Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie w wiadomosciach mówili o uproszczeniu jezyka polskiego :)

żeby pisać jak sie słyszy i bez "ch" i "ó"

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mi to wygląda na range rover sport. Nie było tam silników 2.5 litra jak już tylko 2.7. A tak na marginesie pretekst teraz będe miał :>

Opublikowano

własnie w wiadomosciach mówili o uproszczeniu jezyka polskiego :)

żeby pisać jak sie słyszy i bez "ch" i "ó"

czyli za 2 lata będzie co najmniej z 20mln takich jak Pablo :wallbash: , trzeba szukać roboty za granicą :kox::decayed:

Sokol zadzwoń :gwizdanie:

Opublikowano

własnie w wiadomosciach mówili o uproszczeniu jezyka polskiego :)

żeby pisać jak sie słyszy i bez "ch" i "ó"

czyli za 2 lata będzie co najmniej z 20mln takich jak Pablo :wallbash: , trzeba szukać roboty za granicą :kox::decayed:

Sokol zadzwoń :gwizdanie:

do kogo ? :)

Opublikowano

zamek+blyskawiczny.jpg

:kox:

Opublikowano
:decayed::polew: :polew: :notworthy::good:
Opublikowano

za***isty masz zamek ykk :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

2:0 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Sama radosc.. :decayed:

Opublikowano

I juz po MU :)

Opublikowano

Barsa obiektywnie jest duzo lepsza.....

Opublikowano

lipa...[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:40_________________________________________________ale odbiję sobie w sobotę :naughty: :naughty:

Opublikowano

lipa...

jest pięknie :kox:

a Ronaldo dzisiaj żenua i gra i zachowanie :thumbdown:

Opublikowano

lipa...

jest pięknie :kox:

a Ronaldo dzisiaj żenua i gra i zachowanie :thumbdown:

nie przesadzaj, może próba wymuszenia karnego przez waszą gwiazdę messiego była na poziomie :gwizdanie:
Opublikowano

oj oj :>

ten Uwaga Pirat z tekstem, że 2.5 diesel nie jedzie 200km/h obraził mnie grubo :decayed::polew:

to pewnie 3.0 tdi nie jedzie 220:D

swoją drogą to w radiowozie jakieś stówki leżały koło lewarka a ponoć mandaty są jedynie kredytowe :>

Te stówki to jest to 500 zł od tego kolesia.

Facet nie był zameldowany w poslce a obcokrajowcy moga płacic tylko na miejscu

Opublikowano

ze specjalną dedykacją dla Boserona:

Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:

- Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony

Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:

-Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.

Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem:

- Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:51_________________________________________________nie ma co narzekać na nasze drogi....

http://www.avtoprikol.ru/video/view54.htm

Opublikowano

Rozbawiła mnie do łez ta dziura :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapraszam na Grocką

pablo ty impotencie intelektualny... :decayed:

Trzenisławie o c**j Ci chodzi, każdy może się pomylić jak szybko piszę :rant:[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 02:34_________________________________________________Sokolnh jedziemy ją przetestować bo stoi koło nas :naughty::kox:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8416067[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 03:03_________________________________________________Gasimy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.