Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co z tymi gokartami?

niedziela :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co z tymi gokartami?

niedziela :wink4:

w czasie spota czy pozniej ?
Opublikowano

sie zdecyduje ;)

Opublikowano

tez sie pisze na gokardy

byłem tydzien temu ale cos kiepsko mi szło :)[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:16_________________________________________________jakas fajeczka mi usunęła podpis :shocked:

Opublikowano

jakas fajeczka mi usunęła podpis

:polew: :polew:

sorki - nie chciałem :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________tak to jest jak sie ma BMW :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________ :hi: wszystkim

Opublikowano

jakas fajeczka mi usunęła podpis

:polew: :polew:

sorki - nie chciałem :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________tak to jest jak sie ma BMW :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________ :hi: wszystkim

Siema kolego ze Szczórowa :decayed:
Opublikowano

Knurowa Tukan Knurowa :decayed:

co Ty masz za wersję ZUMI :wallbash:

Opublikowano

jakas fajeczka mi usunęła podpis

:polew: :polew:

sorki - nie chciałem :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________tak to jest jak sie ma BMW :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 20:53_________________________________________________ :hi: wszystkim

ściągnąłeś sobie na telefon ? :decayed:

Opublikowano

nie - na RNS-E :wink4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Nie źle sapie bestia :polew:

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim chciałem sie podzielić refleksjami jakie mnie spotkały a mianowicie zastanawiałem sie czy zostawić sobie bmw czy audi i juz wiem po dzisiejszym dniu testowania ze jedynka to troche za uboga wersja w porównaniu do mojej a4 i niby silnik o podobnych parametrach a według mnie zbiera sie duzo gorzej dlatego postanowiłem wystawić ją na sprzedaż tu do niej link , auto ładne ale małe.

http://www.allegro.pl/item831128127_okazja_bmw_118d_zarejestr_zadbany_ogl_prywatne.html

sokol oceń swoim fachowym okiem :wink4:

Opublikowano

fajna bejca - zostaw żonie ( jak masz ) :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________pod względem wielkości - nigdy bym A4 na nią nie zamienił :wink4:

Opublikowano

fajna bejca - zostaw żonie ( jak masz ) :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________pod względem wielkości - nigdy bym A4 na nią nie zamienił :wink4:

Mironku mam Kobiete ale Ona nie ma prawa jazdy :decayed: ( tylko Ona mogła 6 razy oblać egzamin eh..... ) dlatego jak zda to tylko malucha :decayed:

Opublikowano

fajna bejca - zostaw żonie ( jak masz ) :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________pod względem wielkości - nigdy bym A4 na nią nie zamienił :wink4:

Mironku mam Kobiete ale Ona nie ma prawa jazdy :decayed: ( tylko Ona mogła 6 razy oblać egzamin eh..... ) dlatego jak zda to tylko malucha :decayed:

:polew:

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim chciałem sie podzielić refleksjami jakie mnie spotkały a mianowicie zastanawiałem sie czy zostawić sobie bmw czy audi i juz wiem po dzisiejszym dniu testowania ze jedynka to troche za uboga wersja w porównaniu do mojej a4 i niby silnik o podobnych parametrach a według mnie zbiera sie duzo gorzej dlatego postanowiłem wystawić ją na sprzedaż tu do niej link , auto ładne ale małe.

http://www.allegro.pl/item831128127_okazja_bmw_118d_zarejestr_zadbany_ogl_prywatne.html

sokol oceń swoim fachowym okiem :wink4:

:good:

Boseron , dzięki za odwiedzinki :)

Opublikowano

:good:

Boseron , dzięki za odwiedzinki :)

ja też dziękuje Piotr, fajną masz marynarke :decayed:

Opublikowano

:good:

Boseron , dzięki za odwiedzinki :)

ja też dziękuje Piotr, fajną masz marynarke :decayed:

:polew: dzięki

Opublikowano

:hi:

czesc wszystkim chciałem sie podzielić refleksjami jakie mnie spotkały a mianowicie zastanawiałem sie czy zostawić sobie bmw czy audi i juz wiem po dzisiejszym dniu testowania ze jedynka to troche za uboga wersja w porównaniu do mojej a4 i niby silnik o podobnych parametrach a według mnie zbiera sie duzo gorzej dlatego postanowiłem wystawić ją na sprzedaż tu do niej link , auto ładne ale małe.

http://www.allegro.pl/item831128127_okazja_bmw_118d_zarejestr_zadbany_ogl_prywatne.html

sokol oceń swoim fachowym okiem :wink4:

ja bym chyba zostawil audi, zalezy walsnie od wypasu jaki masz w jednym i drugim aucie jednak przy takim wyborze imo audi bedzie lepsze

Opublikowano

ta beta to golas i to poświetlenie zegarów pomarańczowe porażka juz dawno powinni to zmienić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.