Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co się dzieje Wąski? :kox:

Już się nie mieszczą w bazie? :decayed:

:hi:

A ma jeszcze A5 ,Tiguana i Bmw 3 COUPE

To niech przyjedzie na spota nimi chętnie oblookamy :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co się dzieje Wąski? :kox:

Już się nie mieszczą w bazie? :decayed:

:hi:

A ma jeszcze A5 ,Tiguana i Bmw 3 COUPE

To niech przyjedzie na spota nimi chętnie oblookamy :)

wpisz Sobie www.roksa.pl :) i po lukaj

Opublikowano

Co się dzieje Wąski? :kox:

Już się nie mieszczą w bazie? :decayed:

:hi:

A ma jeszcze A5 ,Tiguana i Bmw 3 COUPE

To niech przyjedzie na spota nimi chętnie oblookamy :)

wpisz Sobie www.roksa.pl :) i po lukaj

:polew: :polew: :polew:

Chcesz lepsze portale :?: :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema all ... :hi:

wlasnie sie dowiedzialem ze mam szanse na dostanie sie do kadry narodowej w nawigacji samolotowej :shocked:

Opublikowano

Siema all ... :hi:

wlasnie sie dowiedzialem ze mam szanse na dostanie sie do kadry narodowej w nawigacji samolotowej :shocked:

Uuu niezle,a co studiujesz zes taki dobry? :naughty:
Opublikowano

Nie :P prywatnie sobie latam w aeroklubie krakowskim ;) sie w technikum ucze jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

Nie :P prywatnie sobie latam w aeroklubie krakowskim ;) sie w technikum ucze jeszcze :gwizdanie:

Aha no to niezle Ci idzie :kox: jak masz szanse do kadry sie załapac
Opublikowano

musiał się pochalić.. co za gość :decayed::naughty::polew: :>[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 17:28_________________________________________________do mnie już też dzwonił :>

Opublikowano

:naughty: :naughty:

slyszeliscie ze siemian ma hamulce od s4? bo mi jego mama powiedziala, ze on sie nie lubi chwalic i ze wlasnie sobie hamulce zalozyl, bo czesto mu drzewa spadaja z nieba na droge itp :D

Opublikowano

:naughty: :naughty:

slyszeliscie ze siemian ma hamulce od s4? bo mi jego mama powiedziala, ze on sie nie lubi chwalic i ze wlasnie sobie hamulce zalozyl, bo czesto mu drzewa spadaja z nieba na droge itp :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co się dzieje Wąski? :kox:

Już się nie mieszczą w bazie? :decayed:

:hi:

A ma jeszcze A5 ,Tiguana i Bmw 3 COUPE

To niech przyjedzie na spota nimi chętnie oblookamy :)

wpisz Sobie www.roksa.pl :) i po lukaj

KONKRET :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co się dzieje Wąski? :kox:

Już się nie mieszczą w bazie? :decayed:

:hi:

A ma jeszcze A5 ,Tiguana i Bmw 3 COUPE

To niech przyjedzie na spota nimi chętnie oblookamy :)

wpisz Sobie www.roksa.pl :) i po lukaj

KONKRET :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Słabe :thumbdown::kox:

Opublikowano

:naughty: :naughty:

slyszeliscie ze siemian ma hamulce od s4? bo mi jego mama powiedziala, ze on sie nie lubi chwalic i ze wlasnie sobie hamulce zalozyl, bo czesto mu drzewa spadaja z nieba na droge itp :D

Młody nie brykaj... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

miałem coś napisać ale się ugryzłem w język :gwizdanie: :decayed:

Cuber :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

akurat ta stronka to mojego kolegi :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że nic ciekawego się nie działo, stara bida :decayed:

Grześ masz jakieś info ?

Opublikowano
  • Autor

upsi zapomniałem zadzwonic :embarrassed:

jutro sie dowiem co i jak :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Pablo, to pokaż lepszą stronę tego typu :gwizdanie:

Nie pokaże bo nie chodzę po takich stronach i mnie nie interesują, nie muszę :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.