Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Grzes gdzie to się szlajałeś ? :decayed:

Opublikowano

Grzes gdzie to się szlajałeś ? :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: pogadamy w realu :naughty:
Opublikowano

a gdzie w krakowie jest real :polew: :polew:

Opublikowano

Biedruch- wielkie wyrazy współczucia dla Ciebie i twojej ,,niuni,, :(

Myślę ze 5.000 może nie wystarczyć na konkretny remoncik AUDIKA

A takie malowanie za 150. od elementu jak pisał BrunoNH to lepiej w ogóle nie malować i sprzedać ja w takim stanie jak jest.

Najważniejsza jest płyta i geometria, i tu już zaczynają się koszty.Jesli bedzie wszystko ok to u dobrego lakiernika musisz dać za element min.400,- A i do tego części ,drzwi błotniki itp.. ;(

:rant: Co chcesz od malowania za 150zl :foch:

Myslisz, ze oddal bym swoja niunie jakiemus partaczowi :rant: :bicz3:

Moim zdaniem nie ma znaczenia za ile tylko jak lakiernik podchodzi do tematu i jakim sprzetem dysponuje, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze nie zawsze drozej znaczy lepiej :angry: Najlepszym przykladem sa tu ASO :wallbash:

Znam przypadki gdzie ludzie placili mase kasy a po tygodniu dawali do poprawki bo bylo zrobione do d....

Moze kiedys zobaczysz czy u mnie za 150zl jest gorzej niz u ludzi za 400zl i sam wyciagniesz wnioski, najbardziej to mi szkoda tego ocynku, blacha w zyciu juz nie bedzie taka jak byla ;(

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:54_________________________________________________

a gdzie w krakowie jest real :polew: :polew:

Sa nawet 2 :gwizdanie:

Opublikowano

a gdzie w krakowie jest real :polew: :polew:

w M1 i na bora komorowskiego :naughty:
Opublikowano

:hi:

dzięki Panowie za opinie i dobre słowo :)

czyli cała do malowania.Pamiętaj o silniku bo na pewno ojej jest w cylindrach i filtrze.I mam nadzieję że nie próbowałeś JEJ palić :mysli: bo rożnie to bywa z autami po dachu /kwestia ile stała na nim / naprawa po mojemu to ok 5 tyś.

auto stało na dachu 1,5-2h, próbowałem palić dzień później, od kopa zapalił ale ostro zakopcił olejem (olej na bagnecie przesunął się o 2-3 mm więc pewnie się rozlał po silniku), chyba i tak nie ma innego sposobu na usunięcie oleju jak wypalenie go, nie?? :chytry:

Opublikowano

:hi:

dzięki Panowie za opinie i dobre słowo :)

czyli cała do malowania.Pamiętaj o silniku bo na pewno ojej jest w cylindrach i filtrze.I mam nadzieję że nie próbowałeś JEJ palić :mysli: bo rożnie to bywa z autami po dachu /kwestia ile stała na nim / naprawa po mojemu to ok 5 tyś.

auto stało na dachu 1,5-2h, próbowałem palić dzień później, od kopa zapalił ale ostro zakopcił olejem (olej na bagnecie przesunął się o 2-3 mm więc pewnie się rozlał po silniku), chyba i tak nie ma innego sposobu na usunięcie oleju jak wypalenie go, nie?? :chytry:

jest :wink4: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 14:19_________________________________________________Panowie ma nadzieję że samolot nie spadnie do oceanu :naughty: do zobaczenia :hi:

Opublikowano

:hi:

dzięki Panowie za opinie i dobre słowo :)

czyli cała do malowania.Pamiętaj o silniku bo na pewno ojej jest w cylindrach i filtrze.I mam nadzieję że nie próbowałeś JEJ palić :mysli: bo rożnie to bywa z autami po dachu /kwestia ile stała na nim / naprawa po mojemu to ok 5 tyś.

auto stało na dachu 1,5-2h, próbowałem palić dzień później, od kopa zapalił ale ostro zakopcił olejem (olej na bagnecie przesunął się o 2-3 mm więc pewnie się rozlał po silniku), chyba i tak nie ma innego sposobu na usunięcie oleju jak wypalenie go, nie?? :chytry:

jest :wink4: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 14:19_________________________________________________Panowie ma nadzieję że samolot nie spadnie do oceanu :naughty: do zobaczenia :hi:

A co znow gdzies wyjezdzasz ??

Opublikowano

:hi:

dzięki Panowie za opinie i dobre słowo :)

czyli cała do malowania.Pamiętaj o silniku bo na pewno ojej jest w cylindrach i filtrze.I mam nadzieję że nie próbowałeś JEJ palić :mysli: bo rożnie to bywa z autami po dachu /kwestia ile stała na nim / naprawa po mojemu to ok 5 tyś.

auto stało na dachu 1,5-2h, próbowałem palić dzień później, od kopa zapalił ale ostro zakopcił olejem (olej na bagnecie przesunął się o 2-3 mm więc pewnie się rozlał po silniku), chyba i tak nie ma innego sposobu na usunięcie oleju jak wypalenie go, nie?? :chytry:

jest :wink4: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 14:19_________________________________________________Panowie ma nadzieję że samolot nie spadnie do oceanu :naughty: do zobaczenia :hi:

3mamy kciuki :decayed::hi:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 14:28_________________________________________________

to co dzisiaj aktualna jakaś kielbaska pod halą ? :naughty:

ile razy trzeba powtarzać :naughty: aktualna :wink4:

Cholera a ja się nie wyrobie bo moja ma dziś urodziny i pewnie mnie nigdzie nie puści :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Cholera a ja się nie wyrobie bo moja ma dziś urodziny i pewnie mnie nigdzie nie puści :decayed::polew:

ale przecież z auta cię nie musi puszczać :gwizdanie:

Opublikowano

Cholera a ja się nie wyrobie bo moja ma dziś urodziny i pewnie mnie nigdzie nie puści :decayed::polew:

ale przecież z auta cię nie musi puszczać :gwizdanie:

podasz mu kiełbaske do ręki :naughty:

Opublikowano

Robert miłego urlopu, jeden spadł wczoraj więc statystycznie czeka Cię spokojny lot :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to co jest ta kiełbaska dzisiaj ? Jak tak to o której ?

Opublikowano

to co jest ta kiełbaska dzisiaj ? Jak tak to o której ?

a cos taki wyglodnialy? :)

Opublikowano

21.30 albo 22.00

Opublikowano

to co jest ta kiełbaska dzisiaj ? Jak tak to o której ?

Czytaj forum :polew: , ale pojechałem :)

Opublikowano
  • Autor

hmmm no bo sie zastanawiam czy jest sens jak tak zabami napierdziela :gwizdanie:

Opublikowano

Ale przeszedł właśnie grad koło mnie na Jana Pawła :shocked:

Opublikowano

hmmm no bo sie zastanawiam czy jest sens jak tak zabami napierdziela :gwizdanie:

a nie marudź że już :evil:

żaby to wiesz gdzie są :tongue4:

21.30 się spotykamy pod halą... Kto się nie wyrobi to podjedzie później :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.