Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked::polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 13:47_________________________________________________Widział to ktoś u nas http://moto.allegro.pl/item643372414_audi_a4_1_8t_quattro_2002r_jedyne_takie_na_allegro.html :?: :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ogladalem to ostatnio na Turbo,niezły :polew:

Tukan dobrze że Twojej nie pokazali w dziale "amfibia" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ogladalem to ostatnio na Turbo,niezły :polew:

Tukan dobrze że Twojej nie pokazali w dziale "amfibia" :polew: :polew: :polew:

Twoje bedzie niebawem w ,,Wady fabryczne sie ujawniaja,, albo ,,za ostro na zimnym,, :decayed:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Witam

Koledzy dziś słyszałem tak bzdurną historyjke o chip-ie że śmiać sie to za mało. koleś twierdzi że kolega we wrocławiu zrobił mu program do A4 110kucy i na seryjnej turbawce bez ingerencji w silnik wyciągnął mu 180 kucy :decayed:

Stanowczo sie przy tymn upiera jak mu mówiłem że nie ma możliwośći żeby turbina tyle wycisła.

Opublikowano

Witam

Koledzy dziś słyszałem tak bzdurną historyjke o chip-ie że śmiać sie to za mało. koleś twierdzi że kolega we wrocławiu zrobił mu program do A4 110kucy i na seryjnej turbawce bez ingerencji w silnik wyciągnął mu 180 kucy :decayed:

Stanowczo sie przy tymn upiera jak mu mówiłem że nie ma możliwośći żeby turbina tyle wycisła.

O cholera to trzeba zdobyć namiary na tego chłopa :D

Opublikowano

Koleś bardzo upaty mówie że ja mam 141 kucy i smigam max 225/h przy dobrych wiatrach a twierzi że jedzie więcej tylko że przy tej prędkości obroty są ok 5000 więc on ma chyba jakiś inny licznik hehhe :polew:

Opublikowano

Witam

Koledzy dziś słyszałem tak bzdurną historyjke o chip-ie że śmiać sie to za mało. koleś twierdzi że kolega we wrocławiu zrobił mu program do A4 110kucy i na seryjnej turbawce bez ingerencji w silnik wyciągnął mu 180 kucy :decayed:

Stanowczo sie przy tymn upiera jak mu mówiłem że nie ma możliwośći żeby turbina tyle wycisła.

Nie no jak mu wyciągnął 180 kucy a było 110 to wychodzi że ma teraz -70, czyli 70 na wstecznym... :naughty: :naughty:

Niezły wynik.. :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 17:04_________________________________________________

Ogladalem to ostatnio na Turbo,niezły :polew:

Tukan dobrze że Twojej nie pokazali w dziale "amfibia" :polew: :polew: :polew:

Twoje bedzie niebawem w ,,Wady fabryczne sie ujawniaja,, albo ,,za ostro na zimnym,, :decayed:

dobre, dobre... Tukan musze przyznać...

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

No proste że diesel nie pójdzie 200km/h :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No proste że diesel nie pójdzie 200km/h :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

benzyniaki też nie :decayed:

Opublikowano

No proste że diesel nie pójdzie 200km/h :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

benzyniaki też nie :decayed:

1.6l może nie pójdzie ale 2.5l :shocked::decayed::polew:

Opublikowano

jak sie gość tłumaczył , przetalent :)

Opublikowano

JEST 5 MIEJSC WOLNYCH NA ZLOT LETNI W PILE 10-12 lipiec !!!

Opublikowano

oj oj :>

ten Uwaga Pirat z tekstem, że 2.5 diesel nie jedzie 200km/h obraził mnie grubo :decayed::polew:

to pewnie 3.0 tdi nie jedzie 220:D

swoją drogą to w radiowozie jakieś stówki leżały koło lewarka a ponoć mandaty są jedynie kredytowe :>

Opublikowano

Jak by się komuś nudziło to zapraszam na Grocką jak Reaktywacja na ligę mistrzów :)

:hi:

Opublikowano

Z tego co kojaze a moge zle kojazyc :decayed: To Land Rovery po roku 2000-2002 nie mialy 2,5 tylko 2,7 :gwizdanie: A to juz powinno isc 200 :) Ale wymowka jest super :decayed:

Opublikowano

zapraszam na Grocką

pablo ty impotencie intelektualny... :decayed:

Opublikowano
:polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.