opublikowano

dzięki za kiełbaskowe spocika :decayed:

siemian jesteś mega wariat :kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:05_________________________________________________

trueogre - wielkie dzięki. Tak zapakowałeś, że można by to wystrzelić z katapulty, a doleciałoby bezpiecznie :notworthy:

Już się wyprychałem, żeby się zamarynować na jutro - wszystkie laski w Firmie moje ... to znaczy zawsze były moje, ale jutro to już grupowo będą lecieć :D

musimy trzymać się razem w walce z łaniami :kox: powodzonka :evil:
Opublikowano

dzięki za kiełbaskowe spocika :decayed:

siemian jesteś mega wariat :kox:

:> :> :>

Dobra ja mykam spać.

[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 00:46_________________________________________________wariat w białej strzale :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim za Kiełbaski :naughty:

Dobranoc :hi:

Opublikowano

I co? było coś ciekawego? wlaśnie wróciłem z imprezy firmowej :decayed:

Opublikowano

I co? było coś ciekawego? wlaśnie wróciłem z imprezy firmowej :decayed:

kiełbasy były :)

Opublikowano

I co? było coś ciekawego? wlaśnie wróciłem z imprezy firmowej :decayed:

kiełbasy były :)

i wieśniaki w uno :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 08:49_________________________________________________http://sport.interia.pl/raport/euro2012/news/mielcarski-krakow-padl-bo,1307080 ma kupę racjii.....

Opublikowano

i tak dobrze, że nie dostalismy euro

Opublikowano

Waski dostales PW? :)

Opublikowano

i tak dobrze, że nie dostalismy euro

póknij się w czoło :polew:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:54_________________________________________________

I co? było coś ciekawego? wlaśnie wróciłem z imprezy firmowej :decayed:

kiełbasy były :)

i wieśniaki w uno :gwizdanie:

właśnie , o co chodziło z tym uno? :mysli: widziałem że była jakaś akcja ale o co?

Opublikowano

:hi:

ale mnie dynia napierd****

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.