Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko. Przemian i reszta dzieki :) Cuber :bicz: ale rozgrzeszony ;p

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WITAM :hi: MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z KOLEGÓW ,,WŁADCY PIERŚCIENI,, MA LAPKA I ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE NA SPOCIE ..???

CHCIAŁEM SIĘ PRZEDSTAWIĆ I ZAPREZENTOWAĆ MÓJ NOWY NABYTEK POJAWIĘ SIĘ NA PEWNO NA PARKINGU. POZDRO :naughty:

zapewne ktoś bedzie miał.

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

Wstawać żule. pytanie do chłopców z władzy; orientujących się jak działa forum. Jeśli miałem zapełnioną skrzynkę PW to ktoś chcąc mi wysłać PW dostawał jakiś komunikat?, czy podobnie jak ja ni chu...?

wyświetla się komunikat że odbiorca ma pełną skrzynkę i nie da się wysłać PW :)[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 13:06_________________________________________________

Jarko. Przemian i reszta dzieki :) Cuber :bicz: ale rozgrzeszony ;p

:hi: moja kuwa głowa :evil:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 13:08_________________________________________________

:hi::naughty:

czy ja Cie wczoraj widziałem :mysli:

Opublikowano

jarko ee chyba nie.. :mysli: bo niby gdzie..? :)

Opublikowano

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

Opublikowano

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

A czy ja was widziałem bo cholera nie wiem czy mi się śniło czy nie :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

WITAM :hi: MAM PYTANIE CZY KTOŚ Z KOLEGÓW ,,WŁADCY PIERŚCIENI,, MA LAPKA I ZŁĄCZE DIAGNOSTYCZNE NA SPOCIE ..???

CHCIAŁEM SIĘ PRZEDSTAWIĆ I ZAPREZENTOWAĆ MÓJ NOWY NABYTEK POJAWIĘ SIĘ NA PEWNO NA PARKINGU. POZDRO :naughty:

zapraszamy :good:

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

:siema: all

Opublikowano

Hmmm :mysli: musiało mi się coś przyśnić :decayed:

A czy ja was widziałem bo cholera nie wiem czy mi się śniło czy nie :mysli::decayed:

To Ty też byłeś wczoraj :blink:

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

jeszcze mi rok został :mysli:

Opublikowano

Cholera Kubica już nie jedzie :wallbash:

Opublikowano
http://www.youtube.com/watch?v=NpEmNbkDWKE[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=5MeiwLLZjDo[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 14:58_________________________________________________o ja pier....
obadajcie to sobie...
Opublikowano

Tuning_Show_Krakowie_3336502.jpg

widziałem wczoraj na alejach, nawet jakoś sie to prezentowało :gwizdanie:

BTW jedyne co mi sie podoba w tych autach to CA :)

Opublikowano

Mnie sie nie podoba nic z tych laminatów i pseudo szybkich i wściekłych. Ogólnie dramat, wieś tańczy i śpiewa.

Opublikowano

Mnie sie nie podoba nic z tych laminatów i pseudo szybkich i wściekłych. Ogólnie dramat, wieś tańczy i śpiewa.

Niektore paskudy wygladaja jak Star Trek - The Next Generation :polew:

Gdzie tu estetyka :wallbash::thumbdown:

Grille takie ze przechodzac po pasach na druga strone jezdni musisz sie obawiac czy cie nie wessaja :nabijasie:

Opublikowano

Panowie , sorry za nie obecnosc wczoraj ale podobno w pewnym wieku priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

Dzieki Pany za spota.. :hi:

Opublikowano

nie zamaco :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 22:14_________________________________________________siemian fajne linki :decayed:[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 22:28_________________________________________________aa miło było poznać nowych, zapraszamy co niedzielę :cool1:

Opublikowano

TrueOgre tez milo bylo Cie poznac.. :cool1::hi:

Opublikowano

Dzięki za spota, no jak się podku... po drodze. Od Tarnowa do RZ są prawie cały czas remonty i jest tylko kilka miejsc z dwoma pasami gdzie łatwo wyprzedzić i jakaś cholerna snuja niedorobioną alfą 156 2.0 na jednym z takich pyrkał 150 pod górkę lewym pasem mimo że cały czas mu migałem i trąbiłem. Rejstracja KPR - co to za miejscowość? w d*pę tam mieszkają jacyś niedorobieni typu sam nie mogę a innym nie dam?, wydymałem go w końcu prawym pasem bo te paździerze pod górkę to w ogóle nie jadą , ale to już nie pierwszy raz z tymi rejstracjami trafiam jakiegoś buraczka ćwikłowego. :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.