Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

nie, to nie jest Twoj kolega :wink4:

To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM :naughty:

Pablo to że kogoś widziałeś jak jechałeś swoją gablotą, albo że ktoś zrobił zakupy w MM, nie znaczy że jest automatycznie Twoim kolegą :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

nie, to nie jest Twoj kolega :wink4:

To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM :naughty:

Pablo to że kogoś widziałeś jak jechałeś swoją gablotą, albo że ktoś zrobił zakupy w MM, nie znaczy że jest automatycznie Twoim kolegą :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:27_________________________________________________

:siema:

oszuście :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

ten co mieszka na w.s.i. :wink4:

Opublikowano

oj autocada to miałem na aghu,teraz to kiepsko

Opublikowano

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

nie, to nie jest Twoj kolega :wink4:

To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM :naughty:

dla mnie brakuje NM z dołu

jak zrobią r6 tdi to moze kupie :decayed:

Opublikowano

No i gleba dziadzia

ciekawe ile mu NM wyszło :decayed:

Opublikowano

No i gleba dziadzia

ciekawe ile mu NM wyszło :decayed:

minus dwa.....zęby :polew:
Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

AutoCADa 2000 gdzieś mam, ale średnio pamiętam już jak się go obsługuje.

Jak chcesz to moge Ci go wypalić na płytke

Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

AutoCADa 2000 gdzieś mam, ale średnio pamiętam już jak się go obsługuje.

Jak chcesz to moge Ci go wypalić na płytke

poproszę, a jakiś kolega student nie zna się :naughty:
Opublikowano

teraźniejszym studentom nauka i wiedza nie w głowie , popatrz na Siemiana :naughty::decayed:

Opublikowano

popytam znajomych... :decayed:

Opublikowano

popytam znajomych... :decayed:

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

AutoCADa 2000 gdzieś mam, ale średnio pamiętam już jak się go obsługuje.

Jak chcesz to moge Ci go wypalić na płytke

poproszę, a jakiś kolega student nie zna się :naughty:

jak kupisz im jedzenie to Ci kogos moze załatwie :decayed:

Opublikowano

paluszki wystarczą :polew:

Opublikowano

O i już wtorek !! :hi: witam tych wszystkich którzy nie śpią i buszują po forze

Opublikowano

w widziany widziana Sebo83 napisał...

niestety przykra sprawa ale ok godziny 16 A4 B5 avant kolor grafit, 2,5tdi na ramkach klubowych - przejazd tramwajowy przy osiedlu 1000lecia - niefartowny najazd A4ki na tył Peugeota :kwasny: Mam nadzieje, że nic poważnego się nie stało ;)

wie ktoś o kogo chodzi...

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

:mysli:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.