Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurde, ale mnie głowa boli :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, ale mnie głowa boli :disgust:

ibuprom max daje rade

Opublikowano

:hi:

Kurde, ale mnie głowa boli :disgust:

ibuprom max daje rade

Ibuprofen jest 100 razy lepszy

2Kc przed i po sprawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

2KC to jak dla mnie lipton :kox:

Opublikowano

Kurde, ale mnie głowa boli :disgust:

ja się czuję jak najbardziej ok :cool1:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

_________________________________________________http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wylaczyc-sledzika-na-nk-pl?utm_source=gazeta.pl&utm_medium=triboard&utm_campaign=gazeta.pl%2Btriboard[br]

:notworthy:
Opublikowano

No niepotrzebnie w domu jeszcze piwem poprawiłem... :gwizdanie:

Opublikowano

No niepotrzebnie w domu jeszcze piwem poprawiłem... :gwizdanie:

:naughty: :naughty: wódke piwem poprawiasz ? zła kolejność :gwizdanie:
Opublikowano

No niepotrzebnie w domu jeszcze piwem poprawiłem... :gwizdanie:

:naughty: :naughty: wódke piwem poprawiasz ? zła kolejność :gwizdanie:

nie miałem coli w domu, więc piłem co było... :naughty:

Opublikowano

No niepotrzebnie w domu jeszcze piwem poprawiłem... :gwizdanie:

za duzo palisz :wink4:, ja sie czuje za***iście :decayed:

Opublikowano

No niepotrzebnie w domu jeszcze piwem poprawiłem... :gwizdanie:

za duzo palisz :wink4:, ja sie czuje za***iście :decayed:

święte słowa :decayed:
Opublikowano

hehe rzekł ten co co chwile ostatniego palił :naughty:

chociaż racji w tym troche jest :wink4:

Opublikowano

:bry:

Grześ dzięki za imprezkę :decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 02:51_________________________________________________dobra widzę że wszyscy śpią, no może poza Przemianem który gra w xboxa bez pada (nowość na rynku :polew:)

więc gaszę do czasu aż Pablo nie wróci z Kazika :naughty:

Ja wróciłem nad ranem także już nie gasiłem i chyba nie byłbym w stanie :decayed:

Opublikowano

ja wróciłem przed chwilą z weselicha Mk4...

Alkomat w domku pokazał 0,92...

Weselicho od 15 do 5:30...

Gruuuubo było i teraz umieram

Opublikowano

Panowie macie pozdrowienia z Afganistanu od naszego kolegi żołnierza http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_czarnulka_pierwsza_faza-t95974.0.html

Poznałem kolegę jak jeszcze miał E39 i żartując- nawróciłem go na "dobrą" drogę :D i oto sobie kupił czarną B6 :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 14:34_________________________________________________Panowie to co szykujecie się dziś na spota bo coś cicho widzę :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 17:02_________________________________________________A kolega zlota1977 przyjedzie :?: :)

Opublikowano
Panowie to co szykujecie się dziś na spota bo coś cicho widzę

Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 17:02

Chętnie , ale jutro ostatnia poprawka egzaminu :confused4:

Opublikowano

A ja Was zaskoczę, spóźnię się :naughty:

Opublikowano

Dzieki chłopaki za spota :> było bardzo ciekawie , interesująco i pouczająco :cool1: szkoda tylko że tak mało macie pań :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.