Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam widzisz.. :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie miałem pytać czy coś się działo :gwizdanie:

nic sie nie działo... jedni tacy tylko dostali drugą szansę przy zielonym stoliku :gwizdanie:

można się było spodziewać, żadnych emocji :wink4:

Opublikowano

Jezdzi po krk najnowszy Nissan GT-R na krakowskich. 3.5s do 100km/h

Chłopaków z Projektu :)

Jak skończą robić Eclipsa, to wtedy wezmą GTR'a na kreskę, żeby porównać jak wyszło ;)

No nie żartuj :naughty: tego eclipsa to Oni nigdy nie skończą :gwizdanie:

Którego z nich jest ten nissan :?:

Jarko, Eclipse ma być gotowy w te wakacje - tak twierdzą :)

Co do Nysy - nie mam pojęcia, wiem że oni mają z nim duuużo do czynienia i z ostatnich znanych mi wieści, wyszło na to, że on jest generalnie ich, bez podania konkretnego właściciela ;) Brzmi to dziwnie, ale w szczegóły nie wnikałem - za słabo ich znam jeszcze.

Opublikowano

Gasimy :?: :naughty:

Opublikowano

Gasimy.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gasimy.. :naughty:

chyba dopiero teraz gasimy :naughty:

Opublikowano

Gasimy.. :naughty:

chyba dopiero teraz gasimy :naughty:

No to teraz wstajemy i zapalamy ;)

Opublikowano
:hi: wczoraj użyłem wosku turtle wax, i autko nabrało kolorku wreszcie , cuber thanks za rade. :notworthy::good:
Opublikowano

właśnie miałem pytać czy coś się działo :gwizdanie:

nic sie nie działo... jedni tacy tylko dostali drugą szansę przy zielonym stoliku :gwizdanie:

można się było spodziewać, żadnych emocji :wink4:

:polew: :polew: teraz zależy na kogo trafią bo korony nie kupią resztę tak

:hi:

Opublikowano

było już dawnaaaa temu ale fajne :wink4:

Opublikowano

:hi:

Powoli zaciera sie roznica miedzy gaszeniem a zapalaniem.. :naughty:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

potrzebuje namiar na kogoś kto może sprawdzić turbawke i w razie czego ja zregenerować

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

potrzebuje namiar na kogoś kto może sprawdzić turbawke i w razie czego ja zregenerować

Nims jak cos to ja Ci moge sprzedac moja.

Opublikowano
  • Autor

Siema Krakusy :naughty:

Wybiera sie ktoś dzisiaj wieczorem na miasto ? :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Krakusy :naughty:

Wybiera sie ktoś dzisiaj wieczorem na miasto ? :gwizdanie:

:shocked: czyżby powoli wszystko wracało do normy :naughty:

Siema Grześ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema Grześ , norma jak norma :wink4:

Opublikowano

właśnie miałem pytać czy coś się działo :gwizdanie:

nic sie nie działo... jedni tacy tylko dostali drugą szansę przy zielonym stoliku :gwizdanie:

można się było spodziewać, żadnych emocji :wink4:

:polew: :polew: teraz zależy na kogo trafią bo korony nie kupią resztę tak

:hi:

Sam sie kupisz...

TS Podbeskidzie was zgniecie :>

Opublikowano
  • Autor

Siemian tematy piłkarskie wiesz w jakim dziale :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.