Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sieg heil, spotujecie jutro normalnie?, bo będę w KR u córki to może i wpadniemy na chwilę.

P.S. Mam 2 sztuki pasków rozrządu do AJM/AWX itd Contitech CT 1028 120 zębów w zajebistej cenie 120 brutto (normal. to ok. 170) może ktoś jest przed zmianą?, oczywiście normalna (do 2014) data ważności, Made in Germany itd, faktura VAT

Opublikowano

Sieg heil, spotujecie jutro normalnie?, bo będę w KR u córki to może i wpadniemy na chwilę.

no to zagladnijcie, spot jest normalnie :)

Opublikowano

łooooo widze kropki :gwizdanie:

Opublikowano

łooooo widze kropki :gwizdanie:

:hi: x 1000 to masz pewnego kropka :naughty::kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

ciekawe czy cztery wystarcza ?

Opublikowano

dixi nie prowokuj :gwizdanie:

Grześ dzięki za imprezkę :decayed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 02:51_________________________________________________dobra widzę że wszyscy śpią, no może poza Przemianem który gra w xboxa bez pada (nowość na rynku :polew:)

więc gaszę do czasu aż Pablo nie wróci z Kazika :naughty:

Opublikowano

Grześ nie gaś, bo...

Kto nie pije ten zielony :kox:

Opublikowano

Wąski ładny ten sprzecik na zywo :naughty:

8408cc2b860c3c59m.jpg

Pozdrówka ;)

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 10:40_________________________________________________http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-wylaczyc-sledzika-na-nk-pl?utm_source=gazeta.pl&utm_medium=triboard&utm_campaign=gazeta.pl%2Btriboard[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 10:42_________________________________________________

Grześ nie gaś, bo...

Kto nie pije ten zielony :kox:

hmmm no troszke za dużo sie wypiło :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

żal mi tych ludzi którzy wklejaja te kody na śledzika IQ=0. A tu w końcu jest sposób :)

Opublikowano

Cuber shame on you :) ,ale imprezka byla wypasiona :decayed::notworthy:

Ogr dzięki :wink4:

Przemian pady mam dwa :)

Opublikowano
  • Autor

Themon będziesz dziś na spocie?? :wink4:

Opublikowano
:hi::kox:
Opublikowano

Themon będziesz dziś na spocie?? :wink4:

bede :)

Opublikowano
  • Autor

Ja tez pewnie się pojawie :cool1:

Opublikowano

Sieg heil, spotujecie jutro normalnie?

no to zagladnijcie, spot jest normalnie :)

czesc!

normalnie = w Galerii Kazimierz

czy

normalnie = tak jak tydzien temu kolo Krokusa? :)

Opublikowano

normalnie = tak jak tydzien temu kolo Krokusa? :)

:blink:

My nigdy koło Krokusa, tam Nasz klon ma spoty...

Galeria Kazimierz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

GALERIA KAZIMIERZ = normalnie :decayed:

Jarko Kennemu chodziło o tydzien temu bo jechalismy do Kazimierzy W. :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm no troszke za dużo sie wypiło :embarrassed:

Eee tam, miło było :good:

Dzięki :wink4:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 11:37_________________________________________________

Jarko Kennemu chodziło o tydzien temu bo jechalismy do Kazimierzy W. :gwizdanie:

Aha, już kumam :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.