Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo od 2.5 godziny nikt nic nie napisal.. :decayed:

A Ty musiales cos napisac :decayed:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dajcie luzu z tymi kawałami a szczegolnie siemian bo nawet sie tego czytac nie chce :gwizdanie:

Opublikowano

Do czego służy Internet Explorer?

Do ściągnięcia innej przeglądarki [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:01_________________________________________________Dziadek mówi do babci:

- A pamiętasz, jak w czterdziestym trzecim bolały mnie nogi?

Babcia odpowiada:

- Pamiętam, pamiętam ale zmieniłeś na czterdziesty czwarty i były wygodne...

Opublikowano

joł :hi:

pochwale sie, że zakupiłem sobie dzisiaj psa :naughty:

Opublikowano

Rasa?

Opublikowano

alaskan malamute :)

forestp.jpg

Opublikowano

Piekne psisko :) Ale urosnie na bydle :naughty: Kumpel ma takiego

Opublikowano

Ładny psinek. Jaka cena? Też planuję kupić psa i biorę pod uwagę właśnie malamuta. :th:

Opublikowano

śliczny pies zarąbisty :good:

mam nadzieję, że zaprezentujesz słodziaka na spocie:P

w turingu będzie miał fajnie uchylisz mu szybkę tylną podczas jazdy:))

:good:

no i pytanie czy liczysz się z tym, że on naprawdę będzie potrzebował ruchu??

a od marca do listopada pewnie będzie mu gorąco jak w piekle...

ja jak kupowano u mnie w domu labradora to zakładałem, że czasem ruszę d*pę na rundkę dookoła bloku... :) a wyszło?

4-5x/tydz 8km biegania :evil: + rowery, spacery po 2h itd itp kąpanie na zakrzówkach kryspinowach i tak w kółko... już 3,5 roku... :gwizdanie:

inaczej wyglądałby jak kuśtykająca beczka :rolleyes:

Opublikowano

dajcie luzu z tymi kawałami a szczegolnie siemian bo nawet sie tego czytac nie chce :gwizdanie:

nikt Cie nie zmusza do czytania jak nie lubisz... :gwizdanie:

Opublikowano

Ladny Psiak...tylko musisz zaczac biegac :)[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:07_________________________________________________Jarko GG

Opublikowano

dajcie luzu z tymi kawałami a szczegolnie siemian bo nawet sie tego czytac nie chce :gwizdanie:

nikt Cie nie zmusza do czytania jak nie lubisz... :gwizdanie:

to pisz to w strefie śmiechu, bo wiekszosc twoich ostatnich postów to sam spam kawałów których nikomu sie nie chce czytać :thumbdown:

Opublikowano

:siema: all po całym dniu pracy :)

Gdy by ktoś był na kupnie to zapraszam :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/gielda_malopolska-t27981.0.html;new#new

bardzo fajna i bym się Pablo skusił bo to solidna zabawka, ale jak mam kupić czerwoną ferrari do mojej a4?? :confused4::no:

nie ma bata:(

E tam czerwona hehe to sobie zrób na czerwonkę jak ma sokoł i będzie git :good::D

Może jeszcze będę miał Myguida 4300 za 499zł u mnie po 899zł ale to nie wiem czy wypali.

Co do ferrari to tak jak napisałeś sprzęcik wypaśny tylko ten kolor hehehe

Opublikowano

:hi:

Kamil - słodziutki psiak, gratki :decayed:

Opublikowano

Pablo jakbyś coś z BT miał to daj znać

Opublikowano

dajcie luzu z tymi kawałami a szczegolnie siemian bo nawet sie tego czytac nie chce :gwizdanie:

nikt Cie nie zmusza do czytania jak nie lubisz... :gwizdanie:

to pisz to w strefie śmiechu, bo wiekszosc twoich ostatnich postów to sam spam kawałów których nikomu sie nie chce czytać :thumbdown:

jest to publiczne forum i będe pisał co mi się podoba. Nie musisz czytać... :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy jak macie palmtopa to słuzę AM 5.3 plus witaminki i POI wszystkie z 19 kwietnia i do tego mapę polski i europy także zapraszam:) u mnie działa wyśmienicie;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.