Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina::evil:

Hej jak pagoda w górach :gwizdanie:

witam :hi: masakryczna... pada :>
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:slina::evil:

Hej jak pagoda w górach :gwizdanie:

poszlo pw , za granicą jestem więc nie pomoge. :embarrassed:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 09:54_________________________________________________a gdzies konkretnie się wybierasz??

Opublikowano
  • Autor

witam :hi: masakryczna... pada

te a od kiedy Ty w górach mieszkasz :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

witam :hi: masakryczna... pada

te a od kiedy Ty w górach mieszkasz :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

od urodzenia :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

od urodzenia

a w których tych górach ? :mysli:

Opublikowano

pada pada. potwierdzam :> :>[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:03_________________________________________________no nie widzieliście hatki Piotrka w górach??

3786_b.jpg

nawet jest wihajster :polew: :polew: :polew:

3644358194_513b50985c.jpg:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Pany

Przemian :bicz: Ty wiesz za co....

Opublikowano

:hi: Pany

Przemian :bicz: Ty wiesz za co....

Wy tak lubicie :evil: :evil: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:16_________________________________________________pewnie znowu zupa była za słona :polew:

Opublikowano

Bry panowie :hi:

P.S. siemian gadu

Opublikowano
:hi: wody.
Opublikowano

:hi:

Nie wiecie skad moglbym kasete sterujaca do mojego ogrzewania postojowego Eberspacher wychaczyc ??

Zima sie zbliza a to chu....stwo nie dziala :wallbash:

Koles sobie krzyknal 1,3k zl za sprowadzenie i mowi ze nie wie czy po tej operacji bedzie w porzo.... :disgust:

Jeszcze tylko grzane lustra zostana.... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Co za twórcze dialogi ostatnio na Krakowskich :kox:

Opublikowano

Ciemna noc. Idzie patrol dwóch policjantów ulicą i strasznie się nudzą. Nic się nie dzieje przez całe godziny, tematy do rozmów się wyczerpały ... W pewnym momencie zauważają faceta który idzie przed nimi i je jabłko. Pierwszy policjant mówi do drugiego:

- patrz na tego faceta, za chwilę skończy jeść jabłko, a ogryzek wyrzuci na chodnik, więc my go wtedy złapiemy i wlepimy mu mandat za śmiecenie.

- dobry pomysł poczekajmy więc

Facet z przodu zjadł swoje jabłko ale ogryzka nie wyrzucił, tylko schował do kieszeni.

Zdziwieni policjanci dogonili faceta i pytają:

- dlaczego nie wyrzuciłeś ogryzka, po co go niesiesz ze sobą?

- cóż widzi pan panie władzo, w ogryzku jest pełno pestek, a pestki jabłka jak mało kto wie, zjadane na surowo poprawiają inteligencję. Więc niosę ze sobą ten ogryzek, a w domu przed snem zjem sobie z niego pestki.

Policjanci chwilę szepczą między sobą, po czym:

- słuchaj pan, sprzedaj nam ten ogryzek, dajemy 50 zł

- no nie wiem, ... a niech stracę! 70 zł i ogryzek wasz.

- zgoda!

Facet poszedł w swoją stronę, a policjanci zaczęli jeść pestki z ogryzka. Po chwili jeden wybucha:

- Ale z nas głąby! Przecież za 70 zł to byśmy mogli sobie kupić kilka worków jabłek.

- Widzisz ... pestki zaczynają działać!

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:34_________________________________________________potrzebuje zimówki 175/65/r14 ktoś gdzieś ma tanio załatwić ? michelin/bridgestone które lepsze ?
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 18:34_________________________________________________potrzebuje zimówki 175/65/r14 ktoś gdzieś ma tanio załatwić ? michelin/bridgestone które lepsze ?

hym :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:54_________________________________________________Nigdzie z juniorem nie pojechałem :( ale i tak było miło :good: [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 21:54_________________________________________________> Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

> > > > -jak tam Twój wczorajszy sex?

> > > > -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł

> > obiad,

> > > > potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u

> > Ciebie?

> > > > no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na

> > > > przepyszna, romantyczną kolację, potem przez godzinę

> > wracalismy

> > do

> > > > domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina

> > zajebistej

> > gry

> > > > wstępnej, potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź

> > sobie, ze godzinę

> > > > rozmawialiśmy bajka po prostu !!

> > > >

> > > > W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów...

> > > > -jak tam Twój wczorajszy sex?

> > > > -nie no-za***iście ! przychodze do domu, obiad na stole;

> > zjadlem,

> > > > wybzykałam, zasnąłem ! A u Ciebie?

> > > > -k-urwa, u mnie beznadzieja... Przychodzę-nie ma prądu bo

> > > > zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś

> > starą na

> > > > kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-urwa tak drogo, że nie

> > starczyło mi na

> > > > taksówkę powrotna i musiałem za***rdalac do domu na

> > piechotę.

> > > > przychodzimy-k-rwa przecież nie ma prądu, więc znowu te

> > cholerne

> > > > świece !! byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie

> > mógł

> > mi

> > > > stanąć a potem k-urwa przez godzinę nie mogłem się

> > spuścić. na

> > to

> > > > wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzine jeszcze usnąć

> > nie

> > > > mogłem...

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi::)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.