Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiełbaski ?

wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej :naughty:

tak

to jedziemy? Czy bedzie wieksze grono i dopiero

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chętnie wpadłbym jak coś dajcie znac smsem o której

663 3000 23 :wink4:

22.30[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________

kiełbaski ?

wpadniesz po mnie? bo mam auto na torfowej :naughty:

tak

to jedziemy? Czy bedzie wieksze grono i dopiero

tak

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:19_________________________________________________

ja dzisiaj odpadam...

Jarko zakładasz tego fmica czy moze go sprzedajesz ? :gwizdanie:

Opublikowano

sokol , biedruch, dzieki za kielbaskowe spotkanko :naughty:. Sokol dzieki za przewiezienie S-ką :decayed:

Opublikowano

dzieki również,

ja dopiero dojechałem do domu :decayed:

p.s. eSa kox :wink4:

Opublikowano

:hi:

czyli omineły mnie kiełbaski :disgust:

ale mam zwariowany tydzień :wallbash:

p.s. jak ktoś ma dojście do tv lcd 37 cali ,szukam w dobrej cenie - Pablo biore Cie pod uwage cały czas :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś tez nie dałem rady, w końcu dziś środa a co za tym idzie to piłka na wielickiej :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo dostaje pewnie gęsiej skórki. Lubi przecież kolor niebieski. To taki jak kolor neonów w jego aucie :>

(Ksenonów też) :evil:

Czopku bo widzę że od tych neonów już Ci się mózg niebieski zrobił dlatego ty dalej swoje :polew:

to aż coś się robi :)

co?

Wiedziałem ze o to się zapytasz :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

no ale co Ci się robi? zaczynasz się trzepać? masz gęsią skórkę , płaczesz? określ ten stan emocjonalny :evil:

Opowiedz jak to jest bo nie miałem tak, dlatego posłucham uważnie :mysli:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 02:25_________________________________________________

:hi:

czyli omineły mnie kiełbaski :disgust:

ale mam zwariowany tydzień :wallbash:

p.s. jak ktoś ma dojście do tv lcd 37 cali ,szukam w dobrej cenie - Pablo biore Cie pod uwage cały czas :wink4:

Ja nie wiedziałem że dziś były bo już nie siedziałem na forum a byłem na kaziku to wystarczył kom :wallbash:

Jutro dalej powalczymy z tymi modelami :wink4:

:hi:

Opublikowano

ja wlasnie skonczyłem REZAĆ :evil:

jestem straszliwie zmeczony i ide spac

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: bry

:hi:

czyli omineły mnie kiełbaski :disgust:

ale mam zwariowany tydzień :wallbash:

p.s. jak ktoś ma dojście do tv lcd 37 cali ,szukam w dobrej cenie - Pablo biore Cie pod uwage cały czas :wink4:

Podobno w Selgrosie jest teraz w dobrej cenie jakiś SONY 40" albo 42" Full HD

Poza tym zawsze trzeba podłączyć sygnał cyfrowy i analogowy i zobaczyć na własne oczy... Ja już kupowałem mamie i to co po parametrach na kartce w ogóle nie brałem pod uwagę to kupiłem bo dla mnie obraz był najlepszy

Opublikowano

:hi:

ja wlasnie skonczyłem REZAĆ :evil:

jestem straszliwie zmeczony i ide spac

co rezałeś :naughty:
Opublikowano

siemka panowie, jak ktoś ma chęci to od 11 będe dziś z Vtechu :wink4: także zapraszam

Opublikowano

siemka panowie, jak ktoś ma chęci to od 11 będe dziś z Vtechu :wink4: także zapraszam

jak bede w poblizu to moze podjade :wink4:

Opublikowano

Jou misie kolorowe :hi:

biedruch ja tez chcialem 5k, ale z tego powodu ze nie znalazlem zalozylem 6k i jestem mega zadowolony :>

Nie mam im nic do zarzucenia w zlych warunkach pogodowych, jedyne co mnie wku.... to to ze szybko sie brudza i musze je czesto przecierac, ale poza tym jest :good:

Opublikowano

:hi:

ja wlasnie skonczyłem REZAĆ :evil:

jestem straszliwie zmeczony i ide spac

co rezałeś :naughty:

Lustro fotochrom, czujnik deszczu, comming home

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema: all :cool1:
Opublikowano
:hi: Dzień-dybry
Opublikowano

Jarko zakładasz tego fmica czy moze go sprzedajesz ? :gwizdanie:

Tak, mam plan go kiedyś założyć. Póki co mam innych sporo wydatków...

p.s. jak ktoś ma dojście do tv lcd 37 cali ,szukam w dobrej cenie - Pablo biore Cie pod uwage cały czas :wink4:

Podobno w Selgrosie jest teraz w dobrej cenie jakiś SONY 40" albo 42" Full HD

Poza tym zawsze trzeba podłączyć sygnał cyfrowy i analogowy i zobaczyć na własne oczy... Ja już kupowałem mamie i to co po parametrach na kartce w ogóle nie brałem pod uwagę to kupiłem bo dla mnie obraz był najlepszy

skąpiec, ceneo... Tam się szuka gdzie jest tanio tv, a nie u Pabla :wink4:

No chyba że jakiś zeszłoroczny model co na półkach zalega...

BTW Boseron jak szukasz 37'' to odpuść Sobie fullHD - wystarczy Ci HDready :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.