Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dajesz nex

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie macie większych problemów? :kox:

Opublikowano

nie macie większych problemów? :kox:

Jestem glodny :)

Opublikowano

osz w mordę , teraz zauważyłem że Rob skasował konto :( ;(

Opublikowano

też jestem głodny...

Opublikowano

Jeżyk zamów lizaka, Siemian zamów pizzę, Trzeniu refleks szachisty :polew:

dzięki za mecz w deszczu :polew: :polew:

http://www.joemonster.org/filmy/16643/Jak_zachecic_do_skoku za***ista reklama :decayed:

załozyłem sobie nówki oponki i powiem wam, że bajka. nie mam problemów z trakcją już, hamowanie sie polepszyło i trzymanie w zakretach, wiec warto jednak czasem sie szarpnac na nówki :good:

ja tam zawsze nówki kupuję :gwizdanie: na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać :cool1:
Opublikowano

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

Placka to ja bym zjadl.. :decayed:

Opublikowano

gdzies muszą byc te oszczednosci :decayed:

Opublikowano

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

wogóle nie używam :evil: :evil: :evil: pudło kowboju :decayed:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:25_________________________________________________

gdzies muszą byc te oszczednosci :decayed:

robiłes analizę, o jakich oszczędnościach mówimy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

wogóle nie używam :evil: :evil: :evil: pudło kowboju :decayed:

żebyś tego nie żałował kiedyś jak Twój ojciec :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

kontrola trzeźwości oglądnij :decayed:

Opublikowano

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

wogóle nie używam :evil: :evil: :evil: pudło kowboju :decayed:

żebyś tego nie żałował kiedyś jak Twój ojciec :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

myślałem że jesteś na poziomie ale widać się pomyliłem....

Mój tata niczego nie żałuje, przykro mi że masz inne doświadczenia nara...

Opublikowano

kontrola trzeźwości oglądnij :decayed:

było juź XX razy :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:33_________________________________________________

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

wogóle nie używam :evil: :evil: :evil: pudło kowboju :decayed:

żebyś tego nie żałował kiedyś jak Twój ojciec :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

myślałem że jesteś na poziomie ale widać się pomyliłem....

Mój tata niczego nie żałuje, przykro mi że masz inne doświadczenia nara...

:decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

Znowu czat :decayed:

Opublikowano

kontrola trzeźwości oglądnij :decayed:

było juź XX razy :wink4ed:

no cóż a może by tak jeszcze raz :naughty:

Opublikowano

dzieki, ja dzis byłem u tego którego mi poleciłeś na bora komorowskiego. Skasował 240zł, czy dużo to nie wiem, przespawał mi zlącze elastyczne na nowe bo mi z niego wyło (była dziura) i pospawał jeszcze rure obok. Trzeba jeszcze wyciągnąć katalizator i posprawdzać czy coś z tamtąd nie wyje, albo uszczelki do wymiany, bo jest jeszcze z tamtąd lekki przedmuch a na czwartek musze mieć wszystko cacy :kox:

chyba by się Wam opłacały wycieczki do mnie: bioester w 2 strony 60 zł, wybicie kata, wstawienie do ori puszki (bez rozcinania :tongue4: ) odpowiednio dopasowanej rurki + wymiana plecionki i pospawanie 2 wieszaków z tyłu = 200 zł

Opublikowano

to czemu tego samego kondoma używasz kilka razy? :decayed:

hmmm ciekawe skąd to wiesz...

pożyczałeś... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Uuu, całą noc się świeciło... Nikt nie zgasił :rolleyes:

Opublikowano

ale można zapalić :naughty:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.