Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dosyć szybko mi mignąłeś, więc nie wiem co tam robiłeś. I raczej nie tankowałeś bo byś tyłem nie wyjeżdżał...

co przez to rozumiesz, że tyłem??

zapewne jechałem od dziadków, czasem włączam się z butem przy wyjeździe ze statoila, o ile nie ma pieszych na przejściu i auta stoją na światłach, ale co w tym złego... napewno nie omijałem świateł przez stację - nigdy tego nie zrobiłem, choćby temu, że wiem jak na to patrzą okoliczni mieszkańcy, uwierz :)

BTW znam drogę za Wolbromiem. Często pusta, kręta i wyboista. Kusi żeby przycisnąć...

jechałem jakieś 80-max90 wchodząc w długi delikatny łuk, wydawało się nie dużo...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema pany

Tukan przyjezdzaj na spota

Opublikowano

Dosyć szybko mi mignąłeś, więc nie wiem co tam robiłeś. I raczej nie tankowałeś bo byś tyłem nie wyjeżdżał...

co przez to rozumiesz, że tyłem??

zapewne jechałem od dziadków, czasem włączam się z butem przy wyjeździe ze statoila, o ile nie ma pieszych na przejściu i auta stoją na światłach, ale co w tym złego... napewno nie omijałem świateł przez stację - nigdy tego nie zrobiłem, choćby temu, że wiem jak na to patrzą okoliczni mieszkańcy, uwierz :)

tyłem znaczy na pewno nie od dystrybutora. Coś mi mignęło za plecami, odwróciłem sie i zobaczyłem jak z butem się włączasz do ruchu. akurat było czerwone - jakie mogłem wnioski wyciągnąć :wink4:

BTW znam drogę za Wolbromiem. Często pusta, kręta i wyboista. Kusi żeby przycisnąć...

jechałem jakieś 80-max90 wchodząc w długi delikatny łuk, wydawało się nie dużo...

jeszcze pewnie mokro było... Ta droga jest bardzo zdradliwa, szczególnie przez te wyboje... :disgust:

Opublikowano

rozumiem, luz, mogło to tak wyglądać :wink4:

Pod tym Wolbromiem było mokro, ale własnie asfalt b. dobrej jakości, jakiś świeży..

w rowie szukając kluczy od domu znalazłem części z co najmniej 4 innych aut :blink: kilerski łuk, no nie??

Opublikowano

w rowie szukając kluczy od domu znalazłem części z co najmniej 4 innych aut :blink: kilerski łuk, no nie??

:blink: można by coś złożyć :naughty:

Opublikowano

Siema pany

Tukan przyjezdzaj na spota

Aktualnie jestem w krk ale za godzine sie biore do domu jak tylko przetrzezwieje(wieczór kawalerski brata)Wiec dzis odpadam. :confused4:
Opublikowano

Mnie dzis nie bedzie.. Boje sie.. :dziura::naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

zrobione Piotr :wink4:

Opublikowano

Będę ;)

Opublikowano

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

Opublikowano

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

A oni pewnie az do teraz ogladaja TV u marcina j w aucie.. :polew:

Opublikowano

tego to jeszcze nie słyszałem :shocked: ale z drugiej strony w takich sytuacjach trzeba sie zabezpieczać, ja bym wziął w zastaw pieniądze a potem przejażdzka motocyklem. nie podoba sie to kasa do zwrotu.

Opublikowano

oo Boseron jak tam po pierwszej kąpieli :decayed: ??

Opublikowano

A umiesz dzisiaj powiedziec cos wiecej niz bylo?? ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.