Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo była nas cała chmara na kiełbaskach :rolleyes:

dzięki :good: dobrej nocki :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:?: :naughty:

Opublikowano

ladna, szkoda tylko ze to nie prawdziwa aukcja i cena :/

Opublikowano

Ano właśnie typek napisał mi tak w mailu.. ale autko śliczne !!! :naughty:

Hello,

Thank you because you have interested in my car and i`m glad because i can answer to you.

My last price is 6000 Eur including all taxes,

The car have German papers with German plates numbers,

Like you can see in the pictures the car is in excellent condition, no accidents, no scratches, no dents, no need for additional repairs:

http://picasaweb.google.com/pictures.upld/A4AvantNavigationsSLine02?authkey=Mp4K_EVK9Dw&feat=directlink

I just moved out from Germany to UK, London and the car is here with me.That is the reason because i don't need the car anymore because here in UK is very hard to drive an European car with the steering well on the left side.

If you have others questions let me know,

Thanks.

On 4/30/09, pav76 <[email protected]> wrote:

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:13_________________________________________________oj niestety nie ma już reszty zdjęć pod tym linkiem zablokowali było ich o koło 20.szt

Opublikowano

:hi: co ciekawego na forum bo ostatnio rzadziej zaglądam z wiadomych względów :gwizdanie:

Kerczi jestem pełen podziwu za gest jaki wykonałeś :good:

Biedruch współczucia :( mysle ze 5k to za mało )

Opublikowano

W naszym życiu najbardziej nie w porządku jest to, jak się ono kończy. Krotko mówiąc - życie jest ciężkie. Zabiera mnóstwo czasu, a co dostajemy na koniec? Umieramy! Cykl życiowy powinien iść odwrotnie niż idzie teraz. Najpierw powinno się umrzeć, a potem wszystko w druga stronę!

Życie rozpoczynamy od spędzenia spokojnej starości w domu. Potem dostajemy złoty zegarek w momencie pójścia do pracy. Pracujemy czterdzieści lat, do czasu aż będziemy wystarczająco młodzi. Stajemy się gotowi do studiów - zaczynamy pić alkohol, brać prochy, imprezować. Idziemy do szkoły średniej, potem do podstawowej, dziecinniejemy, bawimy się cale dni, tracimy wszelką odpowiedzialność, coraz więcej czasu spędzamy śpiąc, aż wreszcie ostatnie dziewięć miesięcy pływamy, żeby zakończyć swoje życie orgazmem... Od razu lepiej!

Opublikowano

siemian cóż to za filozoficzne przemyślenia....... a co jeśli będziemy dzieckiem z probówki....... na orgazm nie ma co liczyć :wink4:

Opublikowano

siemian co jarasz ???? :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:34_________________________________________________pieronie

Opublikowano

nie nie, nic nie jaram :decayed:

Gdzies to przeczytałem i mi sie spodobało :):naughty:

Opublikowano

nie nie, nic nie jaram :decayed:

Gdzies to przeczytałem i mi sie spodobało :):naughty:

to w takim razie :good:

Opublikowano

Jarko,Themon,Nex i Pablo dzięki za przybycie, reszta niech się wstydzi

Jest do sprzedania zadbane b7, 2005 rok, 1,9 115 kucy w b.korzystnej cenie, 45k, żadnych przekrętów wszystko jak należy, jak ktoś chce szczegóły niech pisze :cool1:

Opublikowano

Kerczi jestem pełen podziwu za gest jaki wykonałeś :good:

co za gest :mysli:

Opublikowano

Chetnie kupie takie za rok, tylko , że w 3. 0 tdi :>

Kerczi :mysli:

Opublikowano

Jarko,Themon,Nex i Pablo dzięki za przybycie, reszta niech się wstydzi

dokładnie :naughty:

Dzięki Panowie :hi:

Opublikowano

:hi: co ciekawego na forum bo ostatnio rzadziej zaglądam z wiadomych względów :gwizdanie:

Kerczi jestem pełen podziwu za gest jaki wykonałeś :good:

Biedruch współczucia :( mysle ze 5k to za mało )

Boseron :!: nie swiruj...

Opublikowano

dobra ja dopijam...... herbatke i do spania :wink4: Kerczi jutro dzwonie co i jak

pozdrowienia for all :hi:

Opublikowano

:hi: co ciekawego na forum bo ostatnio rzadziej zaglądam z wiadomych względów :gwizdanie:

Kerczi jestem pełen podziwu za gest jaki wykonałeś :good:

Biedruch współczucia :( mysle ze 5k to za mało )

Boseron :!: nie swiruj...

no pochwalcie się :naughty: w towarzystwie nie ma tajemnic :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 01:31_________________________________________________gaście już... bo spać się nie da :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Nie byłem na kiełbaskach bo nikt nie raczył ruszyć dupska i wysłac esa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.