Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

sieman ja chętnie ale już po 2 browarach i lipton z kiełbasek a przejechało by się teraz pod hale i po drodze Kercziego zabrało hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

to co Kerczi jedziesz?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:33_________________________________________________to może Ty Pablo się przejedziesz? moge gdzies po Was podjechać bo samemu mi sie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja juz w lozku zasypiam, next time chetnie, jutro musze wstac wczesniej i jechac do pieprzon**o urzedu skarbowego dowiedziec sie jak bardzo jestem w d*pie... :wallbash:

:hi: w :hi: wszystkim i smacznego chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio 3m sie... cóż jeszcze będziesz żałował że nie przejechałeś się różową Yariską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman, następnym razem się ugadamy wszyscy i koło 23:00-24:00 pojedziemy wcinać hehe

Ale dzięki za dobre chęci i pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio 3m sie... cóż jeszcze będziesz żałował że nie przejechałeś się różową Yariską

Który rocznik? :>

Ja ostatnio jezdziłem z 2007r, 1.0L coś koło 70KM i w szoku byłem ile to pali, najmniej miałem 4.1l przy 90km/h :>[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:46_________________________________________________Była to służbówka koleżanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000r. 1.0 benzyna. Ostatnio z górki na autostradzie jechałem tym 191km/h

Niestety przy moim stylu jazdy bak starcza na ok 300km (bak 45 litrów)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:48_________________________________________________ale mnie Audi pali po mieście koło 13...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________ale mnie Audi pali po mieście koło 13...

Ty się przejmujesz tym spalaniem, moja paliła dotąd 14-15litrów bo był termostat do wymiany i inne rzeczy.

Teraz po wymianie całego rozrządu, spalanie mam 10-11l przy normalnej jezdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to 13l po mieście to chyba masz przy niezłym zapitalaniu bo normalnie 2.0tdi nie powinno tyle palić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale to 13l po mieście to chyba masz przy niezłym zapitalaniu bo normalnie 2.0tdi nie powinno tyle palić :)

moje 2.5 tdi paliło mi w kraku ok 13-14 l :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki jest sens kupować 2.5tdi w B5 :?:

Bez dwóch zdań wolałbym 2.8 30v Q bo podobne spalanie, nawet mniejsze niż w 2.6 V6 a zapitala ładnie :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:13_________________________________________________

mnie wszystkie auta tak palą.

Taki mam styl jazdy :>

To pożycz od Cubra 3.0tdi i zobaczymy jakie Ci wyjdzie spalanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E klasą 200 kompressorem miałem kłopot żeby zejść poniżej 17l[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:14_________________________________________________z tego co wiem to Cuberowi też auto nie pali wcale mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojego spalania to uważam że przy 180 koniach i wadze auta prawie 1600kg spalanie po miescie przy dynamicznej jezdzie 13l/100 jest wynikiem bardzo dobrym.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 02:16_________________________________________________ale i tak chyba jedno z większych spalań tym autem to miałem jak jechałem za Cuberem na spot do Brzeska 14,5l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...