Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale mam zakwasy po wczorajszym

pchałeś auto - co Ci padło :mysli:

:decayed:

wiem że jedyne co pchacie u siebie to auta, ale my mamy inne rozrywki :polew:

:siema:

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie... :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie...

strasznie żadko to robicie że zakwasy macie :decayed:

Ps. Bruno fura z podpisu :kox:

Opublikowano

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie...

strasznie żadko to robicie że zakwasy macie :decayed:

Ps. Bruno fura z podpisu :kox:

Tez mi sie podoba, sprzedam dom, rodzine, dzialki, samochod i .... dalej mnie na taka stac nie bedzie... :wallbash:

No chyba ze dzisiaj 9.000.000 wygram to sobie kupie :gwizdanie:

Trzymac kciuki, kazdy kciuk sie liczy... :naughty:

Opublikowano

Co znowu ?

Opublikowano

Co znowu ?

no właśnie , co? :gwizdanie:

Opublikowano

czesc Patafiany :wink4:

Opublikowano

czesc Patafiany :wink4:

ZOMO-wiec sie odezwal :polew:

Opublikowano
  • Autor

Strzałka wszytskim :hi:

Opublikowano

Cuber :notworthy:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:32_________________________________________________http://poboczem.pl/news/prostujmy-im,1310177

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany czy mi się wydawało czy ktoś z wspominał kiedyś że w drukarni pracuje?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

:hi: :hi:

Pany czy mi się wydawało czy ktoś z wspominał kiedyś że w drukarni pracuje?? :mysli: :mysli:

Co potrzebujesz ??

PW

Opublikowano

no to fajnie bo w specyfikacji na stronie mediona nie ma BT, poza tym nieco inne parametry, że o opisie wyść a raczej jego braku nie wspomnę, weź sprawdź go na żywo

Tu masz krótko i zwięzle

http://www.auto-swiat.pl/testy-produktow,Nawigacje-satelitarne-z-mapa-Europy-1000-1500zl-,Medion-GoPal-4410,5000109.html

Do jutra :hi:

A no to czytaj z uwagą, jak ja pytam czy chodzi o 4110 to odpowiadasz że tak a okazuje się że to 4410 , niby jedna cyferka ale wiesz jak jest , to taka różnica jak dymać i być dymanym :decayed:

Opublikowano

no to fajnie bo w specyfikacji na stronie mediona nie ma BT, poza tym nieco inne parametry, że o opisie wyść a raczej jego braku nie wspomnę, weź sprawdź go na żywo

Tu masz krótko i zwięzle

http://www.auto-swiat.pl/testy-produktow,Nawigacje-satelitarne-z-mapa-Europy-1000-1500zl-,Medion-GoPal-4410,5000109.html

Do jutra :hi:

A no to czytaj z uwagą, jak ja pytam czy chodzi o 4110 to odpowiadasz że tak a okazuje się że to 4410 , niby jedna cyferka ale wiesz jak jest , to taka różnica jak dymać i być dymanym :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

działa wam gg ?[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:30_________________________________________________Tocki dałeś czadu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:no:
Opublikowano

no właśnie, dzięki jeżyk :decayed:

Opublikowano

:hi:

jutro Śląsk :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

działa wam gg ?[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:30_________________________________________________Tocki dałeś czadu :polew: :polew: :polew:

Nikogo nie chciałem urazić, a zwłaszcza Pablo, ale rozglądam się za jakąś prostą tanią navi, koniecznie z BT no i odpowiedż Pabla od razu mi przypomniała te gadki gości ze stoisk w takich marketach (nie tylko MM, dotyczy to zresztą także innych branż np. markety budowlane). Czasem mam wrażenie że obsługujący te stoiska zostali na siłę wydarci zza pługa i wydaje im się, że jak ma przyczepioną plakietkę np. doradca działu elektronarzędzia to z tej plakietki cudowną siłą płynie mądrość i wiedza na temat parametrów itd oferowanego sprzętu, a najczęściej wiedzy tej starcza na tyle żeby obsłużyć kogoś kto naprawdę nie miał do czynienia np. z wiertarką i zwroty typu udar, głowica sds itp powodują u niego wrażenie iż ów "konsultant" z całą pewnością osobiście konstruował i testował dany model, w kieszeni ma dyplom np. MIT a tu pracuje tylko dlatego by na nas maluczkich spłynęła część jego światłości. Schody zaczynają się zwykle przy pytaniach drążących typu: jakiego rodzaju jest przekładnia w tej wiertarce lub czy moduł BT w tej navi ściąga tylko ks. telef. czy także np. mp3 z fona? Zwykle wówczas obserwujemy obraz migdałków w rozdziawionej grocie "mistrza" lub w celu ratowania twarzy jakąś bzdetną ogólnikowo-wymijającą odpowiedź (to ci lepsi co byli na szkoleniach firmowych)

Pablo jeszcze raz zaznaczam to nie do Ciebie, lecz właśnie Twoja nieprecyzyjna odpowiedź wywołała takie skojarzenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.