Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też twoje chwale :), spoko loko,tak se myśle , że na drodze tak nie robisz :) [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 16:55_________________________________________________

powitał :hi:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 12:10_________________________________________________

Po trzecie: siemian, nie obraź się, ale auto czasem jest mądrzejsze jak kierowca, nie jest to atak na Ciebie z mojej strony,szerokości dla Ciebie i pokory na drodze . Sory , ale po Twoim odjeżdzie z GK musiałem Ci to napisać.

A ja chwaliłem Twoje auto... :decayed:

A tak w ogóle to o co Ci niby chodzi...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemian , potraktuj to jako koleżeńską uwagę ale naprawdę przeginasz na drodze... :wink4:

Jak jechaliśmy z Ogrem za Tobą z ostatnich kiełbasek (jechałeś tym białym autem) to już specjalnie odpuszczaliśmy żebyś albo się sam nie zabił albo kogos :gwizdanie: a przypomnę że Dietla to ruchliwa ulica :embarrassed:

Opublikowano

jednym słowem siemian jestes pier ty? i to wcale nie jest smieszne, mimo wieku i fantazji daj na luz :mysli:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie

Trzeniek odnośnie klimatyzacji ja polecam na rybitwach tylko nie pamietam nazwy ulicy, gość opróżnia czynnik chłodzący sprawdza szczelność, dobija, czyści ozonem klime za 150 zł, ma profesjonalny sprzęt- osobiście byłem :good:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie

Trzeniek odnośnie klimatyzacji ja polecam na rybitwach tylko nie pamietam nazwy ulicy, gość opróżnia czynnik chłodzący sprawdza szczelność, dobija, czyści ozonem klime za 150 zł, ma profesjonalny sprzęt- osobiście byłem :good:

tak samo jest na okulickiego :) i gość ma tez pojęcie, bo inni nie potrafili mi nabic czynnika poprzez jeden wtyk do którego zapięty jest czujnik, :cool1:

Opublikowano
:hi: Panowie
Opublikowano
  • Autor

siemasz Kerczi :wink4:

Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie

Trzeniek odnośnie klimatyzacji ja polecam na rybitwach tylko nie pamietam nazwy ulicy, gość opróżnia czynnik chłodzący sprawdza szczelność, dobija, czyści ozonem klime za 150 zł, ma profesjonalny sprzęt- osobiście byłem :good:

ale to jest normalne

Opublikowano

siemasz Kerczi :wink4:

siemasz Byku :):radocha:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

:hi: witam wszystkich serdecznie

Trzeniek odnośnie klimatyzacji ja polecam na rybitwach tylko nie pamietam nazwy ulicy, gość opróżnia czynnik chłodzący sprawdza szczelność, dobija, czyści ozonem klime za 150 zł, ma profesjonalny sprzęt- osobiście byłem :good:

ale to jest normalne

no tak ale co niektórzy płacą kosmiczne ceny i piszą ze to normlane :cool1:

Opublikowano

Dzięki za pomoc Panowie :notworthy::good:

Opublikowano

joł :hi:

wczoraj kolega prosił mnie zebym zrobił pare fotek jego r6-ce, tak mi wyszło

i przy okazji sobie pojezdziłem, fajnie sie to wkręca :decayed:

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

Opublikowano

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

nie, to nie jest Twoj kolega :wink4:

Opublikowano

:hi:

Widzę że sobie pomykałeś ścigaczem kumpla ode mnie z os :naughty:

nie, to nie jest Twoj kolega :wink4:

To dziwne bo właśnie kupił sobie taką samą R6kę i daje rady to 140KM :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czesc Grześ :hi:

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.