Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema: all
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie kto ma jakikolwiek program w którym byłby w stanie narysować mi profil podłużny ?? słyszałem że można np. w autoCADzie ale raz nie mam go a dwa podobno to nie jest takie proste, ktoś pomoże ?

Nie ma problemu, tylko muszę znać szczegóły :)

Opublikowano
  • Autor

KR54321 a moze zawitasz wreszcie na spocika ? :naughty:

Opublikowano

KR54321 a moze zawitasz wreszcie na spocika ? :naughty:

tam będzie przyjeżdżał :naughty: po co :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

KR54321 a moze zawitasz wreszcie na spocika ? :naughty:

tam będzie przyjeżdżał :naughty: po co :gwizdanie:

no jak to po co :naughty: zawsze coś ciekawego się dzieje :gwizdanie:

Opublikowano

KR54321 a moze zawitasz wreszcie na spocika ? :naughty:

tam będzie przyjeżdżał :naughty: po co :gwizdanie:

:>

Opublikowano

KR54321 a moze zawitasz wreszcie na spocika ? :naughty:

tam będzie przyjeżdżał :naughty: po co :gwizdanie:

no jak to po co :naughty: zawsze coś ciekawego się dzieje :gwizdanie:

no no

Opublikowano

no włąsnie KR54321 chętnie bym się przyjrzał bliżej twojej furmance :naughty::decayed:

Opublikowano
co za brednie Q tylko Cię ratuje

:gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
co za brednie Q tylko Cię ratuje

:gwizdanie: :cool1:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

no włąsnie KR54321 chętnie bym się przyjrzał bliżej twojej furmance :naughty::decayed:

nie chce wpaść bo i może furki chce się pozbyć :decayed::naughty: ( KR - ja mogę przygarnąć kropka ) :decayed:

Opublikowano

:hi:

no włąsnie KR54321 chętnie bym się przyjrzał bliżej twojej furmance :naughty::decayed:

nie chce wpaść bo i może furki chce się pozbyć :decayed::naughty: ( KR - ja mogę przygarnąć kropka ) :decayed:

co Ty bredzisz -u nas jest specjalna ochrona ostatnio

Opublikowano

Może jakieś kiełbaski wieczorem? jacyś chętni? :)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:31_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Może jakieś kiełbaski wieczorem? jacyś chętni? :)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:31_________________________________________________ :hi:

ja mogę wpaść po basenie okolo 23, dajcie znać smsem czy mini spocik wypalił, bo już nie będe on-line

Opublikowano

Może jakieś kiełbaski wieczorem? jacyś chętni? :)[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 17:31_________________________________________________ :hi:

Piotrek, ja się mogę zameldować ;)

Jutro o 15 w Wał-Techu hamuję Forka.

Czekam na pytanie przed pomiarem : "Czy program już robiony" żeby wiedzieli jak mają hamownie ustawić ;)

Opublikowano

Witam jak już zapowiadałe pojawie się w niedziele

tylko jak by mugł ktoś zabrać VAG PL crack

jak zabiorel lapka i kabelek bo potrzebuje servis wykasować

mam nadzieje że ktoś mi pomoże ponieważ jestem w tych sprawach zielony :)

Pozdrawiam

Opublikowano

:hi:

no włąsnie KR54321 chętnie bym się przyjrzał bliżej twojej furmance :naughty::decayed:

nie chce wpaść bo i może furki chce się pozbyć :decayed::naughty: ( KR - ja mogę przygarnąć kropka ) :decayed:

Dopiero pół roku się cieszę, ale ostatnio miałem takie głupie myśli :wink4: chyba pora zrobić program to przejdzie mi na tydzień tzw. efekt "słabo to jedzie" :D

Opublikowano

sokolnh Ty czasem swojego 1Zeciora nie sprzedales jakiemus taryfiarzowi..? :chytry::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.