Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysiek i jak? zrobiles klucza?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobranoc wszystkim

Opublikowano

A spij dobrze siemian, nowy targ poczuwa za kraków

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 04:20_________________________________________________ :):hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 04:20_________________________________________________tak nieśmiało dodam , że jestem w kraku, więc jak tylko trzeźwy będę to odwiedze was w galeri K..... oj dawno mnie nie było

.........No i tym postem pewnie się nie uchronie :)

Opublikowano

Krzysiek i jak? zrobiles klucza?

jeszcze nie , straszne ceny sobie krzyczą (250 PLN) za dwa scyzoryki , a dowiedziałem się od znajomego że w C. H. Wanda powinni mi to za 70 do 100 PLN wykonać więc wybieram się tam w najbliższym czasie

Opublikowano

:hi: coś mi się wydaje że dzisiaj nie zawitam na spota.Poległem z chorobą :) a szkoda

A spij dobrze siemian, nowy targ poczuwa za kraków

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 04:20_________________________________________________ :):hi:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 04:20_________________________________________________tak nieśmiało dodam , że jestem w kraku, więc jak tylko trzeźwy będę to odwiedze was w galeri K..... oj dawno mnie nie było

.........No i tym postem pewnie się nie uchronie :)

no i się nie zobaczymy a chętnie bym oglądną furę

Opublikowano
  • Autor

tak nieśmiało dodam , że jestem w kraku, więc jak tylko trzeźwy będę to odwiedze was w galeri K..... oj dawno mnie nie było

.........No i tym postem pewnie się nie uchronie

No Marcinek , mysle ze nie zawiedziesz i sie dziś zjawisz :decayed:

Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

Opublikowano
Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

To nowosc dla ciebie :naughty:
Opublikowano

ja dzisiaj postaram się przyjechać na spota. Bede troszke innym autem ze wzgledu na to że mój sie lakieruje...

Aż sie łezka w oku kręci że Wy macie swoje zabaweczki... ;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

dokladnie Tukan, za***ista NOWOSC :wink4:

Opublikowano

Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

No powiem Ci że coś w tym jest :mysli:

Opublikowano

Witam :decayed:

Opublikowano

Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

No powiem Ci że coś w tym jest :mysli:

nieznane uczucie :cool1:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 15:18_________________________________________________

Witam :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

A ja dopiero wstałem po wczorajszym :decayed:

Zaraz trzeba jechać audike wypucować bo dawno nie była pod showerem hoho :kox:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 15:23_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=OIwzYu-qoeI

Pograli w Counter Strike'a :polew:

Opublikowano

Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

No powiem Ci że coś w tym jest :mysli:

nieznane uczucie :cool1:

Dla mnie raczej ciekawe :cool1:

Opublikowano

Panowie jak to miło wstać w Niedzielene południe bez kaca :gwizdanie: bry wszystkim :hi:

No powiem Ci że coś w tym jest :mysli:

nieznane uczucie :cool1:

Dla mnie raczej ciekawe :cool1:

czyli o czym to świadczy :naughty:

Opublikowano

Oglada ktos Piłke reczna? Ładnie nasi graja :good:

Opublikowano

Oglada ktos Piłke reczna? Ładnie nasi graja :good:

teraz nic nie grają... :thumbdown:

Opublikowano

Witam koledzy po przerwie , zapalenie tchawicy przytrzymało mnie dość długo w łóżku;/ ale za tydzień postaram się być i powracam na forum:) szkoda tylko że nie mogę być dziś w galerii kazimierz...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.